Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 15.10.2019, 10:16

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

День Захисника Вітчизни - 2011:

---3:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Інформування населення

Інформаційно-дорадчий центр – гордість управління
Інформаційно-дорадчий центр – гордість управління

    У 2004 році відповідно до наказу Миколаївського облводгоспу при Баштанському міжрайонному управлінні водного господарства був створений інформаційно-дорадчий центр.
   Основними завданнями центру є надання інформаційно-консультативних послуг з питань використання дощувальної техніки та ефективних технологій у зрошуваному землеробстві; впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи; проведення маркетингу технологій зрошуваного землеробства, реклами водогосподарських організацій з питань проведення поливів, водообліку, енергозабезпечення, технічного обслуговування тощо.
    Протягом 2005-2008 років на базі центру проведено 125 обласних та районних нарад-се-мінарів по ефективному використанню зрошуваних земель, впровадженню нових технологій вирощування сільськогосподарських культур, проведено 13 кущових нарад представників агрохімічних компаній із сільгоспвиробниками.
    Для практичного висвітлення технологій вирощування сіль-ськогосподарських культур на зрошуваних землях, режимів зрошення, способів поливу передбачений демонстраційний полігон, що включає в себе насосну станцію, комплекс дощувальної техніки різних модифікацій. Він розташований на орендованих землях фізичних осіб та Баштанської міської ради. Площа зрошуваних земель демонстраційного полігону складає 103 га. На ділянках з різними типами сільгоспкультур застосовуються відповідні режими зрошення та відповідна зрошувальна техніка. На овочевих культурах застосовується крапельне зрошення.
    Управління тісно співпрацює з Рівненським університетом меліорації і водного господарства, Херсонським сільськогосподарським університетом, Українським інститутом гідротехніки і меліорації, ТОВ «Техносервіс», Одеським магазином сільгосптехніки «БАМ», регіональним дилером «Валлей», ТОВ «Техноторг», ТОВ «Агроресурс».
    На зернових та технічних культурах застосовується машинне зрошення, зокрема демонструються машини барабанного типу «Примус-2900», «Фрегат», «Сігма».
Для реклами крапельного зрошення і впровадження його як альтернативного джерела поливу присадибних ділянок на території управління є показовий майданчик, на якому вирощуються троянди на крапельному зрошенні. Лише цього року було висаджено 200 кущів троянд. Мешканці міста та гості на місці можуть ознайомитися з перевагами крапельного зрошення, придбати всі необхідні комплектуючі.
    І сам інформаційно-дорадчий центр, і демонстраційний полігон викликають захоплення у гостей. Вони є зразком впровадження сучасних досягнень науки і техніки у зрошуваному землеробстві, є гордістю не тільки Баштанського управління водного господарства, а й Миколаївського облводгоспу.Джерело публікації: Районна газета "Голос Баштанщини"
Категорія: Інформування населення | Опублікував: bashtanka (05.02.2009)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 751 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz