Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 24.07.2019, 00:00

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

---18:

-18:

_-52:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Управління юстиції

професія юриста
Професія юриста – одна з найдавніших у суспільстві. Слово «юрист» грецького походження та в перекладі на українську означає «правник» Традицію святкування цього професійного свята започатковано з 1997 року відповідно до Указу Президента. Встановлення професійного свята – це підтвердження важливості і значення тієї чи іншої професії. Це свято поєднує усіх правників – суддів і прокурорів, адвокатів і юристів, нотаріусів і працівників юстиції, міліціонерів і правознавців. Саме працівникам юридичної сфери належить забезпечення верховенства права та правопорядку.
  Функція забезпечення реалізації державної правової політики покладена на органи юстиції. Систему юстиції в Баштанському районі складають районне управління юстиції та його структурні відділи – державна виконавча служба та відділ державної реєстрації актів цивільного стану, а також державна нотаріальна контора та приватні нотаріуси. Із часу становлення органів юстиції пройшло 92 роки, коли в 1918 році Міністерство судових справ було перейменовано на Міністерство юстиції.
  На Баштанське районне управління юстиції покладено виконання 36 –ти функцій, найголовнішими з яких є: правова інформатизація населення, державна реєстрація нормативно-правових актів, облік та кодифікація законодавства, перевірка стану правової роботи в місцевих органах виконавчої влади, легалізація (реєстрація) громадських та благодійних організацій, політичних партій, профспілок та інших об’єднань громадян та інші. Важливим напрямком діяльності установ юстиції є забезпечення виконання рішень судів та інших органів, яким безпосередньо займається відділ ДВС Баштанського РУЮ. Реєстрацію актів цивільного стану громадян (народження, одруження, смерть, зміна імені) забезпечує відділ державної РАЦС. Необхідно зазначити, що діяльність органів ДРАЦС постійно удосконалюється, про що свідчить прийняття нового Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (з 27.07.2010р.) 
  Одним із пріоритетних завдань Мін’юсту є реформування нотаріату шляхом створення єдиного нотаріату та зрівняння у повноваженнях державних та приватних нотаріусів. Так, першим кроком до цього стало внесення змін до Закону України «Про нотаріат» щодо можливості оформлення спадкових прав й приватними нотаріусами з 01.06.2009р.
  Широкомасштабною є роботу районного управління в частині проведення право освітніх заходів серед учнівської, студентської молоді та населення. У 2009 році започатковано надання безоплатної правової допомоги через мережу Інтернет за підтримки навчальних закладів району та районних бібліотек.
  Напередодні святкування Дня юриста хочу привітати весь колектив райуправління юстиції та сердечно побажати міцного здоров’я, добра і злагоди, подальших успіхів у всіх справах та починаннях!

Начальник 
Баштанського райуправління юстиції                                       Ольга Мехеда


Категорія: Управління юстиції | Опублікував: RUY (12.10.2010) | Автор: Баштанське РУЮ
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 708 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz