Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 18.06.2019, 02:26

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-28:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

_-31:

_-13:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Спорт

Ми маємо чудову зміну

Ми маємо чудову зміну

Фізична культура - складова частина загальної культури суспільства. Основними завданнями фізичної культури і спорту є постійне підвищення рівня здоров'я, фізичного та духовного розвитку людей.

Сьогодні в районі при міській та сільських радах діють колективи фізичної культури, які беруть участь в районній сільській спартакіаді. В цьому році було проведено змагання з 18 видів спорту. Найактивніші колективи 2007 року це - «Зоря Інгулу», Христофорівський, Привільненський, Добренський, Доброкриничанський. Збірні команди району взяли участь в 12 обласних турнірах та змагаються у фіналі обласних сільських спортивних ігор.

Традиційним стало проведення міською радою дитячого турніру з вуличного футболу, який з кожним роком збирає і об'єднує все більше дітей в бажанні показати свою майстерність та вибороти почесний спортивний трофей.

Крім того, активно проявляє себе шкільний спорт, в поточному році було проведено ряд районних змагань - «шкіряний м'яч», «Старти надій», спортивні турніри до Дня Перемоги, районний фестиваль «Нащадки козацької слави» та інші. В рамках VI обласних спортивних ігор школярів учні шкіл району брали участь у змаганнях з гандболу. Команда 7 класів Баштанської ЗОШ №1 посіла II загальнокомандне місце в обласних змаганнях «Старти надій». Збірна команда району виборола І місце в обласному фізкультурно-патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави». Команда юнаків Баштанської ЗОШ №1 виборола II загальнокомандне місце в обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту. Перше рейтингове місце серед спортивних шкіл займає і Баштанська ДЮСШ.

У цей день хотілося б згадати видатних спортсменів, майстрів спорту, призерів Всеукраїнських сільських спортивних ігор та обласних спартакіад, які в різні часи захищали спортивну честь району та на яких може рівнятися сучасна молодь. Це - Раїса Коротких, Борис Коротких, Олександр Ку-черенко, Володимир Бабієнко, Олександр Щербак, Олександр Гетьман, Володимир Кінзерський, Микола Кінзерськии, Олег Трофименко, Григорій Скуртул, Сергій Ямпольський, Олександр Бєлєнкін, Віталій Когут, Сергій Білик, Борис Білик, Анатолій Мацько, Віктор Яценко, Анатолій Дубогрій, Микола Голуб, Віктор Годованюк, Сергій Ярков, Віктор Штефан, Володимир Турченяк, Іван Бутенко та багато інших. Великий внесок у розвиток фізкультури і спорту, активізацію спортивного руху в районі внесли вчителі фізкультури Лідія Тур, Світлана Желізна.

Зараз спорт переживає нелегкий час, але додає сил те, що ми маємо чудову спортивну зміну - молодь, яка вибрала своїм пріоритетом здоровий спосіб життя, на яку можуть гідно рівнятися ровесники.

Шановні спортсмени та прихильники спорту! Від щирого серця вітаю вас з Днем фізичної культури і сгюрту.

Олександр Гайдаш

Категорія: Спорт | Опублікував: gaydash (18.09.2007) | Автор: Гайдаш Олександр
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 865 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz