Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 14.10.2019, 02:43

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День Захисника Вітчизни - 2011:

_-30:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Політика

Засідання КРУГЛОГО СТОЛУ з кервниками районних організацій політичних партій
Минулого четверга у залі засідань райдержадміністрації відбулося спільне засідання «круглого столу» керівників органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування з головами районних політичних партій.
Розпочалося засідання виступом голови райдержадміністрації Валентина Кунпана, який проінформував присутніх про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2006 рік та перспективами на 2007 рік. Голова районної ради Михайло Бенюх ознайомив з роботою депутатського корпусу районної ради в умовах партійної структуризації рад.

Голова райдержадміністрації зазначив, що, незважаючи на великий обсяг зробленого в районі завдяки виконанню і перевиконанню бюджетних надходжень, залишається ціла низка важливих невирішених питань: це якість доріг, особливо у селах, розвиток культури і спорту, медицини, проблеми з водопостачанням, незавершене будівництво газопроводів у селах Добре та Привільне, будівництво Новоіванівської школи. Але, як додав В. В. Кунпан, ці питання є стратегічними і стоять на жорсткому контролі. А головною перешкодою у їх вирішенні є катастрофічний брак коштів для реалізації усього запланованого. Є надія на допомогу з державного і обласного бюджетів, хоча існує чимало резервів для наповнення місцевих бюджетів.

У свою чергу, голова районної ради М. П. Бенюх зазначив, що сьогодні районна рада представлена 46 депутатами, які добре розуміються на економічних та соціальних проблемах, тож і пропозиції, які висловлюють депутати і вносять до проектів рішень, здебільшого знаходять розуміння в райдержадміністрації.
Багатогранною роботою відзначаються в районній раді депутати всіх політичних партій, бо на ділі переймаються проблемами, як окремих громадян, так і територіальних громад. Свої зауваження, пропозиції вони висловлюють на сесії, після чого питання групуються і надсилаються посадовим особам, які за них відповідають для вжиття заходів. Найбільше зауважень було отримано від В. М. Каратєєвої, О. Б. Клепалова (Партія регіонів), Ю. М. Літвінова (Комуністична партія), В. В. Клименка (БЮТ).

Завдяки активній роботі постійних комісій вирішується значна частина питань. Предметно вивчають та розглядають проблеми профільні комісії, які очолюють В. І. Онищук (Народна партія), Ю. М. Літвінов (КПУ), О. Б. Клепалов, А. Л. Петров (Партія регіонів), В. В. Клименко (БЮТ). Створена тимчасова контрольна комісія з питань вивчення законності розподілу і використання майнових паїв при реформуванні господарств району, яку очолює соціаліст С. І. Білик. У її складі – представники кожної з партій, що входять до районної ради.

Голови районних організацій політичних партій порушували перед керівниками ряд питань, серед яких – про реагування на звернення громадян, їх вирішення, дотримання прав і свобод громадян, вказували на причини недоотримання коштів до районного бюджету.

Міського голову Володимира Рибаченка запитували про освітлення вулиць міста. На що він повідомив, що нині в Баштанській філії «Миколаївобленерго» готують документи і на це потрібні кошти. Освітлення буде вестися в три етапи: вулиці Кошового, Шевченка, Привільненської; ІІ – Соборної, Радянської Армії, Шкільної; ІІІ – район «Агропромтехніки», вулиці Української. Зараз ведеться робота по освітленню вулиць Піонерської, Фрунзе, Степової. Якщо у 2006 році по вулицях міста горіло 375 лампочок, то нині вже 530.
Вкотре стояло питання стосовно будівництва в Баштанці свинокомплексу на 50 тис. голів. Валентин Кунпан відповів, що інтерес інвесторів до цього будівництва вже далеко не той, який був на початку, тож, можливо, вже ніхто нічого будувати не буде.

Михайло Бенюх, який завжди висловлювався проти будівництва, підтвердив свою позицію й цього разу, додавши, що комплекс може бути побудований при умові, якщо в проект буде внесено будівництво заводу по переробці відходів, що мало можливо, бо коштуватиме він більше, ніж сам свинокомплекс.

Порушували керівники партій і питання будівництва очисних споруд на сирзаводі та відносно ремонту елінга. Щодо першого питання, то В. В. Кунпан повідомив, що сирзавод вже зробив проектну документацію і сподіватимемося, що у 2008 році розпочнеться будівництво споруд. Що ж до елінга, то всі кошти районного бюджету направлені на ремонт Новоіванівської школи, аби в новому навчальному році для учнів були створені нормальні умови для навчання.

Завершуючи засідання, учасники «круглого столу» домовилися проводити аналогічні зустрічі раз у квартал, адже їх необхідність диктує саме життя.

Редакція районної газети

Категорія: Політика | Опублікував: bashtanka (05.04.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 727 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz