Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 16.06.2019, 18:18

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-5:

З 8 березня!:

Відкриття офісу Партії регіонів:

Конкурс "А я - україночка":

 

Головна » Статті » Баштанський район » Управління юстиції

Процес реформування органів юстиції
Процес реформування органів юстиції


   Як відомо в нашій державі розпочався процес реформування органів державної влади. Не стали винятком у   цьому процесі і органи юстиції.
                Які нові повноваження та структура органів юстиції на районному рівні?

     Структуру Баштанського районного управління юстиції доповнено новоствореною реєстраційною службою, до функцій якої віднесено питання реалізації державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно - це нова функція для органів юстиції. Також до функціональних обов’язків цієї служби віднесено напрямок реєстрації (або легалізації) об’єднань громадян та державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. Виконання останньої забезпечується на даному етапі шляхом координації та контролю за роботою державних реєстраторів до остаточного внесення змін та приведення у відповідність діючого законодавства, що регулює дану сферу правовідносин, тобто таким чином, в цій службі акумульовані реєстраційні повноваження ліквідованого Держкомпідприємництва. І останній, 4-й напрямок - це державна реєстрація актів цивільного стану громадян. Функції і завдання відділу ДРАЦС не змінилися, але сам відділ увійшов до складу реєстраційної служби.

Наскільки доцільним є створення цієї служби?

Ну, по-перше, система державної реєстрації речових прав на нерухоме майно діятиме за принципом «єдиного вікна». На сьогодні, реєстрацію речових прав на об’єкти нерухомого майна, що розташовані на земельних ділянках, проводять органи БТІ, державну реєстрацію речових прав на земельні ділянки проводять територіальні органи Держкомзему, а державну реєстрацію обтяжень речових прав на нерухоме майно - нотаріуси. Тому принцип «єдиного вікна» буде спрямований на проведення державної реєстрації перелічених вище речових прав на нерухоме майно в єдиному органі - реєстраційній службі. Це полегшить зручність укладення правочинів, оформлення документів та зменшить строки їх виконання, а також передачі прав.

Який же статус матимуть державні реєстратори речових прав на нерухомість?

Державним реєстраторам надано статус державного службовця, а тому вони нестимуть за свої дії всі види відповідальності, передбачені Законами України «Про державну служба « та «Про засади запобігання і протидії корупції». Нагадаю, - це дисциплінарна, адміністративна, цивільно-правова та кримінальна відповідальність. Тобто держава в особі спеціальних органів, повністю контролюватиме систему державної реєстрації прав.

Який стан готовності реєстраційної служби до початку виконання покладених на неї завдань в Баштанському районі?

Реєстраційну службу Баштанського райуправління юстиції розміщено за адресою: м.Баштанка, вул. Полтавська, 8/1, II поверх (в приміщенні БТІ). Всі вищеназвані функції виконуються, крім державної реєстрації речових прав на нерухомість. У зв’язку з відтермінуванням набрання чинності Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Але громадяни можуть звертатися за роз’ясненнями та консультаціями з питань, що стосуються державної реєстрації нерухомості, укладення договорів тощо - як безпосередньо до служби за вищеназваною адресою, так і по телефону 2-76-66.

Про хід підготовки до початку функціонування реєстраційної служби управління юстиції в повному об’ємі слухачів буде проінформовано в наступних радіоефірах.

Начальник управління юстиції Ольга Ситнік


Категорія: Управління юстиції | Опублікував: RUY (11.04.2012) | Автор: Баштанське райуправління юстиції
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 898 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz