Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 18.06.2019, 04:44

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Відкриття офісу Партії регіонів:

---1:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Спорт

Описовий звіт з фізичної культури і спорту в Баштанському районі за 2006 рік
Описовий звіт
з фізичної культури і спорту в Баштанському районі за 2006 рік

Рішенням районної ради №5 від 23.03.06 затверджено розроблену райдержадміністрацією „Програму розвитку фізичної культури і спорту в Баштанському районі на період до 2012 року” на фінансування заходів даної програми в 2006 році виділено 20 тис.грн.
Протягом 2006 року на засіданнях постійної комісії районної ради розглядалися такі питання пов’язані з розвитком фізичної культури та спорту в районі: „Про хід виконання Програми розвитку футболу в Баштанському районі”, „Про правовий аналіз питань пов’язаних з реформуванням Баштанського ФСК „Колос”, „Про стан фізичної культури і спорту в районі та фінансування спортивних заходів відповідно до прийнятих програм”, „Про хід виконання районної програми „Тренер”. Крім того, неодноразово проводилися робочі наради при голові райдержадміністрації з питань розвитку спорту, зокрема, з проблем реорганізації ФСК „Колос” та фінансового забезпечення районної команди „Славія”.
Серед загальноосвітніх навчальних закладів району регулярно проводяться фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в рамках районної шкільної спартакіади з таких видів спорту як футбол, легка атлетика, шахи, настільний теніс, баскетбол, волейбол, а також комплексні змагання “Старти надій”, “Шкіряний м’яч”, “Козацький гарт”.
В 2006 році збірні команди шкіл району добре показали себе в обласних змаганнях та приймали участь у всеукраїнських: “Козацький гарт” – І місце в області, VI місце – республіка;“Шкіряний м’яч” 1995р.н - І місце в області, ІV місце – зональні республіканські змагання; “Сокіл-джура” 1990-1991р.н. - І місце в області; “Старти надій 5 кл. – ІІ місце в області; змагання з міні-футболу в м.Ужгород (Христофорівська ЗОШ) – ІІ місце.
В більшості сільських рад району введено штатну одиницю працівника по роботі з молоддю та спорту. Відсутні такі посади в трьох сільських радах. На протязі року на території сільських рад проводилися такі турніри по видам спорту: с.Христофорівка – Кубок ім.Смагіна з баскетболу, с.Піски – Кубок ім.Пустовара з волейболу, с. Леніно – Кубок ім.Лебедя з футболу та ін. З метою популяризації спортивно-масового руху серед сільського населення, практикується проведення фінальних районних змагань в сільських радах. В 2006 році в рамках сільських спортивних ігор в районі було проведено змагання з 9 видів спорту. У квітні поточного року в м. Баштанка в рамках обласних сільських спортивних ігор було проведено зональні змагання з волейболу (жінки). У вересні – відбулися обласні зональні та фінальні змагання з дитячого футболу “Даруймо радість дітям”. (Баштанський р-н - ІІ місце). В 2006 році район посів V місце в обласних сільських спортивних іграх.
На належному рівні фізкультурно-оздоровча робота проводиться в колективах фізичної культури м. Баштанки: ЗАСТ “Зоря Інгулу”- активна участь волейбольної команди в обласних турнірах, футбольна команда – неодноразовий фіналіст районних турнірів (при підприємстві працює інструктор по спорту); центральна районна лікарня – лікарі входять до складу обласної галузевої команди з тенісу; службовці Баштанського РВ УМВС приймають участь в обласній першості ФСТ “Динамо”; педагоги району регулярно приймають участь у спартакіаді вчителів та в 2006 році входили до складу обласної команди працівників освіти, що приймала участь в І міжгалузевій спартакіаді Миколаївської області. Команда Баштанської райдержадміністрації в жовтні поточного року прийняла участь в IV Спартакіаді серед райдержадміністрації, що проходила в с.Коблево.
Щороку Баштанським райвійськкоматом проводиться державне тестування фізичної підготовленості призовників, у 2006 ним було охоплено 340 чол. “4” – 104; “3” – 165; “2” – 40; „1” – 31чол. Збірна команда допризовної молоді району приймає участь в обласній спартакіаді – 2005 рік - ІІІ місце, 2006рік-VI місце.
Пріоритетним напрямом в системі організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи є кадрове забезпечення галузі. На сьогоднішній день в районі працює 35 штатних працівників в галузі освіти, 27 із них мають вищу освіту, це вчителі середніх закладів освіти. Вакантних посад вчителів фізичної культури у школах району не має. В 2006 році пройшли підвищення кваліфікації в Миколаївському інституті післядипломної педагогічної освіти 7 вчителів середніх закладів освіти та 1 викладач фізичної культури ПТУ-9. В районі функціонує 31 заклад освіти, в яких фізичною культурою займаються 5402 учні.
Кадрове забезпечення Баштанської ДЮСШ: працює 8 тренерів, із них 6 - основних та 2 сумісники. Тренери мають таку фахову освіту: 7 - вищу, 1 - середню спеціальну, 3 тренери мають звання «Майстер спорту», 3 тренери – кандидати в майстри спорту.
Станом на 01.12.06 по зведеному місцевому бюджету затверджені видатки на фізичну культуру і спорт в розмірі 278,8 тис.грн., з них по районному бюджету - 212,4 тис.грн., міському - 5,0 тис.грн., сільськими - 61,4 тис.грн. Профінансовано з початку року видатки в сумі 238,8 тис.грн. Протягом року залучено спонсорської допомоги на суму 120 тис. грн.
З метою покращення розвитку неолімпійських видів спорту в районі здійснюється наступна робота: до програми районних сільських спортивних ігор включено такі види спорту як армреслінг, гирьовий спорт, шахи та шашки. Крім того учні шкіл району проходять підготовку та приймають участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування та туризму.

Станом на 01.12.06 по зведеному місцевому бюджету затверджені видатки на фізичну культуру і спорт в розмірі 278,8 тис.грн., з них по районному бюджету - 212,4 тис.грн., міському - 5,0 тис.грн., сільськими - 61,4 тис.грн. Профінансовано з початку року видатки в сумі 238,8 тис.грн. Протягом року залучено спонсорської допомоги на суму 120 тис. грн. Фінансування Баштанської ДЮСШ збільшилося в порівнянні з 2005 роком на 62 тис. грн. та становить 189,4 тис.грн.
В 2006 році за рахунок коштів місцевого бюджету здійснено капітальний ремонт спортзалу Єрмолівської ЗОШ, встановлено нові вікна в спортзалі Інгульської ЗОШ та проведено ремонт опалювальної системи в ДЮСШ.
В місті Баштанка діє дитячо-юнацька спортивна школа, в якій займається 357 дітей, працює 8 тренерів.
Діти займаються по слідуючим видам спорту: футбол - 107 чол., веслування на байдарках і каное - 79 чол., важка атлетика – 42 чол., волейбол – 64 чол., боротьба – 44 чол., баскетбол – 21 чол.
На території району зареєстровані такі спортивні клуби: ФСК “Колос”, СК “Сіріус”(греко-римська боротьба), Баштанський шаховий клуб. Також в м.Баштанка працює секція Миколаївського обласного осередку Всеукраїнської Федерації Карате-до “Сін-Сьобу”.
Протягом 2006 року було проведено комплекс змагань районного рівня: першість з армреслінгу, першість з настільного тенісу, першість з перетягування канату, першість з шахів, першість з гирьового спорту, першість з баскетболу, першість з шашок, першість з волейболу, першість з міні-футболу, футбольні змагання “Шкіряний м’яч, чемпіонат району з футболу, спартакіада допризовників, “Олімпійський день бігу”, Кубок АПК району з футболу, спортивно-масові заходи присвячені “Дню фізичної культури і спорту” – „Баштанський зорепад” та ін.

Футбол
Баштанська районна федерація футболу (РФФ) зареєстрована в Баштанському районному управлінні юстиції Миколаївської області 16.09.03 за №28. В період проведення футбольних змагань, щовівторка відбуваються засідання ради РФФ на яких розглядаються протести та спірні питання районних футбольних турнірів.
З 2004 року в районі діє ще одна громадська організація футбольного спрямування – Клуб вболівальників футбольної команди “Славія”, члени якого активно сприяють популяризації футболу та, зокрема, команди “Славія” на районному та обласному рівнях.
За ініціативою райдержадміністрації в 2003 році створено благодійний фонд підтримки дитячого та ветеранського футболу району, кошти якого використовувались на фінансову підтримку сільських футбольних команд та участі дитячих футбольних команд в обласних турнірах. В 2006 році до фонду підтримки футболу надійшло 8,800 грн.
Дитячі футбольні команди Баштанського району беруть участь в слідуючих турнірах: “Шкіряний м’яч”, спартакіада школярів, дитячо-юнацька футбольна ліга (ДЮФЛ), першість області серед ДЮСШ.
В 2005-2006 навчальному році пройшли районні та обласні змагання на приз “Шкіряний м’яч”. В районних змаганнях 6 квітня поточного року прийняло участь 10 команд 1995 р.н. І місце виборола Христофорівська ЗОШ, ІІ місце – Інгульська ЗОШ, ІІІ місце – Баштанська ЗОШ №1. В обласних фінальних змаганнях на приз “Шкіряний м’яч” прийняли участь дві команди: 1995 р.н. - (Христофорівська ЗОШ) – зайняла І місце, та прийняли участь у республіканському етапі змагань, 1994 р.н. - (Добренська ЗОШ)– зайняла ІV місце.
Команда Христофорівської ЗОШ захищала честь області на всеукраїнських змаганнях з міні-футболу в м.Ужгород де виборола ІІ місце. Восени поточного року дитяча футбольна команда Баштанської ДЮСШ виборола чемпіонське звання серед подібних шкіл Миколаївської області.
В 2005-2006 навчальному році пройшли районні та обласні змагання спартакіади школярів 1988-1991 р.н. В районних змаганнях з футболу прийняли участь 17 команд. І місце виборола Баштанська ЗОШ №1, ІІ місце – Привільненська ЗОШ, ІІІ місце - Баштанська СЗОШ №2 . В обласних змаганнях прийняла участь Баштанська ЗОШ №1, яка зайняла 4 місце. Вихованці ДЮСШ такі як, Каїка Валерій, Мігаль Іван, Бєліков Сергій, Чорнописький Василь грають у професійних футбольних клубах України.
В обласних змаганнях дитячої футбольної ліги Баштанський район представляють такі колективи: ДЮСШ м. Баштанка, с. Христофорівна. Дитяча команда с.Христофорівки в 2005 році стала фіналістом обласних змагань з міні-футболу (ІІІ місце) та футболу (ІІІ місце).
Районна команда „Славія” приймає участь у всіх обласних футбольних турнірах. В 2005 році „Славія” стала срібним призером чемпіонату області, володарем Кубка Маврокордато, фіналістом Кубку області по КФК (ІІ місце), фіналістом Кубку газети “Рідне Прибужжя” (ІІ місце).
В 2006 році команда „Славія” посіла IV місце в обласній першості по футболу також стала володарем Кубка Маврокордато та фіналістом Кубку газети “Рідне Прибужжя”.
В 2006 році футбольна команда “Хлібодар” (с.Піски) також приймала участь в обласній першості з футболу по ІІ групі.
В 2005 році, завдяки підтримці ЗАСТ “Зоря Інгулу” (С.А.Кравцов), в обласному футбольному чемпіонаті серед команд ветеранів прийняла участь Баштанська збірна, яка виборола ІІ місце.
В районі упорядковуються стихійні футбольні поля. Баштанською міськрадою облаштовано два дитячі футбольні поля та побудовано міні-футбольний майданчик на території Баштанської ЗОШ №1. Щороку в м. Баштанка проводиться традиційний дитячий міський турнір з вуличного футболу.
В 2005 році головним завданням РФФ стало забезпечення масовості в районному чемпіонаті. 24 команди прийняли участь у районних футбольних турнірах, що поставило вимогу удосконалити районний календар змагань. Команди були розбиті на групи відповідно до їх успіхів. Осінній Кубок АПК району був розділений на Кубок АПК та Кубок району, що дало змогу слабшим командам теж змагатися за футбольний трофей. У фінальних кубкових іграх визначалися кращі гравці серед воротарів, нападників, захисників та нагороджувались цінними подарунками та грамотами.
В 2006 році в районному чемпіонаті по футболу приймають участь 23 команди, які розбиті на три групи за територіальною ознакою, до фінальної частини вийдуть по дві команди з кожної групи. Всі сільські ради, крім Новосергіївської, представлені на чемпіонаті району своїми командами, такі сільські ради як Добренська та Лоцкинська заявили по дві команди. Від Баштанської міської ради в чемпіонаті приймають участь три команди.Другие материалы по теме
Категорія: Спорт | Опублікував: gaydash (05.03.2007) | Автор: Гайдаш
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 3915 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz