Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 13.12.2018, 14:45

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-12:

_-43:

День міліції:

Центру електрозв’язку № 1:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанське УЕГГ

Миколаївці отримали ринкову ціну на газ, але не європейський рівень сервісу
  З 1 травня 2016 року Кабінет Міністрів України встановив єдину ціну, яку всі споживачі сплачуватимуть за природний газ, незалежно від того, чи використовують вони його на опалення, чи лише на приготування їжі - 6,879 грн. за 1 куб.м. Однак скасування пільгової ціни на газ, що діяла в опалювальний період, і підвищення вартості газу до рівня імпорту ніяк не впливає на рівень фінансування для розвитку безпосередньо газової інфраструктури.
  Покращення якості обслуговування споживачів, роботи з ремонту і модернізації газових мереж, підвищення безпеки їх експлуатації – все це фінансується за рахунок тарифу розподілу ПАТ «Миколаївгаз». Але підвищення ціни газу до рівня імпорту чомусь не передбачає дотримання європейського стандарту щодо розподілу цих коштів. Левова частка відрахувань буде спрямована НАК «Нафтогаз Украни», а тариф розподілу для ПАТ «Миколаївгаз» так и залишиться на рівні 726,5 грн. за тис. куб. м, що дорівнює 10,6% від загальної вартості газу, в той час як у країнах Європи він сягає від 21% (Англія, Угорщина) до 36% (Франція).

 

 
  Варто нагадати, що тариф розподілу є єдиним джерелом доходу компанії, і ці кошти спрямовуються на забезпечення всієї господарської діяльності підприємства - діагностику, ремонт і модернізацію газотранспортної системи Миколаївської області (інвестпрограма), закупівлю приладів та матеріалів для здійснення робіт з обслуговування мереж, організацію роботи з споживачами, утримання аварійно-диспетчерської служби, зарплату працівникам, виконання податкових зобов'язань та багато іншого.
   Виникає закономірне питання, чому реформування газового сектору ніяк не зважає на потреби оператора ГРМ і не спрямоване на вирішення проблем, з якими йому щодня доводиться стикатися у своїй основній діяльності?
  «Ми підтримуємо реформи уряду, які допомагають наблизити український газовий ринок до європейських стандартів. Але ми також очікуємо на позитивні зміни і розраховуємо, що нам таки дадуть можливість плідно працювати. Тенденція недофінансування розвитку газової інфраструктури прослідковується вже не перший рік, що призводить до подальшого зносу мереж, збільшення втрат газу. А разом з падінням об’ємів споживання і ростом заборгованості за спожитий газ – до занепаду галузі в цілому», - говорить голова правління ПАТ «Миколаївгаз» Богдан Стегній.
  Так, минулого року, згідно з інвестпрограмою, ПАТ «Миколаївгаз» планувало направити 11,8 млн. гривень на розвиток і модернізацію газотранспортної системи Миколаївщини, з яких через недоотримання тарифної виручки було освоєно лише 6,5 млн. гривень. Близько 7 млн. гривень планувалось витратити на встановлення безкоштовних лічильників газу населенню, але цю частину програми вдалось реалізувати лише в рамках 4 млн. гривень.
  Тож, якщо ми дійсно крокуємо до Європи, то уряду потрібно впроваджувати реформи об'єктивно і грамотно, «по-європейському» планувати фінансування цих реформ і враховувати інтереси не лише однієї державної компанії, а й всіх суб’єктів на газовому ринку, включаючи кожного споживача.
 Довідка про компанію:
  ПАТ «Миколаївгаз» - єдина на території Миколаївської області компанія-ліцензіат з транспортування природного газу. Підприємство експлуатує 8,7 тис. км газопроводів. Щорічний обсяг транспортування природного газу складає близько 500 млн. куб. м газу.
Загальний рівень газифікації Миколаївській області - 72%. ПАТ «Миколаївгаз» забезпечує природним газом 8 міст, 14 селищ міського типу та 313 сіл області.
  Клієнтами компанії є понад 347 тис. сімей Миколаївської області, а також 6,3 тис. підприємств, установ і організацій, найбільші з яких - аграрне підприємство «Нібулон», молочна компанія «Лакталіс», Вознесенський шкіряний завод «Возко», Чорноморський суднобудівний завод, Миколаївський комбінат хлібопродуктів та інші.

ПАТ «Миколаївгаз» входить в десятку кращих платників податків області. За рік підприємство перераховує до бюджетів різних рівнів біля 80 млн. грн.
 
За додатковою інформацією звертатись
до спеціаліста зі зв’язків з громадськістю ПАТ «Миколаївгаз»
Еліни Луцкевич
роб. 0512 67 49 11
факс 0512 67 49 01
моб. 067 610 50 41
e-mail: Elina.Lutskevich@mkgas.com.ua
http://mk.104.ua/
 
Категорія: Баштанське УЕГГ | Опублікував: bashgaz1 (05.05.2016) | Автор: Еліна Луцкевич
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 687 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): транспортування природного газу, ПАТ Миколаївгаз, можернізація газової мережі, реформування газового сектору
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz