Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 15.09.2019, 17:53

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Баштанська філія ВАТ ЕК “Миколаївобленерго”:

День Захисника Вітчизни - 2011:

З 8 березня!:

_-48:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Культура

Самодіяльний народний
Самодіяльний народний

Баштанський самодіяльний народний хор – один з найулюбленіших і найдосвідченіших колективів районного Будинку культури. Він добре відомий не лише в нашому районі,  області, а й за її межами. Керівник хору – шанована в районі людина, закоханий в українську пісню, справжній фахівець своєї справи Дмитро Степанович Черно.
Історія створення хору бере початок з 1970 року. А вже в 1973 році колективу  було присвоєно почесне звання «самодіяльний народний», яке він гідно підтверджує до теперіш-нього часу.
Основою репертуару хору є українські народні пісні, пісні сучасних україн-ських композиторів, пісні, написані його керівником та учасниками хорового колективу.
У складі хору – люди різного віку і професій, але всіх їх єднає  любов до української пісні. На сьогодні в колективі налічується 30 учасників. Це – ветерани колективу М. В. Очаковська, З. А. Черно, Є. Т. Вівсяний – староста колективу,  Н. І. Скидан, А. В. Бойченко, Л. Ф. Гаєнко, В. Д. Пахновський, О. Т. Вівсяний. Їх вдало доповнюють М. А. Войнович, Л. Г. Гребьонкіна, М. В. Жукова, А .О. Гончар, Г. В. Гончар, В .О. Козлов, Л. В. Ландак, О. С. Черноус, М. М. Коваленко, Н. І. Гуцаленко, О. Я. Плужник,       Г. О. Мухіна, Г. П. Зеленська, Г. Г. Теселько.
Ми раді вітати наше молоде талановите поповнення – Івана Шкварка, Зінаїду Онишко, Олександра Вінницького, Риту Попель, Володимира Крамаренка.
У самодіяльного народного хору висококваліфіковані концертмейстри Григорій Рижик та Олег Сук.
Колектив постійно бере участь в усіх масових заходах району та області.
Незабутніми були виступи хору під час гастролей по Шевченківських місцях. Гарне  враження хоровий колектив залишив у жителів сіл Лисинці, Моринці, де народився Т. Г.Шевченко, Кирилівці, де батрачив поет. Виступав колектив і на Чернечій горі у Каневі.
Під керівництвом Дмитра Степановича Черно був створений чудовий хоровий колектив ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці, який є гордістю нашого закладу культури. Його творча історія багата і яскрава. Сотні зустрічей та виступів перед найрізноманітнішою аудиторією.
У складі хору: М. А. Балдук, П. Ф. Борисов, М. О. Желізний, І. А. Годових, Р .Г. Муляров, Г. Д. Пляка, Г. Ф. Трибрат, Г. І. Ликов, О. Г. Теселько, В. С. Колесник, солісти І. П. Зубенко та В. О. Козлов.
На жаль, час невпинно йде і ми втрачаємо людей, яким завдячуємо своїм мирним сьогоденням. Рідіють лави наших ветеранів, але в історії району вони залишають яскравий слід.
Хочемо висловити подяку керівникам організацій та підприємств, які зацікавлені і підтримують розвиток народної творчості. Це – начальник управління експлуатації газового господарства А. В. Свирса. До речі, щорічно в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу самодіяльної творчості працівників газових господарств «Блакитний вогник» працівники Баштанського управління газового господарства мають гарні здобутки. Ось і в минулому році стали дипломантами конкурсу талановиті Раїса Старовойт, Міла Хребтієвська, Наталя Гуцаленко, Лілія Іщенко, Анатолій Гончар, Олександр Вівсяний.  За це ми вдячні і  невтомному організатору – голові профкому Т. В. Єсипенко. А готували цих аматорів до конкурсу досвідчені фахівці РБК.
Свою вдячність ми висловлюємо й директору Баштанської ЗОШ № 2 Г. І. Гавві за підтримку талановитих, співучих Лілії Берези, Олени Безручко, Галини Джурилюк.
Світлана Плужник,
директор
Баштанського РБК.


Джерело публікації: районна газета "Голос Баштанщини"
Категорія: Культура | Опублікував: bashtanka (29.03.2009) | Автор: Світлана Плужник
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1512 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): духові інструменти, народний хор, директор, хор, Плужник, самодіяльність
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz