Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 19.06.2019, 12:45

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Зараз переглядають сайт:
vagonta
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Працівники райдержадміністрації під час толоки:

-19:

Працівники управління статистики:

_-27:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Спорт

Свято спорту
    Напередодні Нового року у Баштанській ДЮСШ відбулося свято з нагоди підведення підсумків за рік минулий, вшанування спортсменів, які є чемпіонами області, вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях. Привітати вихованців спортшколи з успіхами та поздоровити з наступаючими новорічними і різдвяними святами прийшли т. в. о. голови райдержадміністрації Іван Рубський, голова районної ради Михайло Бенюх, начальник районного відділу освіти Любов Голодівська, голова ФСТ «Колос» Сергій Федорко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Гайдаш.
    В. о. директора дитячо-юнацької спортивної школи Ніна Журба розповіла про здобутки вихованців за рік минулий. У спортшколі нав-чається 412 учнів, працює 32 групи з чотирьох відділень: футболу, греблі на байдарках і каное, важкої атлетики та греко-римської боротьби. Два відділення з баскетболу та волейболу відповідно до положення про ДЮСШ було скорочено. Найбільше учнів (182) навчається у відділенні футболу. Працюють філії з футболу й у Добренській, Христофорівській та Пісківській ЗОШ. Відділення важкої атлетики відвідує 94 учня, греко-римської боротьби – 82, веслування – 52 учня.
    У ДЮСШ працює 14 тренерів, з них 5 – вищої категорії, 3 – І категорії, 4 майстра спорту – О. В. Васюнькін,             В. В. Димедюк, О. В. Листопад, В. В. Кінзерський. Кандидати в майстри спорту – С. С. Федорко та Я. М. Кінзерський. Кращими тренерами відділення з футболу є один з найдосвідченіших тренерів Володимир Мацько, Сергій Безощук (Добренська ЗОШ) та Олександр Крамаренко. Баштанська ДЮСШ посідає ІV місце в першості області серед сільських спортшкіл. В дитячо-юнацькій спортивній лізі (група «Схід») футболісти 1995-1996 р. н. (тренер Володимир Мацько) після І кола очолюють турнірну таблицю. Спортсмени 1997 р. н. (тренер Володимир Мацько) стали срібними призерами з «Шкіряного м’яча». Футболісти Сергій Володьков є кандидатом в збірну області, Олександр Локотир є членом збірної команди області з футболу, нині навчається у Миколаївському вищому училищі фізичної культури. Кращими гравцями є і Ярослав Попель, Володимир Чернишов (тренер Володимир Мацько), Олександр Коваленко, Юрій Онищук, Олексій Фурман (тренер Олександр Крамаренко), Ігор Цезарюк, Євген Пустовар (тренер Сергій Безощук).
Відділення важкої атлетики стабільно п’ятий рік поспіль утримує третє місце в першості області після спеціалізованих ДЮСШ Врадіївки та Нової Одеси. Вихованці тренера А. П. Дениса Максим Мамекін є чемпіоном області, а Дмитро Завгородній та Євген Стасюкевич є срібними призерами області. Треті місця в області з важкої атлетики посіли Олександр Дедул, Олександр Бахматюк, Андрій Ткаченко, Володимир Каминін, Андрій Скоп та Олександр Москалець.
Гарні здобутки мають і вихованці тренерів Миколи та Володимира Кінзерських з греко-римської боротьби. Так, Георгій Степанов виборов перші місця у змаганнях з першості області серед ДЮСШ та в міжнародних змаганнях «Сніжинка». Георгій є бронзовим призером міжнародного турніру пам’яті Пустовалова, який проходив у Маріуполі 12-13 грудня 2008 р.
Артем Пугачов теж став чемпіоном міжнародного турніру «Сніжинка», має V місце  в чемпіонаті України, що проходив у жовтні 2008 р. в м. Черкаси. Роман Радчук є бронзовим призером чемпіонату України серед кадетів, який проходив у Миколаєві у 2007 р. А в змаганнях за кубок України (м. Полтава, 30-31 жовтня 2008 р.) Роман посів п’яте місце. Олександр Юшин є срібним призером чемпіонату України, Євген Кінзерський – чемпіон кубка України серед юніорів 2007 року. Всі ці спортсмени нині навчаються в Луганському вищому училищі фізкультури.
А вихованець Баштанської ДЮСШ Сергій Дзюба, який є студентом другого курсу цього училища, – шестиразовий срібний призер чемпіонатів, кубків України серед юніорів, кадетів, молоді у вазі до 57 кг. У жовтні 2008 року у  м. Полтава він вшосте підтвердив це звання.
Юні борці Віктор Мадіяров, Михайло Серебро, Юрій Скляр, Олександр Волкожа, Андрій Кононенко, Леонід Іванов, Едуард Влах та В’ячеслав Сакара вибороли треті місця в першості області серед ДЮСШ. Євген Змієвський та Андрій Поспєлкін вибороли в них перші місця, у міжнародних змаганнях «Сніжинка» Євген посів друге місце, а Андрій – ІІІ.
Хочеться також відзначити, що між тренерами і вихованцями склалися досить теплі й довірливі стосунки. Тренери постійно цікавляться справами своїх вихованців, їздять на батьківські збори у Луганськ, на змагання у Маріуполь, Харків, Полтаву. А коли в одного з вихованців була травма і він потребував операції, то вони зібрали необхідну суму (8 тис. грн.) і всіляко підтримували його.
Хороші результати за минулий рік мають і спортсмени-гребці. Вони були активними учасниками змагань на першість обласної ради ФСТ «Україна», обласних змагань, присвячених ХХІХ Олімпійським іграм у Пекіні, першості області, пам’яті М. М. Рябошапки, новорічних обласних змагань «Веселі старти», кубкових змагань у м. Цюрюпинську та Всеукраїнських змагань «Весла надій» у м. Херсоні. Вихованці Станіслав Димедюк, Валентин Попель, Олександр Печенюк, Євген Шахалов, Владислав Марштупа, Юлія Колесник, Катерина Сердюк, Ростислав Крючко, Марія Лазебна стали переможцями і призерами цих змагань.
Гості щиро і тепло вітали спортсменів з досягнутими успіхами, зичили успіхів і перемог у подальшому.
Іван Рубський розповів, що зроблено районною владою для молоді у 2008 році.
– Закладам освіти ми приділяємо особливу увагу, – зазначив керівник району. – Лише на добудову Баштанської ЗОШ №1 було виділено з державного та районного бюджетів 2 млн. грн., на її капітальний ремонт – 955 тис. грн., на ремонт ЗОШ №2 – 300 тис. грн., на облаштування басейну в гімназії – 200 тис. грн. Велика робота зроблена по зміцненню матеріальної бази позашкільних закладів та створенню належних умов для проведення спортивно-масових заходів. На центральному стадіоні зроблено ремонт: відновлено футбольне поле, світлове табло, озвучення, зроблено ремонт спортзалу в ДЮСШ. Робота по впорядкуванню ДЮСШ триватиме й в новому році.
Любов Голодівська подякувала райдержадміністрації та районній раді за надану допомогу. Зокрема, в 2008 році депутати виділили кошти й на реконструкцію елінгу. Врешті розпочали його ремонт: зробили нову покрівлю, вставили нові вікна і двері, зробили опалення, закупили п’ять нових човнів, обладнали веранду для глядачів.
Керівники району вручили переможцям і призерам змагань солодкі подарунки.                  в. о. голови райдержадміністрації І. В. Рубський вручив від райдержадміністрації, районної ради та відділу освіти шестиразовому срібному призеру України з греко-римської боротьби Сергію Дзюбі чудові нарди за 300 грн.
Спеціаліст міської ради по роботі з молоддю та спорту Олександр Крамаренко вручив від міської ради гарні призи-подарунки кращим борцям. Любов Голодівська від відділу освіти вручила на кожне відділення спортивне приладдя, а Сергій Федорко від ФСТ «Колос» – м’ячі.
Лідія АВРАМЕНКО.

Джерело публікації: Районна газета "Голос Баштанщини"
Категорія: Спорт | Опублікував: bashtanka (06.01.2009) | Автор: Галина МЕЛЬНИК
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1418 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz