Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 25.06.2019, 21:37

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

-17:

Урочисті заходи до 97-річчя визволення району:

_-30:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Місцеве самоврядування

Гроші повинні працювати на соціальний розвиток
    ХХІІІ позачергова сесія районної ради п’ятого скликання розглянула й прийняла ряд важливих рішень для життєдіяльності району та розвитку соціальної сфери. Відкриваючи сесію, голова районної ради Михайло Бенюх проінформував депутатів про ретельну роботу, проведену членами постійних комісій з питань бюджету, фінансів та з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, а також погоджувальної ради, які принципово й відповідально підійшли до розподілу коштів, які район має від перевиконання бюджету за І півріччя, оглянувши найбільш важливі соціальні об’єкти, на які планувалося виділити кошти.
    Як доповіла заступник начальника фінансового управління Світлана Євдощенко, у І півріччі 2008 року до місцевого та державного бюджетів надійшло 15889,6 тис. грн., або 129,6% до плану та 166,2% до відповідного періоду минулого року. Загальний фонд місцевого бюджету виконано на суму 9796,2 тис. грн. або 142,3%  до плану та 170,2% до минулого року. Районний бюджет виконано на 164,8%, міський – на 131,5%, сільські – на 106,2%. На жаль, 11 сільських рад не виконали бюджет І півріччя .
    Сесія затвердила обсяг доходів загального фонду в сумі 36878,5 тис. грн., спеціального фонду – 376,7 тис. грн. та загальний обсяг видатків районного бюджету в сумі 32164,3 тис. грн.
У зв’язку з перевиконанням доходної частини районного бюджету в І півріччі внесено зміни в доходні джерела та видаткову частини загального й спеціального фондів ра-йонного бюджету. З урахуванням потреби в перерозподілі коштів від перевиконання бюджету та за пропозиціями головних розпорядників коштів і депутатів районної ради сесія прийняла рішення збільшити видатки відділу освіти на суму 797 тис. грн., в тому числі на капітальний ремонт шкіл 478 тис. грн. Найбільше виділено Баштанським ЗОШ №1 – 200 тис. грн., ЗОШ №2 – 150 тис. грн., гімназії (на ремонт басейну) – 100 тис. грн., ДЮСШ – 254,2 тис. грн. (в т. ч. 140 тис. грн. – на капремонт елінгу та 94 тис. грн. – на ремонт спортзалу ДЮСШ).
    Відділу культури виділено 253 тис. грн., з яких 63 тис. грн. – на ремонт центральної райбібліотеки, районному краєзнавчому музею – 10 тис. грн., районному Будинку культури – 130 тис. грн., музичній школі – 50 тис. грн. та ін.
    На суму 60 тис. грн. збільшено видатки центральній райлікарні на капітальний ремонт квартири для лікарів.
    Крім того, виділено 424,8 тис. грн. субвенції з районного бюджету, з яких на будівництво ЗОШ №1 (І черга) – 315 тис. грн., на капітальний та поточний ремонти сільських будинків культури – 77 тис. грн. В їх числі – Старогороженський, Мар’ївський, Лоцкинський, Кашперо-Миколаївський, Костичівський, Новоолександрівський, Єрмолівський, Явкинський, Доброкриничанський будинки культури, які визначені першочерговими об’єктами.
    Буквально перед сесією було прийнято рішення про додаткове виділення коштів за рахунок перевиконання бюджету на ремонт дошкільних навчальних закладів с. Леніно – 50 тис. грн., с. Новопавлівка – 20 тис. грн., ремонт Новогеоргіївського ФАПу – 5 тис. грн., водопровідної мережі с. Київське – 10 тис. грн. тощо.
    Своїм одностайним голосуванням за внесення змін до районного бюджету депутати підтвердили, що кошти від перевиконання бюджету були розподілені справедливо.
На цьому акцентував увагу й т. в. о. голови райдержадміністрації Іван Рубський, який взяв участь у сесії:
    – Ми з вами плідно попрацювали, щоб кошти спрямувати в потрібне русло. Вони повинні працювати на соціальний розвиток району. Дуже важливо, що депутати підтримали ініціативу влади. Наш район має й подальшу перспективу на перевиконання бюджету. Тож будуть кошти й на підтримку сільських соціальних об’єктів.
    Сесія внесла також зміни до ряду районних програм, прийняла звернення до жителів району щодо фінансової підтримки продовольчого фонду УПСЗН.
    Коли дійшла черга до останнього питання, яке вже вдруге виноситься на сесію – «Про 90-ту річницю ВЛКСМ та заходи щодо покращення роботи з молоддю», в залі виникла полеміка, в ході якої депутати висловлювали неоднозначні думки щодо відзначення цієї дати, яка дорога багатьом людям старшого покоління. Саме про це йшлося і в клопотанні керівників ветеранських організацій до районної ради.
    Однак при голосуванні більшість з присутніх депутатів не підтримала пропозицію ініціативної групи ветеранів комсомолу та депутатів районної ради про відзначення на районному рівні 90-річчя ВЛКСМ. Хоча ніяких матеріальних затрат з районного бюджету для цього ніхто не вимагав і не намагався політизувати цю подію.
Категорія: Місцеве самоврядування | Опублікував: bashtanka (06.08.2008) | Автор: В. Свирса, "Голос Баштанщини"
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 864 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz