Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 19.06.2019, 08:36

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Покладання квітів:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

День міліції:

Конкурс "А я - україночка":

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

У нас такая медицина, что глава райгосадминистрации свалился

17 травня за участю представника секретаріату Президента України В.А.Філіпова, голови Миколаївської облдержадміністрації О.В.Садикова, заступника голови Миколаївської облдержадміністрації М.А.Рихальського, керівника апарату облдержадміністрації О.В.Стратейчука, голови Баштанської райдержадміністрації В.В.Кунпана, заступника голови Баштанської районної ради Л.І.Луценко відбулась виїзна нарада з проблемних питань галузі охорони здоров’я сільського населення згідно Указу Президента України №1694/2005 від 6 грудня 2005 року «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення».

У ході практичної частини учасники відвідали сільську амбулаторію с.Виноградівка та центральну районну лікарню м.Баштанка. У центральній районній лікарні було оглянуто дитяче, пологове, гінекологічне відділення, жіночу консультацію.

Теоретичну частину було проведено в залі засідань Баштанської райдержадміністрації. З доповідями виступили голова райдержадміністрації В.В.Кунпан «Стан розвитку охорони здоров’я в Баштанському районі», начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації С.Г.Хотіна, головний державний санітарний лікар Миколаївської області В.І.Клочко та ін. Виступаючі у доповідях розповіли присутнім про проблеми у галузі охорони здоров’я та шляхи розв’язання проблем. Після оголошення доповідей голова облдержадміністрації О.В.Садиков задав ряд питань головам Веселинівської, Врадіївської, Арбузинської, Очаківської райдержадміністрацій щодо причини низької якості медичного обслуговування, високого рівня смертності серед дітей, слабкого фінансування сільської медицини та неплідної співпраці з даного питання з районними радами (піднявши представника Очаківської райдержадміністрації В.О.Садиков запитав. чому він особисто не приїхав на нараду. Йому відповіли: "Він захворів". Олександр Валерійович відповів "У вас такая медицина, что глава администрации свалился").

По завершенню роботи наради підвели підсумки голова Миколаївської облдержадміністрації О.В.Садиков, який надав ряд доручень управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, зокрема про збільшення фінансування медичної галузі, розроблення плану заохочень молодих працівників лікарень, особливо молодих спеціалістів, впровадження новітніх інформаційних технологій у закладах охорони здоров’я. За словами О.Садикова - до 70-річчя області буде буде подарунок керівникам району. Ті з них, які досягнуть певних успіхів у галузі медицини за І півріччя 2007 року будуть представлені до державних нагород, а з тими, які не виконають доручення голови області, не виправивши ситуацію у галузі медицини, прийдеться пропрощатися.

Представник секретаріату Президента України В.А.Філіпов доповів, що питання охорони здоров’я, незважаючи на політичні проблеми стоїть на постійному контролі Президента України. Результати роботи наради прийнято до відома. За її підсумками В.А.Філіпов проведе особисті зустрічі з головами райдержадміністрацій області.

У роботі наради взяли участь голови райдержадміністрацій, члени колегії та відповідальні працівники управління охорони здоров’я, головні лікарі обласних закладів охорони здоров’я та районних лікарень, представники обласних ЗМІ. Всього близько 70 чол.

БАЖАЄТЕ БІЛЬШЕ ФОТО?

ТОДІ ЙДІТЬ ЗА ЦИМИ ЛІНКАМИ:

Тут стаття, опитування та фото

Тут тільки фото

НАШЕ ОПИТУВАННЯ ДО ТЕМИ:

Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (18.05.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 740 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz