Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 18.09.2019, 06:47

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

Відкриття офісу Партії регіонів:

Фотографія 7:

Відкриття офісу Партії регіонів:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Управління статистики

Ринок аграрної продукції у Баштанському районі
    За даними управління статистики у Баштанському районі, сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) протягом січня–жовтня 2011р. було реалізовано аграрної продукції власного виробництва на суму 170786 тис.грн., з якої вартість продукції рослинництва становила 153791,1 тис.грн. (90% загальної виручки), тваринництва – 16994,9 тис.грн. (10% загальної виручки). У порівнянні з відповідним періодом 2010р. загальний обсяг продажу сільськогосподарської продукції збільшився на 6%, в тому числі продукції тваринництва в 2,5 раза, а продукції рослинництва зменшився на 1%.
Значно зросли обсяги продажу овочів (у 25,5 разів більше, ніж у січні–жовтні 2010р.). Збільшилися також обсяги реалізації худоби та птиці (в живій вазі) на 41%, олійних культур – на 10%. Разом з тим, зменшилася реалізація молока і молочних продуктів – на 29%, олії – на 29%, плодів та ягід – на 13%, зернових та зернобобових культур – на 11%. Найбільш привабливим каналом продажу аграрної продукції залишається її реалізація комерційним структурам та іншим підприємствам. За цим каналом сільськогосподарськими товаровиробниками одержано 95% грошової виручки.
    Найвагомішим джерелом надходження коштів була реалізація зернових та зернобобових і олійних культур, на які припадало 81% всієї виручки від реалізації.
    Середні ціни продажу продукції сільськогосподарськими підприємствами зросли на 30%, зокрема, на продукцію рослинництва – на 32%, тваринництва – на 13%.
    Слід відмітити зростання цін на плоди та ягоди (на 53%), олію (на 37%), зернові та зернобобові культури (на 33%), олійні культури (на 29%), молоко та молочні продукти (на 13%), овочі (на 7%). Натомість, середні ціни продажу худоби та птиці (в живій вазі) зменшилися на – 11%.
    На 1 листопада 2011р. у сільськогосподарських підприємствах (крім малих), а також на підприємствах, що здійснюють зберігання, переробку зернових та зернобобових і олійних культур було в наявності 36460 т зерна (більше в порівнянні з 1 листопада 2010р. на 33%), у т.ч. 26948 т пшениці (більше, ніж на 1 листопада 2010р. на 46%). Насіння соняшнику налічувалося 26624 т (менше на 26% до 1 листопада 2010р.).

Категорія: Управління статистики | Опублікував: bashtanka (18.11.2011) | Автор: Діденко 2 81 44
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 332 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): ринок аграрної продукції
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz