Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 22.07.2019, 17:39

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

З 8 березня!:

Конкурс "А я - україночка":

З 8 березня!:

-4:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Економіка

Земельна реформа
Земельна реформа
22.05.08 рішенням Конституційного Суду положення розділу ІІ “Внесення змін до деяких законодавчих актів України” Законом України “Про державний бюджет України на 2008 рік” та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 28 грудня 2007 року          № 107 – VІ щодо змін до земельного законодавства були визнані неконституційними з дня його ухвалення (22.05.08). Тож на сьогодні діє Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” з дня його опублікування та застосовується з дня втрати чинності відповідними положеннями розділу ІІ Закону України “Про Державний бюджет України на 2008 рік” та про внесення змін до деяких законодавчих актів України. Внесеними змінами до Земельного кодексу та до закону про оренду землі передбачено набуття права оренди земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється виключно на аукціонах (крім земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб, в яких відсутні акції (частки, паї), що належать державі, набуття права на оренду земельних ділянок під об’єкти соціального призначення, будівництво соціального і доступного житла, використання земельних ділянок для розробки корисних копалин та спеціального водокористування відповідно до отриманих спе-ціальних дозволів (ліцензій), використання релігійними організаціями (під культовими  будівлями), які легалізовані в Україні). (Частину першу статті 124 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 107-VI від 28.12.2007; в редакції Закону       № 309-VI від 03.06.2008).
Не допускається проведення аукціонів щодо ділянок, які (або будівлі на яких) орендують бюджетні установи, музеї, підприємства і громадські організації у сферах культури і мистецтв (у тому числі національні творчі спілки та їх члени (під творчі майстерні). (Частину першу статті 124 доповнено абзацом третім згідно із Законом № 107-VI від 28.12.2007; в редакції Закону № 309-VI від 03.06.2008)
2. Передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб, здійснюється за договором оренди між власником земельної ділянки і орендарем.
3. Передача в оренду земельних ділянок громадянам і юридичним особам із зміною їх цільового призначення та із земель запасу під забудову здійснюється за проектами відведення  в порядку, встановленому статтями 118, 123 цього Кодексу.
4. Документація із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які виставляються на аукціон, виготовляється на замовлення органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування. (Статтю 124 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 309-VІ від 03.06.2008 Пунктом 11 Прикінцевих положень зазначеного Закону Кабінету Міністрів України доручено:
1) у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом розробити типові договори оренди земель сільськогосподарського призначення, які перебувають у державній та комунальній власності, виключно для сільськогосподарського товарного виробництва;
2) визначити особливості оформлення права оренди земельної ділянки без проведення аукціону громадянам чи юридичним особам, які звернулись із заявою (клопотанням) про передачу земельної ділянки в оренду із земель державної або комунальної власності, якщо станом на 1 січня 2008 року відповідним органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування було прийнято рішення про погодження місця розташування такого об’єкта або про надання дозволу на розробку проекту її відведення.
На даний час не визначено процедуру підготовки, організації та проведення земельних аукціонів.
Дія прийнятої Кабінетом Міністрів України постави від 17 квітня 2008 року № 394 «Про затвердження Порядку проведення у 2008 році земельних аукціонів» призупинена Указом Президента України від 25 квітня 2008 року № 406/2008.
Категорія: Економіка | Опублікував: bashtanka (02.07.2008)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 799 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz