Баштанка.НЕТ

Нд, 22.12.2024, 17:47

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Захисники з Баштанського району
Жителі Баштанського району, які захищають Україну та рідний край від загарбників та окупантів
Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району
Люди твої, Баштанщино!
Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Баштанський відділ ДРАЦС
Баштанський відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
БТІ - Бюро технічної інфентаризації
Баштанський відділ УДМС (паспортний стіл)
РТЦК і СП - Баштанський районний військовий комісаріат
Управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації
Державний навчальний заклад «Баштанський професійний ліцей»
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
Історії з життя, оповідання та поезія
Поетичні та прозові твори жителів Баштанки та Баштанського району
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Оновлені теми на форумі

  • почати грати в слоти
  • казино з великим вибором
  • де знайти інформацію про Столицю розваг
  • увійти в Місто Слотів
  • Трубогиби
  •  

    ВИПАДКОВІ ФОТО:

    День міліції:

    -25:

    Участь у суботнику:

    -5:

     

    Головна » Статті » Баштанський район » Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району

    Доброкриничани отримали шанс на відродження в селі футболу

     Останнім часом багато говориться, що потрібно відроджувати колишню славу футболу на Баштанщині. Так от є молоді люди, які роблять реальні кроки у цьому напрямку. У Христофорівці футбольну команду створив і тренує Дмитро Власенко, а у Добрій Криниці – Віталій Шевченко. Незважаючи на те, що ці команди доволі молоді, вони вже мають свої історії. Про одну з них «Голосу Баштанщини» розповів тренер ФК «Стимул» Віталій Шевченко, життя якого завжди було тісно пов’язане з футболом. До речі, він ще бере активну участь у художній самодіяльності, де проявляє свої акторські здібності. До того ж хлопець і вмілий репер, його виступи гаряче підтримує місцева молодь.

    (на фото: Денис Дєвєтьяров, Євген ЗОСІМОВ, Віталій Шевченко, Дмитро Власенко, Віталій БОЖКО)

    Віталій Шевченко родом з Виноградівки, але певний час проживав у Добрій Криниці. Саме тоді його увагу й привернули діти, які сновигали по вулицях, не знаючи чим себе зайняти. У нього з’явилася ідея: «А що як зацікавити дітей футболом!». На щастя, серед дітей і підлітків знайшлися бажаючі. Тоді Віталій поділився своєю ідеєю з депутатом Інгульської сільської ради Яною Коротушенко. Вона вислухала й запропонувала свою підтримку, запитавши: «А що для цього треба?»


    Опубліковано у "Голосі Баштанщини" №36 від 11 вересня 2021 року
    Друзі! Щоб першими читати важливі публікації у районній газеті, запрошуємо вас передплатити "Голос Баштанщини"!  

    – Я перерахував найнеобхідніше, адже не було нічого, навіть м’ячів. Дуже вдячний Яні Павлівні за те, що вона єдина підтримала мене, коли інші скептично поставились до моєї ідеї й не вірили, що у мене щось вийде. Змінили свою думку лише тоді, коли побачили результат. 
    Датою створення дитячої футбольної команди «Стимул» можна вважати 22 березня. У той же день ми провели перше тренування. Якщо на початку приходило по 3-5 бажаючих, то сьогодні футболістів близько 30 – учні школи та молодь. Ми маємо необхідний інвентар – якісні професійні м’ячі, рукавиці для воротарів, дві робочі і дві запасні сітки для футбольних воріт, тренувальні футболки. 
    Сьогодні ми можемо тренуватися і на сільському полі, і на шкільному – щира вдячність за це директорці Доброкничанського ЗЗСО Любові Петровій. Коли тільки розпочинали зай-матися футболом, сільське поле було непридатне до тренувань, заросло бур’янами. Тепер ця територія обкошена, упорядкована. У цьому нам допомагає ТОВ «Агро Капітал Центр». Спасибі агроному цього підприємства Віталію Вінтановичу, – ділиться своєю історією Віталій Шевченко. 

    Десь через місяць тренувань футболісти почали брати участь у різних футбольних матчах. 
    Їздили в інші громади, на своєму полі зустрічали футболістів з Грейгове, Інгулки, Мар’янівки, Пересадівки. Віталій гордиться своїми вихованцями, які показують набагато кращі результати, ніж на початку створення команд. Бо ж дехто з дітей не вмів навіть прийняти як слід м’яч. Зараз каже, що вони молодці, вже багато чому навчилися. Але тренер знає, що для зростання у футболі потрібні не тільки тренування, але й обов’язкова участь у різних змаганнях. Тож є плани, які мріє реалізувати. Зараз Віталій веде переговори з мар’ївською командою, хочуть провести з ними футбольний матч. Потім має намір подати заявку на участь команди в зональному турнірі, що відбудеться в Інгулці. Зараз до цього турніру готується доброкриничанська шкільна команда. Віталій сподівається потрапити зі своїми футболістами і на великий стадіон у м. Миколаїв. У жовтні там має відбутися «Ліга вуличного футболу». Він, як і будь-який тренер, вважає, що треба відточувати свої уміння, показувати себе скрізь, а найкраще це можна зробити тільки на футбольному полі у боротьбі з достойним суперником.

    – Хочу, щоб на моїх вихованців звернули увагу. Це не тільки участь у цікавій грі, хороша школа суперництва, боротьби й загартування, але й шанс проявити себе, показати свої здібності. Знаю, що на турнірах тренери миколаївських великих клубів уважно спостерігають за гравцями з сільських команд, знаходять перспективних футболістів. Хто знає, може комусь і поталанить. Колись і я так само потрапив у першість Ліги, мене і ще одного хлопця, який грав за село, помітили й запросили до себе миколаївські тренери. Я з певних причин не продовжив футбольну кар’єру, як гравець, а мій знайомий досяг хороших успіхів, він заключив контракт і зараз виступає у складі турецької команди. Приємно, що найкращими моїми футболістами зацікавився інгульський тренер. Тепер, коли їхній клуб їхатиме на чемпіонат, до свого складу вони братимуть і перспективних гравців з моєї команди. Я буду тільки радий цьому. Це хороша практика і стимул, – пояснив В. Шевченко.

    Цікавило питання, а чи не шкодує молодий тренер, що взявся за таку серйозну справу. Адже не місцевий, живе у Виноградівці, треба майже щодня добиратися на тренування в 
    Добру Криницю. Бо ж темп взяли неабиякий, тренування щодня, адже готуються до чергових турнірів. 
    – Я навпаки радий, бо бачу, що футбол потрібен дітям. Вони зацікавлені, чекають на тренування. Приємно, коли ти виходиш з маршрутки, а тебе зустрічають радісні хлопчаки, біжать до тебе. Та й батьки почали всерйоз сприймати захоплення дітей, повірили мені, підтримують. Дуже вдячний їм за це, – говорить Віталій.

    В. Шевченка підтримують такі ж сільські активісти, як і він сам, опікуються юними спортсменами. Бо ж один у полі не воїн, особливо коли треба вирішити різні організаційні моменти. Наприклад, транспортні питання. На декілька матчів футбольну команду возив односельчанин Олексій Друзюк. 
    Зазвичай футболісти вкладають власні кошти. Тож не завадила б підтримка місцевого органу самоврядування, а також постійного спонсора, який би взяв команду під опіку. Бажано б мати стабільне фінансування, щоб було легше вирішувати транспортні питання, харчування тощо.
    Команда сьогодні працює над виготовленням своєї емблеми, але поки що немає головного атрибуту будь-якого футболіста, його візитівки – якісної футбольної форми. 
    Про свою футбольну кар’єру Віталій розповідає без пафосу, але з певною ноткою гордості. Спочатку він грав у команді за виноградівську школу, тоді за спортивні школи №1 і 2 Миколаївських ДЮСШ, безцінним є досвід у такому професійному ФК як «Арарат». Навчаючись в миколаївському ліцеї був капітаном і тренером загальноучилищної футбольної команди, яку створив за дорученням адміністрації ліцею. На рахунку ліцеїстів не одне призове місце, яке вони здобули в матчах.
    Розповідає, що у свій футбольній кар’єрі був голкіпером. Завдяки участі в командах Миколаєва, мав можливість отримати дорогоцінний досвід від різних тренерів, тож тепер має певний фундамент знань і головне – бажання передати їх дітям, що він сьогодні успішно й робить.
    Сподіваємось, що тренерська робота Віталія Шевченка не буде триматися тільки на ентузіазмі, а знайдуться люди, які суттєво підтримають активіста не тільки морально, але й фінансово.
    Колектив «Голосу Баштанщини» бажає футбольним командам цікавих ігор на різних полях Баштанщини і Миколаївщини, успіхів і вдалих перемог!


     

     
    Народні театрали Віталій Шевченко 
    і Людмила Гулак під час репетиції 

     
    Віталій Шевченко читає реп 
    під час святкування Дня села Добра Криниця

    Моменти з сільського футболу:







     

     
     
    Категорія: Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району | Опублікував: vagonta (14.09.2021) | Автор: Любов КУРОЧКІНА

    ПОШУК за ключовими словами (тегами): Голос Баштанщини, Любов Курочкіна, Добра Криниця, сільський футбол, Талановита молодь Баштанщини, Віталій Шевченко, ФУТБОЛ
    Всього коментарів користувачів сайту: 0

    Ваш коментар до публікації:
    ComForm">
    avatar
     
     

    НОВІ КОМЕНТАРІ ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанка.НЕТ:

     

    Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

    Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

    На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           

    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz