Баштанка.НЕТ

Чт, 18.04.2024, 18:18

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Захисники з Баштанського району
Жителі Баштанського району, які захищають Україну та рідний край від загарбників та окупантів
Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району
Люди твої, Баштанщино!
Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Баштанський відділ ДРАЦС
Баштанський відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
БТІ - Бюро технічної інфентаризації
Баштанський відділ УДМС (паспортний стіл)
РТЦК і СП - Баштанський районний військовий комісаріат
Управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації
Державний навчальний заклад «Баштанський професійний ліцей»
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
Історії з життя, оповідання та поезія
Поетичні та прозові твори жителів Баштанки та Баштанського району
 
Форма входу
E-mail:
Пароль:

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Оновлені теми на форумі

  • Норковые шубы от клер
  • Медичний Центр Здоров'я
  • Квитки на автобус по Україні, Польщі та Європі
  • Професійний друк
  • Запрошуємо на онлайн навчання в школу ITStar
  •  

    ВИПАДКОВІ ФОТО:

    Відкриття футбольного турніру:

    Конкурс "А я - україночка":

    _-22:

    З 8 березня!:

     

    Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень

    Хвороба поцілунків

      Прийшов цей небезпечний і недостатньо вивчений вірус з Африки. Для того щоб уберегтися від африканської зарази, необхідно абсолютно точно знати симптоми вірусу Епштейна-Барр. Відноситься даний вірус до сімейства герпесвірусів. Вважається, що приблизно дев'яносто відсотків населення є носіями даного вірусу. Відомі кілька шляхів зараження цим вірусом  крім поцілунків - статевий акт, переливання крові. В основному, заразитися вірусом Епштейна-Барр надзвичайно легко при дуже близькому контакті. Найнебезпечніше - це можливість зараження через предмети загального користування та особистої гігієни.
      Зрозуміти, що ви заразилися надзвичайно важко, оскільки симптоми вірусу Епштейна- Барр іноді абсолютно не виявляються або можуть успішно маскуватися під банальну застуду. Іноді вірус проявляється приблизно через два тижні після зараження, з'являється біль у горлі, підвищується температура тіла, сильна слабкість. Як правило, значно збільшуються лімфатичні вузли, шкіра може покритися висипом. Подальший перебіг захворювання може викликати ураження печінки, що супроводжується її збільшенням і з можливою появою жовтяниці. Хвороба триває приблизно місяць, але надзвичайно руйнівних наслідків для здоров'я людини не несе.
      Основним захисником людського організму від нападок цього екзотичного вірусу служить міцний імунітет. Організм, ослаблений різними захворюваннями або постійними стресовими ситуаціями, починає гірше протистояти цій інфекції. Практично оговтавшись після даного захворювання, людина все одно є носієм вірусу Епштейна-Барр. Носій вірусу представляє для інших людей потенційну загрозу, навіть не підозрюючи про це.
      Багато проявів симптомів вірусу Епштейна-Барр супроводжують людей протягом довгого часу. Людина відчуває слабкість, іноді відбувається порушення сну, піднімається температура тіла, обов'язково збільшуються лімфатичні вузли. При повторенні цих симптомів можна впевнено сказати, що захворювання перейшло в хронічну форму. Цей вірус призводить до синдрому хронічної втоми, коли людина постійно відчуває себе ослабленим, навіть десятигодинний сон не додає сил, відпустка теж не дає відчуття відпочинку і припливу енергії.
      Для точного визначення присутності цього вірусу в організмі людини абсолютно недостатньо знати основні симптоми даного захворювання. Сучасні методи діагностики допоможуть в визначити його наявність в організмі людини. Імуноферментний аналіз крові покаже зі значною точністю наявність вірусу в крові людини. Якщо дев'яносто відсотків дорослого населення вже хворі вірусом Епштейна-Барр, то у підлітків число хворих обчислюється приблизно цифрою у п'ятдесят відсотків.
      У людини, яка звернулася на дослідження для виявлення наявності вірусу, на аналіз можуть взяти кров або слину. При підтвердженні присутності вірусу в організмі, лікарям досить важко визначити в якій саме стадії знаходиться захворювання. Симптоми вірусу Епштейна-Барр при первинному і хронічному захворюванні практично аналогічні. Дане захворювання досить мало вивчене, тому вся робота медиків спрямована, в основному, на усунення симптомів вірусу. Ліки для лікування хронічної стадії захворювання поки не розроблені. Для лікування застосовуються імуномодулятори, призначається спеціальна дієта , фізіотерапія, оптимальні фізичні навантаження.
      Важливо знати, що жінка, яка є носієм вірусу Епштейна-Барр, під час вагітності може передати вірус своїй дитині, що знаходиться в утробі, або заразити його при годуванні груддю. 


    Джерело публікації: http://gerwoman.ru/category/hvorobi
    Категорія: Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень | Опублікував: Profilaktika (06.07.2015) | Автор: Наталія Дедеу
    Всього коментарів користувачів сайту: 0

    Ваш коментар до публікації:
    (можна через соцмережі та акаунти у "Фейсбук", "Гугл" та ін.)

    ComForm">
    avatar
     
     

    НОВІ КОМЕНТАРІ ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанка.НЕТ:

     

    Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

    Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

    На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           

    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz