Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 19.06.2019, 02:38

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-8:

Конкурс "А я - україночка":

День Захисника Вітчизни - 2011:

Покладання квітів до 197 р. від д.н. Т.Г.Шевченка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Управління юстиції

Реалізація права громадян на доступ до інформації
Реалізація права громадян на доступ до інформації


   З 10 травня цього року набрали чинності закони України «Про інформацію» та «Про доступ до публічної інформації» у новому форматі, зазнавши змін.
Вказаними нормативними актами врегульовано відносини щодо створення, використання, захисту інформації та доступу до неї кожного громадянина. Інформаційна політики в аспекті цих законів забезпечується шляхом відкритості та прозорості діяльності суб’єктів владних повноважень – органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. Про свою діяльність та прийняті рішення вищевказані органи інформують громадськість через засоби масової інформації та в інший спосіб, не заборонений законодавством ( розміщення на інформаційних стендах, на спеціально створених сайтах в Інтернеті тощо). Вся доступна інформація є відкритою, крім тієї, що віднесена законом до інформації з обмеженим доступом – це конфіденційна, таємна та службова інформація, статус та порядок доступу до якої регулюється окремими законами.
Інформаційна продукція та інформаційні послуги є об’єктами цивільно-правових відносин, тому будь-які порушення чи зловживання у цих сферах тягнуть за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову чи кримінальну відповідальність.
З метою реалізації права на доступ до інформації необхідно звернутися із відповідним запитом ( в усній чи письмовій формі, поштою чи факсом, індивідуально чи колективно), який повинен містити ім’я запитувача, поштову адресу, номер засобу зв’язку, якщо такий є, опис інформації, яку бажає отримати громадянин, а також підпис і дату. Такий запит розглядається розпорядником інформації протягом 5-ти робочих днів. Цей термін може бути скорочено до 48 годин, якщо запит стосується захисту життя особи, стану довкілля, аварій, катастроф, надзвичайних подій, та продовжено до 20-ти робочих днів, якщо запитувана інформація великого обсягу, потребує пошуку значної кількості даних. Якщо інформація за обсягом перевищує 10 сторінок із виготовленням копій, запитувая відшкодовує фактичний розмір таких витрат. У наданні інформації може бути відмовлено, якщо запит не відноситься до компетенції розпорядника інформації або запитувана інформація відноситься до категорії з обмеженим доступом, а також не дотримано вимог оформлення запиту, в тому числі не оплачено витрати на її складання.


Начальник
Баштанського райуправління юстиції Ольга Ситнік

Категорія: Управління юстиції | Опублікував: RUY (10.05.2011) | Автор: Ситнік Оля
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 822 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz