Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 22.09.2019, 14:12

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

День Захисника Вітчизни - 2011:

-31:

-35:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський відділ поліції

Питання потребують вирішення

11 питань було винесено на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації на чолі із заступником голови райдержадміністрації, головою комісії Віктором Котом.

Всі вони є досить важливими для забезпечення життєдіяльності району, а окремі вимагають прийняття невідкладних заходів.

Начальник Баштанського РВ УМВС України в Миколаївській області Андрій Могилко доповів про стан техногенної безпеки елеваторів та хлібоприймальних пунктів району, а також про покращення протипожежного стану під час підготовки та збирання врожаю 2007 року. Разом з тим він піддав гострій критиці ТОВ «Елеватор «Прометей», де виявлено цілий ряд недоліків протипожежної та техногенної безпеки. Незадовільно поставилися до забезпечення протипожежного захисту й СТОВ «Красний Став» (П. І. Козирєв), СГК «Колос» (В. В. Локатир), ПП «Землеробець» (В. К. Березовський), СТОВ «Відродження» (В. П. Кононенко).

Про забезпечення виконання Законів України «Про карантин рослин» та «Про схвалення концепції по ліквідації амброзії полинолистої на території України протягом 2005-2010 років» присутніх інформував державний інспектор з карантину рослин у районі Василь Кошиль. Про стан дотримання безпеки дорожнього господарства, стан мостів та мостових споруд розповів начальник райавтодору Олександр Годін.

Доповідаючи про стан місць розміщення твердих побутових відходів (полігонів, сміттєзвалищ) на території міської ради, заступник міського голови Семен Погребняк зауважив, що міське сміттєзвалище в Баштанці площею 10 га, яке було відкрите у 2007 році, на даний час закріплене за комунальним підприємством «Добробут». Для його належного утримання проводиться обвалування, підгортання, розрівнювання відходів, засипка окремих місць грунтом, для чого щомісяця залучається бульдозер. Ведеться відокремлення відходів з пластика. Аби не засмічувалася біля звалища 2,5-кілометрова зона, у поточному році планується її огородити, вже придбано 600 м плит. Ліквідовані два великі несанкціоновані звалища сміття. Розроблені заходи по впорядкуванню сміттєзвалища.

Головний лікар СЕС Олександр Бондар звернув увагу на дотримання санітарно-захисної зони та на необхідність обеззараження сміттєвих контейнерів.

Бурхливо і емоційно відбувалося обговорення питань про виконання заходів по ліквідації осередку трихінельозу на території району (СТОВ «Відродження»), про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя в літній період на ринках міста. Всі ці питання стосуються здоров’я людей, тому, внісши ряд пропозицій, комісія прийняла ряд безкомпромісних рішень з метою покращення санітарно-епідеміологічного благополуччя, окремі з них потребують термінового виконання і систематичного контролю.

Категорія: Баштанський відділ поліції | Опублікував: bashtanka (03.08.2007) | Автор: Володимирова Лідія
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1062 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz