Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 15.10.2019, 23:36

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

-26:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

-10:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Освіта

Наша відповідь на статтю «Під контролем депутатів»

У газеті «Голос Баштанщини» від 14 липня 2007 року в статті «Під контролем депутатів» один із членів комісії, депутат районної ради В. М. Каратєєва поділилася своїми враженнями після об’їзду ряду навчальних закладів, табору «Веселка». З цього приводу хочу висловити й свою думку.

Найперше, щодо ремонту Новоіванівської школи. Дійсно, краще було б будувати нову школу. Але для цього потрібні значні кошти. Райдержадміністрація відповідно до доручення депутатів, виготовила проектну документацію в проектному інституті, згідно якої сума будівництва школи склала 7 млн. грн. Обласна ж рада виділила лише 950 тис. грн., 200 тис. грн. виділяє районний бюджет. Чи можна за ці кошти побудувати нову школу, коли однокімнатна квартира коштує 100 і більше тис. грн.? Депутати говорять, чекайте, коли будуть кошти. Часу чекати вже не було, тому що школа – в аварійному стані й обласна експертна комісія надала акт про те, що вона не гарантує безпечність приміщення школи після 2007 року. Тож якби не вольове рішення голови райдержадміністрації В. В. Кунпана, то стояло б те приміщення старої школи, поки когось не привалило б.

Депутатів насторожив той факт, чи можна на старі стіни класти нові конструкції? Хоча, якби серед членів комісії був фахівець, він би професійно пояснив, що перед тим, як щось будується чи ремонтується, виготовляється проектна документація проектними інститутами, які несуть за це відповідальність, проводиться експертна оцінка приміщень, що будуть капітально ремонтуватись.

Автор справедливо говорить про те, що якщо зміниться влада і якщо в школі колись з’являться проблеми, то на чиїй совісті буде рішення перебудови старих стін? Тому хочу запевнити, що обов’язково виконавча влада через 8-10 років, при наявності в достатній кількості коштів, прийме рішення щодо будівництва сучасної школи в с. Новоіванівці зі спортзалом, їдальнею, актовим залом та ін. А сьогодні райдержадміністрація вважає, що ні в якому разі не можна наражати дітей на небезпеку. Тому й прийняли рішення капітально ремонтувати школу, а не годувати людей черговими обіцянками, що «колись збудуємо!».

Тепер, що стосується табору «Веселка». За останні два роки у таборі проведена певна робота щодо підготовки його до оздоровчого періоду. В харчоблоці зараз пос-тійно є гаряча та холодна вода, встановлені неіржавіючі мийки. Облаштована кімната гігієни для дівчаток (до цього її не було), відремонтовані душові, для яких придбано дві ємкості на суму 4380 грн. Капітально відремонтована електромережа на суму 17336 грн. Відремонтовано частину дверей, підлогу в будиночках.

Але проблемою є те, що у таборі відсутня музична апаратура для проведення дискотек, а використовується апаратура художнього керівника, який зараз працює в таборі. Причина в тому, що в 2004 році тодішнім керівницт-вом відділу освіти було придбано музичний центр на суму 550 грн., акустичну систему на суму 2400 грн., підсилювач на суму 2100 грн. Але в таборі так ця апаратура і не працювала. Відділу освіти дано доручення спільно з відповідними органами з’ясувати причину придбання неякісної апаратури, хто контролював це придбання і чому ніхто не поніс за це відповідальність?

Централізованою бухгалтерією відділу освіти зроблено аналіз цін на овочі, які надходили в табір «Веселка» із 18.06.07 р. по 09.07.07 р. Продукти харчування постачаються приватним підприємцем О. Іванішиним згідно договору №10 від 31.01.07 р. Як пояснила начальник відділу освіти Л. І. Голодівська, ціни на продукти харчування бухгалтерія коригує та переглядає протягом року й оплачує рахунки згідно середньостатичних цін, що склалися на той час на ринку. Тож звинувачення в тому, що бюджетні кошти використовуються нераціонально, безпідставні. Бо й казначейство не пропустило б платежі за завищеними цінами. Просто завгосп табору помилково показала членам комісії накладні, по яких продукція надходила в табір «Веселка», але це не значить, що й оплачені вони були по тих цінах.

Ми б рекомендували перевіряючим більш уважно вивчати документи перед тим, як друкувати матеріали в газеті, бо за всім цим стоять люди, яким не байдуже, що пишуть в газеті про їхню роботу.

В. ГРИЦЕНКО,

заступник голови
райдержадміністрації.

Категорія: Освіта | Опублікував: bashtanka (03.08.2007) | Автор: Гриценко Валентин
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz