Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 10.12.2019, 08:08

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

Фотографія 7:

---17:

Відкриття офісу Партії регіонів:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Фонд соціального страхування

Про нещасні випадки на виробництві
                                         Про нещасні випадки на виробництві
 
     В ході розслідування нещасних випадків виробничого характеру з’ясовуються обставини та причини настання нещасного випадку. Зокрема трапляються випадки , що роботу виконував не тільки ненавчений працівник, але й взагалі працівник далекий від цієї професії. Іноді роботодавець приймає на роботу людину, яка не має достатніх навичок роботи на тому чи іншому устаткуванні. Особливо це питання актуальне при виконанні робіт з підвищеною небезпекою .Працівники ,що виконують даний вид робіт ,та їх керівники не завжди обізнані про необхідність проходження навчання та перевірки знань з питань охорони праці та промислової безпеки, а також необхідність проведення повторніих інструктажів з охорони праці один раз на три місяці .
    Хотілося б нагадати ,що працівники, що залучаються до виконання робіт з підвищеною небезпекою проходять також спеціальне навчання та перевірку знань з питань охорони праці згідно розділу 4 « Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00.4.12-05). Керівникам слід також пам’ятати про необхідність проходження стажування новоприйнятих працівників під керівництвом досвідчених ,кваліфікованих працівників строком не менше 2-15 змін,та оформленням на це відповідних документів. Роботодавцям необхідно зрозуміти, що чим більше проводиться ефективних заходів для створення безпечних умов праці, тим нижчим буде рівень травматизму на їх підприємстві .
      А для тих, хто отримав травми на виробництві, потрібно пам’ятати що підприємства та організації, незалежно від форм власності, сплачують відповідні страхові внески до Фонду, який у разі нещасного випадку на виробництві фінансує потерпілому витрати на лікування, реабілітацію, спеціальний догляд, здійснює відповідні виплати сім’ї у разі загибелі годувальника внаслідок нещасного випадку тощо . Тому підстав приховувати нещасні випадки на виробництві немає, навпаки, керівники повинні отримувати моральне задоволення від повернення певної частини сплачених страхових внесків до Фонду своєму працівникові. Враховуючи вищевикладе просимо роботодавців вчасно і в повному обсязі сплачувати внески до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, щоб потерпілі на виробництві вчасно і в повному обсязі отримували всіі належні їм видиди допомоги.
 З усіх питань діяльності відділення Фонду звертайтесь по телефонах 2-84-76, 2-84-97, 2-81-53  .
 
                   Начальник ВВД ФССНВ в Баштанському районі Воробйов О.О.
Категорія: Фонд соціального страхування | Опублікував: bashtankafond (14.09.2010) | Автор: Воробйов О.О.
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz