Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 05.06.2020, 21:45

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-1:

_-12:

Баштанська філія ВАТ ЕК “Миколаївобленерго”:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Фонд соціального страхування

Про медичні огляди
  Відповідно до ст. 169 Кодексу законів про працю України та ст. 17 Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов'язаний за свої кошти організувати проведення попереднього (при прийнятті на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, а також щорічного обов'язкового медичного огляду осіб віком до 21 року.
  Згідно  Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затверджений наказом Міністерства охорони здоров'я від 21.05.2007 № 246 лікарі з гігієни праці за заявою роботодавця проводять визначення категорій працівників, що підлягають періодичному медичному огляду. До заяви роботодавець додає: штатний розпис та протоколи лабораторних досліджень умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях.
  Після опрацювання поданих документів лікар з питань гігієни праці виходить на підприємство, обстежує робочі місця і за результатами обстеження та представлених роботодавцем протоколів лабораторних досліджень видає акт визначення категорій працівників, що підлягають періодичному медичному огляду. На підставі Акта роботодавець протягом місяця складає чотири примірники поіменних списків працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам. Один примірник списку залишається на підприємстві, другий - надсилають закладу охорони здоров'я, третій - управлінню Держпраці, четвертий - Фонду соціального страхування. Далі роботодавець укладає договір про проведення медогляду із закладом охорони здоров'я, що акредитований з профпатології. Заклад охорони здоров'я проводить розрахунок вартості медичного огляду, складає план-графік та погоджує його із роботодавцем. Роботодавець має забезпечити своєчасне та організоване проходження працівниками медоглядів та обстежень. Для цього він видає наказ про проведення медоглядів та призначає відповідальних осіб.
В разі відмови працівника  проходити медичний огляд, роботодавець має право притягнути його до дисциплінарної відповідальності та відсторонити від виконання обов'язків без збереження заробітної плати.
  За результатами періодичних медичних оглядів (протягом місяця після їх закінчення) комісія закладу охорони здоров'я оформляє заключний акт, який складається у шести примірниках – один примірник залишається в закладі охорони здоров'я, що проводив медогляд, інші надаються роботодавцю, представнику профспілкової організації або вповноваженій працівниками особі, профпатологу, управлінню Держпраці, робочому органу виконавчої дирекції Фонду.
 
  Управління Держпраці під час погодження заключного акта надає рекомендації, обов'язкові для виконання щодо покращення умов праці та профілактики професійних захворювань.

 
Категорія: Фонд соціального страхування | Опублікував: bashtankafond (21.12.2016) | Автор: Олег Воробйов
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
| Коментарів відвідувачі лишили: 5
ПОШУК за ключовими словами (тегами): Олег Воробйов, фонд соцстрахування, медичні огляди
Всього коментарів користувачів сайту: 5
avatar
0
1
У пяти районих закладах охорони здоровья , включаючи Баштансьий (Березнегувате , Снігурівка ,Казанка та Новий Буг ) заключний акт видали в 1 екземплярі . Що робити ?
avatar
0
2
Я повідомив про ваш запит-коментар керівника Фонду О. Воробйова. Думаю він або напише коментар, або зателефонує.
avatar
0
3
Надаємо відповідь, яку надіслав начальник відділення ФСС з НВ Олег Воробйов:
«У Вашому випадку потрібно звернутися до закладу охорони
здоров'я, що проводив медичний огляд з листом, посилаючись на НАКАЗ від 21.05.2007 N 246, Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 липня 2007 р. за N 846/14113 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій. Ось посилання на цей нормативно-правовий акт: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0846-07/print1484158675703314
Пункт 2.17. За результатами періодичних медичних оглядів (протягом місяця після їх закінчення) Комісія оформляє Заключний акт за
результатами періодичного медичного огляду працівників (далі - Заключний акт) за формою, зазначеною у додатку 9, який складається у шести примірниках - один примірник залишається в закладі охорони здоров'я, що проводив медогляд, інші надаються роботодавцю, представнику профспілкової організації або вповноваженій
працівниками особі, профпатологу, закладу державної санітарно-епідеміологічної служби, робочому органу виконавчої дирекції Фонду.
В листі необхідно вказати про те, що видано 1 примірник, і потрібно ще 5. Тим більше, що підприємство власним коштом оплатило медичний огляд. А взагалі, головне, що підприємство отримало свій примірник акту. Це дає можливість пересвідчитись у відповідності стану здоров'я працівника виконуваній ним роботі.А це в свою чергу має вберегти працівників від нещасного випадку або професійного захворювання.
Але заключний акт (акти) ще потрібно узгодити в Управлінні Держпраці у Миколаївської області (Начальник відділу з питань гігієни праці Найдьонов Юрій Леонідович). Ось посилання на їх сайт, з контактними телефонами: http://mk.dsp.gov.ua/site/1
Телефон для консультацій 2-59-79 або 097-271-61-20»
avatar
1
4
Дякую за вичерпну відповідь .
avatar
1
5
Будь ласка. Звертайтесь, якщо будуть питання.

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz