Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 13.12.2018, 14:40

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Відкриття офісу Партії регіонів:

---28:

День Захисника Вітчизни - 2011:

-3:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанське УЕГГ

Споживачі газу Миколаївської області мають обов’язково повернути ПАТ «Миколаївгаз» заяви-приєднання на розподіл природного газу
Споживачі газу Миколаївської області мають обов’язково повернути ПАТ «Миколаївгаз» заяви-приєднання на розподіл природного газу
 
З початку 2016 року ПАТ «Миколаївгаз» розпочато роботу з укладання зі споживачами природного газу договорів на його розподіл. Це включає в себе підписання абонентами заяви-приєднання на розподіл природного газу, а також акту розмежування балансової належності.

В березні місяці разом з квитанціями на оплату за природний газ всім споживачам газу Миколаївської області було надіслано відповідні заяви-приєднання. Проте на даний час заяви повернули тільки 62,3 тисячі абонентів, а це лише 18% від загальної кількості споживачів газу Миколаївщини.

Нагадуємо, що згідно з «Кодексом газорозподільних систем», споживачі, які бажають отримувати природний газ в свої оселі, мають обов’язково повернути підписану заяву Оператору ГРМ (тобто ПАТ «Миколаївгаз»).

«Шановні споживачі газу, якщо Ви загубили, зіпсували свою заяву, або знайшли невідповідність в автоматично заповнених у ній особистих даних, Вам необхідно звернутись безпосередньо до газового господарства, щоб отримати нову заяву. Якщо її не буде повернено, відповідно до п.1.5 Глави 7 Розділу VI «Кодексу газорозподільних систем», газорозподільна компанія буде вимушена припинити газопостачання до Вашої оселі», - звертається до абонентів заступник голови правління з обліку газу ПАТ «Миколаївгаз» Ірина Лістова.

Паралельно з цим ПАТ «Миколаївгаз» проводить роботу з підписання споживачами акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, що також є невід’ємною частиною договору розподілу природного газу. Згідно Глави 5, Розділу ІІІ «Кодексу ГРМ» всі споживачі мають підписати такий акт. В ньому вказується точка розмежування власників газопроводу і точка розмежування відповідальності сторін за безпечну експлуатацію мереж. Це надає споживачу право самостійно розпоряджатися власними газовими мережами, а також обирати компанію-підрядника для їх обслуговування та ремонту. Наразі підписано вже майже 20 тисяч актів.

«Ліквідацією аварійних ситуацій, як і раніше, займатиметься ПАТ «Миколаївгаз», а для здійснення ремонту газопроводів їх власник може звернутись в будь-яку організацію, що має дозвіл державних органів на проведення таких робіт. При цьому споживачі будуть чітко розуміти, за яку ділянку мереж вони самостійно несуть відповідальність», - зазначає перший заступник голови правління - головний інженер ПАТ «Миколаївгаз» Володимир Покотилов.

Щоб отримати акт розмежування балансової належності, не потрібно звертатись до газового господарства особисто. Представники ПАТ «Миколаївгаз» самі навідаються до кожного споживача.

Закінчити договірну роботу ПАТ «Миколаївгаз» планує до кінця цього року.

 
Довідка про компанію:
 
ПАТ «Миколаївгаз» - єдина на території Миколаївської області компанія-ліцензіат з транспортування природного газу. Підприємство експлуатує 8,7 тис. км газопроводів. Щорічний обсяг транспортування природного газу складає близько 500 млн. куб. м газу.

Загальний рівень газифікації Миколаївській області - 72%. ПАТ «Миколаївгаз» забезпечує природним газом 8 міст, 14 селищ міського типу та 313 сіл області.

Клієнтами компанії є понад 347 тис. сімей Миколаївської області, а також 6,3 тис. підприємств, установ і організацій, найбільші з яких - аграрне підприємство «Нібулон», молочна компанія «Лакталіс», Вознесенський шкіряний завод «Возко», Чорноморський суднобудівний завод, Миколаївський комбінат хлібопродуктів та інші.

ПАТ «Миколаївгаз» входить в десятку кращих платників податків області. За рік підприємство перераховує до бюджетів різних рівнів біля 80 млн. грн.
 
За додатковою інформацією звертатись
до спеціаліста зі зв’язків з громадськістю ПАТ «Миколаївгаз»
Еліни Луцкевич
роб. 0512 67 49 11
факс 0512 67 49 01
моб. 067 610 50 41
e-mail: Elina.Lutskevich@mkgas.com.ua
http://mk.104.ua/
Категорія: Баштанське УЕГГ | Опублікував: bashgaz1 (13.06.2016) | Автор: Еліна Луцкевич
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 854 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz