Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 22.11.2019, 17:50

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-12:

-12:

-12:

---21:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський відділ поліції

МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ!
  У зв'язку з непоодинокими випадками вчинення злочинів з використанням зброї та вибухівки,  Національною поліцією України та ГУНП в Миколаївській області прийняло рішення щодо проведення місячника добровільної здачі зброї з 01 по 31 жовтня 2016р. Громадянам, які мають незареєстровану вогнепальну, газову або холодну зброю, пропонується здати її до Баштанського відділу поліції. При цьому громадяни звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності. При здачі зброя може бути зареєстрована на Ваше ім'я. Для прикладу, під час проведення останнього місячника громадянами нашого району було добровільно здано  11 одиниць зброї, яка в подальшому оформлена на їх ім’я.
  Вже протягом 2016р. на території Миколаївської області в ході обшуків та неправомірного зберігання і носіння зброї було вилучено 9 одиниць різноманітної вогнепальної зброї, 765 набоїв до них, 7 одиниць холодної зброї та спецпристроїв. Деякі такі «власники» були притягнуті до адміністративної відповідальності та винесено їм постанови про сплату штрафу з конфіскацією зброї, яка їм не повертається, а здається на знищення або реалізацію. Інші притягнуті до кримінальної відповідальності і засудженні на різні строки покарання відповідно до Кримінального кодексу України аж до ув'язнення.
  Наголошуємо, що в залежності від виду зброї за незаконне зберігання зброї передбачена  адміністративна за ст. 190 КУпАП та кримінальна відповідальність за ст. 263 КК України, яка тягне за собою від 3 до 7 років позбавлення волі, при цьому згідно ч. 3 статті 263 КК зазначено, що особа звільняється від кримінальної відповідальності якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
  Тому звертаємось з проханням до мешканців Баштанського району, які мають незареєстровану зброю, боєприпаси чи вибухівку, з розумінням поставитись до цього заходу, здати її та зареєструвати зброю безперешкодно в Баштанському ВП ГУНП.
  Для того, щоб здати зброю, Вам необхідно звернутись до Баштанського ВП ГУНП (м.Баштанка вул.С.Бойченка,5) або за телефонами 102, 2-71-56 чи безпосередньо до інспектора дозвільної системи Баштанського ВП Смульського Владислава Миколайовича (0933638251, 0964972812).
 
Т.в.о. начальника Баштанського ВП ГУНП
Лощинін О.В.
Категорія: Баштанський відділ поліції | Опублікував: Police (07.10.2016) | Автор: Баштанський ВП ГУНП
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): поліція, зброя
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz