Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 10.12.2019, 08:16

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Працівники Укртелекому:

---42:

-10:

День Захисника Вітчизни - 2011:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Фонд соціального страхування

Перевірка стану охорони праці на автотранспортних підприємствах району + архів документації з охорони праці
    Враховуючи резонансні події останнього періоду, з метою забезпечення безпечних умов праці, попередження аварій та виробничого травматизму на підприємствах автомобільного транспорту, які здійснюють перевезення пасажирів і вантажів та на виконання Наказу виконавчої дирекції Фонду від 20.10.2010 року № 281 «Про проведення додаткових профілактичних заходів на підприємствах автомобільного транспорту» Управлінням Держгірпромнагляду по Миколаївській області спільно з відділенням ВД ФССНВ в Баштанському районі було проведено спільну перевірку стану охорони праці на автотранспортних підприємствах району.
    Перевірялось ВАТ «Баштанське АТП-14846», Баштанське міжрайонне управління водного господарства, відділ освіти РДА, СГЗАСТ «Зоря Інгулу», ЗАТ «Баштанський сирзавод». У ході перевірки виявлено типові порушення для всіх перевірених підприємств. Зокрема:
1.Не проводяться щозмінні  медичні огляди водіїв. Хотілось би окремо зазначить, що згідно наказу N 124/345 від 05.06.2000, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2000 р. за N 435/4 про затвердження «Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів» ( Із змінами, внесеними згідно наказу Міністерства охорони здоров'я N 1/1 ( z0235-10 ) від 11.01.2010р. медичні працівники повинні пройти відповідне навчання в Державному підприємстві "Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій" Міністерства охорони здоров'я України або його філіях . Після проходження навчання щодо проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів медичному працівнику видається штамп. 
 
2.Невідповідність оглядових ям, що використовуються для перевірки транспортних засобів.
 
3.Не проводяться перевірки інструменту,обладнання, що використовується для ремонту та ТО транспортних засобів.
 
4.Не отримано дозволи на виконання робіт з підвищеною небезпекою в управлінні Держгірпромнагляду України по Миколаївській області.
 
5.Не всі працівники, що виконують роботи з підвищеною небезпекою проходять щорічне спеціальне навчання та перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці (НПА з ОП).
 
6. Не всі підприємства забезпечено відповідними нормативними актами з охорони праці.
 
    З метою усунення вищезазначених недоліків та для практичного використання в роботі ВВД ФССНВ в Баштанському районі публікує нормативні документи з охорони праці для підприємств та установ, що використовують автомобільний транспорт. Насамкінець хотілося зазначити, що нещасні випадки на виробництві неможливо передбачити. Але наш обов’язок – зробити все від нас залежне, аби їх не провокувати... Адже йдеться про життя і здоров’я наших працівників. І те , що часом з дріб’язкової причини чи через недбалість людина іде із життя або стає інвалідом , навряд чи може залишити когось незворушним.
 
   Начальник відділення О. Воробйов Головний держінспектор В. Мирян
 
 
ПЕРЕЛІК
нормативних актів з ОП.:
можна завантажити безкоштовно за цією ланкою

1. Правила охорони праці в автомобільному транспорті НПАОП 60.2.-1.28-97

2. Н А К А З N 124/345 від 05.06.2000 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 липня 2000 р. за N 435/4 Про затвердження «Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів» { Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я N 1/1 ( z0235-10 ) від 11.01.2010р.

3. Н А К А З від 05.08.2008 N 975 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 серпня 2008 р.за N 776/15467 «Про затвердження Порядку проведення інструктажів та стажування водіїв колісних транспортних засобів».

Категорія: Фонд соціального страхування | Опублікував: bashtankafond (26.11.2010)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): охорона праці, перевірка, соціальне страхування, транспортні підприємства, автомобільний транспорт
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz