Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 02.04.2020, 00:34

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

-4:

_-1:

День Захисника Вітчизни - 2011:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Соціальна робота, як професія


Соціальна робота, яка у більшості асоціюється з фізичною працею по обслуговуванню непрацездатних громадян, насправді має набагато ширший діапазон.

Це надзвичайно важливий фах професійної діяльності, потреба у якому з кожним роком зростає. Соціальна робота спрямована, перш за все, на забезпечення захисту і підтримку тих категорій населення, що мають особливі соціальні потреби чи потрапили в складне соціальне становище.

Соціальна робота – це творча спеціальність, пов’язана з вивченням соціального становища людей, їх захист та підтримка, розробка відповідних принципів, методів та технологій роботи з клієнтами.

Отже, соціальний працівник, який здобув відповідну фахову освіту, забезпечуватиме якісну і швидку допомогу клієнтові на основі глибокого вивчення життєвої ситуації й підбору найбільш адекватної со-ціальної технології для розв’язання його життєвих проблем.

У нашій області фахівців з соціальної роботи готують: Надбузький професійний аграрний ліцей (робітнича професія), вищі професійні училища №7 та №21 м. Миколаєва (молодший спеціаліст). Управління праці та соціального захисту населення дає направлення випускникам на безкоштовне навчання у цих закладах.

Вищу освіту з соціальної роботи можна здобути в МДГУ ім. П. Могили та в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини «Україна» на факультеті «Соціологія». Саме ці навчальні заклади закінчили 3 спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, та ще 5 є студентами факультету «Соціологія» університету «Україна».

Для тих, хто зацікавився цією інформацією, нагадуємо, що університет «Україна» має своє представництво у Баштанці. А це – унікальна можливість здобути вищу освіту за місцем проживання.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 13, або по телефону 2-16-54.


Ніна ЯКИМЧУК,
начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністраціїКатегорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (10.07.2007) | Автор: Якимчук Ніна
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz