Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 02.04.2020, 00:51

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

З 8 березня!:

Центральна районна лікарня:

Конкурс "А я - україночка":

---30:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

ДОВІДКА (з колегії) про хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період закладів охорони здоров’я, освіти та культури

ДОВІДКА

про хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період закладів охорони здоров’я, освіти та культури


На території Баштанського району знаходиться 159 закладів охорони здоров’я, освіти та культури. В осінньо-зимовий період будуть опалюватись 114. Шкіл та позашкільних навчальних закладів – 32, які підготовлені до опалювального сезону. Проведено утеплення вікон, дверей, заміну чи встановлення, у разі відсутності, подвійного скла на вікнах. Завезено тверде паливо в кількості 731 т., що складає 100% від потреби на весь опалювальний період 2007-2008 рр. На кожен вагон вугілля, яке було доставлено, є в наявності сертифікат якості. Зберігається вугілля переважно в закритих складських приміщеннях, а де немає такої можливості – в спеціально відведених приміщеннях, які огороджені та охороняються. В Христофорівській, Кашперо-Миколаївській та Новоіванівській школах було проведено реконструкцію систем опалення та будівництво автономних топкових. Проводиться капітальний ремонт Новоіванівської школи, всього на роботи використано 1 млн. 118 тис. 413 грн., роботи продовжуються.

На суму 219 тис. грн. відремонтовано шиферні покрівлі в 10 закладах освіти, електромережі в 4 закладах, встановлено металопластикові вікна та двері в 5 закладах освіти (всього 65 вікон та 5 дверей). На суму 11,5 тис. грн. закуплено теплоізоляційний матеріал, утеплено димовентиляційні труби та тепломережі в 14 закладах освіти.

На суму 3,5 тис. грн. відремонтовано 3 котли, які протікали (ДЮСШ -1, Ленінська школа - 2).

У всіх закладах освіти заготовлено протиожеледний матеріал.

Проведено поточні та капітальні ремонти автотранспорту, який здійснює підвіз учнів до навчальних закладів. У 2007 році в 10 закладах освіти виконано установку електричних бойлерів та подачу води механічним способом з басейнів.

Відділом освіти райдержадміністрації видано та доведено до виконання накази від 07.08.07 №172 «Про підготовку енергетичного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 років», від 29.08.07 №172 «Про жорстке дотримання лімітів на енергоносії та своєчасність звітності за їх споживання», від 18.10.07 №214 «Про підготовку спортивних споруд до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 років».

Заключено договори з енергопостачальними організаціями на газ, електроенергію, воду.

Проведено перевірку печей у Новопетрівській, Новоукраїнській, Новобирзулівській школах. Проведена переатестація та навчання відповідальних за безпечну експлуатацію газового обладнання, держперевірку електричних лічильників. З 15.10.07 розпочалось опалювання навчальних закладів.

Дитячих садків – 31, всі підготовлені до опалювального сезону (підготовчі роботи було завершено до 15.10.07) Комісією відділу освіти райдержадміністрації проведено об’їзд закладів освіти та дошкільних навчальних закладів, складено відповідні акти.

Закладів охорони здоров’я – 32: 1 Центральна районна лікарня, 3 – дільничних лікарні, 6 амбулаторій та 22 ФАПи.

В Баштанській Центральній районній лікарні виконані всі роботи з підготовкидо опалювального сезону. Завершено ремонт І поверху поліклініки із заміною системи водопроводу, каналізації, вікон на склопакети (використано 288 тис.грн.). Підключено опалення в гаражах та складах. Опалювальний сезон розпочався 15 жовтня. У відділеннях підтримується температурний режим згідно із рекомендованими нормами. Заклади охорони здоров’я в сільській місцевості, в цілому, підготовлені до опалювального сезону, але ще є деякі проблеми: у Новоєгорівський лікарняній амбулаторії не працює газова сигналізація, у Новосергіївському, Тарасівському, Ленінському ФАПах та Кашперо-Миколаївській амбулаторії є певна кількість вугілля, якого не вистачить до кінця опалювального періоду (кошти за вугілля перераховано, залишилось його завезти). Новоіванівський ФАП - не укладений договір Новоіванівською сільською радою (Маліновський О.І.) на газопостачання. Доброкриничанський ФАП має заборгованість по розрахунках за газ, Костичівський ФАП відключено від електропостачання, в селі Перемога необхідно придбати нове приміщення для ФАПу.

Культурно-освітніх закладів в районі 64, опалюються – 20. Не опалюватимуться 32 сільських Будинків культури та 2 сільських музеї. Потребують капітального ремонту Явкинський, Лоцкинський, Новоіванівський, Мар’янівський, Андріївський, Старогороженський, Костичівський, Новоолександрівський сільські Будинки культури. За рахунок бюджетних коштів, виділених сільськими радами, проведено поточні ремонти у всіх закладах культури.Другие материалы по теме


Джерело публікації: http://fotki.yandex.ru/users/bashtanschina/album/15858/
Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (03.11.2007) | Автор: Гриценко В.Т.
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz