Головна
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Понеділок, 29.12.2014, 00:14

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Історія [24]
Виконавча влада [66]
Баштанський район
Місцеве самоврядування [11]
Інформування населення [313]
Освіта [39]
Політика [20]
Культура [24]
Медицина [22]
Економіка [119]
Суспільство [116]
Спорт [17]
Державна податкова інспекція [8]
РВ УМНС [114]
РВ УМВС [12]
Баштанське УЕГГ [3]
Управління юстиції [38]
Реєстраційна служба [2]
Управління статистики [289]
Фонд соціального страхування [57]
Центральна районна бібліотека [6]
 
Пошук по сайту від GOOGLE:
Форма входу

Зверніть увагу!

Найбільше опублікували статей:


Зараз переглядають сайт:
vagonta
Сьогодні відвідували сайт:

 
ЗВЕРНІТЬ
УВАГУ:
 

СПІЛЬНОТИ
БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ
є
НА ЦИХ САЙТАХ:
 

 

 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ! 

Опитування для Вас
Як Ви дізнались про сайт?
Всього відповідей: 125
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

 
 
РОТАТОР БАНЕРІВ:
 


Наш он-лайн магазин:
загрузка...

Наша реклама:Головна » Статті » Баштанський район » Управління юстиції

Протидія насильства у сімї

Правові та організаційні основи попередження насильства в сім’ї

Здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї, протидія та запобігання будь-яким його проявам, надання правової допомоги особам, які потерпають від насильства в сім’ї тощо мають законну підтримку на рівні держави.
Так, Законом України «Про попередження насильства в сім’ї» визначено органи, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї, їхні повноваження та відповідальність осіб, які вчинили насильство в сім’ї. Крім цього, розпорядженням Кабміну від 01.12.2010р. № 2154-р затверджено План заходів з проведення Національної Кампанії «Стоп насильству» на період до 2015 року, у відповідності до якого необхідно проводити інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на протидію усім формам насильства та інформувати широкі верстви населення про правові основи запобігання та протидії насильства в сім’ї та про види допомоги особам, які потерпають від такого роду посягань.
Про випадки насильства в сім’ї або реальної загрози його вчинення необхідно повідомляти правоохоронні органи, а саме: службу дільничих інспекторів – у випадку вчинення насильства дорослими над дітьми та у випадку прояву насильства особою до 18-ти років – до кримінальної міліції у справах дітей. За 2010 рік надійшло 133 таких звернення. Вказані органи виявляють причини і умови, що сприяють проявам насильства в сім’ї, ведуть профілактичний облік осіб, схильних до таких проявів насильства (станом на 01 січня 2011 року на обліку знаходиться 126 таких осіб), проводять виховно-попереджувальну та профілактичну роботу, виносять захисні приписи ( за 2010 рік - 18) та офіційні попередження (вручено у 2010 році 108) членам сім’ї, які вручають під розписку. Захисний припис може бути винесений і прокурором. Цим приписом забороняється чинити певні дії по відношенню до жертви насильства – це заборона будь-якої форми спілкування з нею, отримання про неї будь-якої інформації тощо. Постраждалих осіб від проявів насильства в сім’ї на деякий час розміщують в спеціалізованих установах – кризових центрах та центрах медико-соціальної реабілітації, де їм надають медико-санітарну, психологічну, соціальну та правову допомогу.
Особи, які вчинили насильство в сім’ї, несуть адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність. Так, ст. 173² Кодексу України про адміністративні правопорушення за вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу – від 51 до 170 грн., виправних робіт – від 1 до 2-х місяців та адмінарешт – від 5 до 15 діб. За вчинення легких тілесних ушкоджень при прояві насильства в сім’ї може настати кримінальна відповідальність згідно ст. 125 Кримінального кодексу України, якою передбачено такі види відповідальності як штраф – від 850 до 1700 грн., громадські роботи – від 200 до 240 годин або виправні роботи до 1 року, адмінарешт до 6-ти місяців та обмеження волі до 2-х років.
Також спеціалізовані установи, в яких перебували особи, що постраждали від проявів насильства в сім’ї, можуть звернутися до суду з позовом про відшкодування коштів на їх утримання до осіб, що вчинили насильство в сім’ї.
Начальник райуправління юстиції Ольга Мехеда
Категорія: Управління юстиції | Опублікував: RUY (11.01.2011) | Автор: ruy || Розкажіть

Якщо сподобалося - натисніть "Клас" від "Однокласників", "Мой Мир", "Фейсбук", "Google", "Вконтакте"

| Нравится | |
|
       
Розкажіть про статтю своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули: 2563 .
Всього коментарів користувачів сайту: 0
Наш он-лайн магазин:
загрузка...

Коментарі користувачів "Вконтакте"


Коментарі користувачів "Фейсбук"

Коментар користувача на сайті:
Ім`я *:
Email:
Код *:

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 

    На нашому неофіційному сайті - інформація про історію, суспільно-політичне життя міста Баштанка та Баштанського району. Приємного Вам часопроведення, шановні земляки - баштанці!
 
Баштанка (до 1928 р. - Полтавка) - степове місто на півдні України, районний центр Баштанського району Миколаївської області, засноване в 1806 році, географічні координати 47°24` пн. ш. 32°27` сх. д.

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz