Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 16.06.2019, 02:19

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Участь у суботнику:

-35:

Урочисті заходи до 97-річчя визволення району:

_-51:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Місцеве самоврядування

Оцінка роботи ─ задовільна

Оцінка роботи ─ задовільна

Сесія районної ради, що відбулася минулого тижня, заслухала звіт голови районної ради про роботу ради за 2006-2007 роки.

Звітуючи перед депутатським корпусом, Михайло Бенюх проаналізував роботу сесій та постійних депутатських комісій. В районі діє 53 програми, що стосуються всіх напрямків життєдіяльності населення району. Зокрема, вісім програм спрямовані на боротьбу з туберкульозом, наркоманією, профілактику ВІЛ-інфекцій. Питання соцзахисту населення знайшли відображення в програмах зайнятості населення, життєзабезпечених окремих категорій, програмі «Турбота» та цілому ряді інших.

Для надання соціальної допомоги й послуг, що надаються на місцевому рівні, рішенням районної ради виділено 53 тис. грн., зокрема, малозабезпеченим ─ 50 тис. грн.

Програми «Молодь Баштанщини», «Діти Баштанщини», «Тренер» та інші спрямовані на виховання молоді, охорони материнства, координацію молодіжного руху.

Чимало проблем сільськогосподарської галузі знайшло відображення у відповідних програмах. Зокрема, розглянуто ситуацію із загибеллю посивів через засуху. Щоб не допустити підвищення цін на хліб, з районного бюджету було виділено на зворотній основі 40,9 тис. грн. для ДП «Хлібокомбінат».

З ініціативи депутатів проведені перевірки дотримання температурного режиму й якості харчування хворих у райлікарні, в результаті чого вартість харчування хворих збільшено з 2.40 грн. до 2.89 грн. Депутати провели обстеження соціально-культурних об’єктів на територіях сільських рад.

Про роботу постійних комісій доповіли їх голови В. І. Онищук, Ю. М. Літвінов, Г. А. Ковалевська, О. Б. Клепалов, А. А. Петров.

Серед недоліків в роботі районної ради виступаючі назвали відсутність контролю за виконанням прийнятих рішень, недостатнє фінансування ремонту сільських доріг та вулиць, вказали на слабу увагу до сільських медзакладів. Немає належної координації дій між гілками влади, депутатським корпусом та органами виконавчої влади.

В цілому роботу районної ради за звітний період визнана задовільною.

Одне з актуальних питань, які розглянула сесія ─ будівництво газопроводу до с. Добре. Дуже гостра полеміка велась на засіданнях постійних комісій, президії районної ради ще на передодні сесії. Як зазначив депутат, голова постійної комісії Юрій Літвінов, частина жителів села Добре вже провели роботу по демонтажу пічного опалення, заміні котлів на газові, переробили системи опалення. Справа лише ─ за підведенням до села газогону.

Але на попередній сесії 200 тис. грн. з районного бюджету призначених для Добренського газопроводу, було спрямовано на добудову газопроводу до села Привільне. Та ці кошти мало чим допоможуть, бо загалом на ці цілі треба більше 3 млн. грн.

Тому Ю. М. Літвінов пропонував повернути ці 200 тис. грн.. й завершити прокладення газогону до с. Добре.

Та думки членів президії розійшлися. Тому перед самою сесією відбулося ще одне засідання бюджетної комісії, яка поставила крапку у вирішенні цієї проблеми. А саме, було вирішено продовжити будівництво Добренського газопроводу за рахунок коштів районного бюджету, що були вилучені на продовження будівництва Привільненського газопроводу в сумі 50 тис. грн., з послідуючим фінансуванням. З таким рішенням згодилися всі депутати.

Отже, є надія що газ у Доброму до кінця року буде.

На сесії було розглянуто ряд інших питань та прийнято кілька нових програм.

Категорія: Місцеве самоврядування | Опублікував: bashtanka (23.08.2007) | Автор: Редакція районної газети
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1088 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz