Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 22.11.2019, 18:03

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Відкриття офісу Партії регіонів:

-35:

Баштанський РВ УМВС:

Конкурс "А я - україночка":

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський відділ поліції

Профілактичні заходи “МІГРАНТ”
  На усій території України з 26 жовтня 2017 року підрозділи Національної поліції проводять профілактичні заходи під назвою “МІГРАНТ”. Ці заходи триватимуть до кінця поточного року. Найбільш пріоритетними завданнями, які поставлено перед поліцією є встановлення фактів скоєння іноземними громадянами та особами без громадянства законодавства України про їх правовий статус дій, що суперечать інтересам забезпечення національної безпеки України чи охорони громадського порядку (відповідно до ст.ст.24, 26 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»); виявлення на території України іноземних громадян, осіб без громадянства, які розшукуються правоохоронними органами України та правоохоронними структурами іноземних держав за вчинення кримінальних правопорушень; виявлення та перевірка місць компактного проживання, роботи та збору іноземців, які прибули з «критичних» регіонів України та інших країн світу, а також переселенців зі сходу України; виявлення осіб, які незаконно перевозять іноземців та осіб без громадянства територією України автотранспортом, у тому числі й транзитом через автошляхи що сполучають Миколаївську область з іншими регіонами; документування осіб, причетних до вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним переправленням осіб через державний кордон України та незаконною легалізацією іноземців в Україні.
  Основною метою є отримання попереджувальної інформації стосовно процесів, що відбуваються середовищі мігрантів, зменшення негативного впливу на криміногенну ситуацію.
  Незаконно перебуваючи на території України ці особи, можуть вчиняти активні дії з дестабілізації правопорядку, скоювати тяжкі та особливо тяжкі злочини, підривати авторитет органів державної влади та управління в країні, вести антиукраїнську агітацію та пропаганду, нав’язувати проросійські гасла та лозунги. Так, останнім часом в засобах масової інформації були публікації про окремих осіб, які з метою дестабілізації обстановки в державі перетнули державний кордон України, скоїли терористичні акти, диверсії й були затримані.
  У разі встановлення таких фактів підрозділи поліції вправі надсилати до територіальних підрозділів Державної міграційної служби України обґрунтовані звернення про скорочення строку тимчасового перебування особи на території України або прийняття рішення про примусове повернення за межі України із застосуванням заборони щодо подальшого в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства строком на три роки. Особа, стосовно якої прийнято рішення судом про видворення в примусовому порядку, повертається до тієї країни звідки вона прибула, або ж затримується за скоєні нею протиправні діяння в порядку, передбаченому діючим законодавством України та несе юридичну відповідальність.
  Так, з початку проведення заходів у Баштанському районі виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 2 осіб, які мали недійсні посвідки на перебування на території України (стягнуто штраф).
  З метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення, незаконно перебувають на території України, у співпраці з підрозділами державної міграційної служби (ДМС) підлягають перевіркам наступні об’єкти: речові та продовольчі ринки, торговельні майданчики, вокзали та прилегла до них територія; місця тимчасово проживання та перебування іноземців - гуртожитки, готелі, у тому числі місця навчання та проживання студентів-іноземців; навчальні заклади; грально-розважальні заклади (ресторани, кафе, бари); інші можливі місця перебування іноземців та осіб без громадянства.
  Тому, в першу чергу керівникам органів державної влади та самоуправління Баштанського району слід у своїх трудових колективах провести роз’яснювальну роботу, поінформувати населення, з метою виявлення вищенаведених фактів вчинення протиправних дій нелегальними мігрантами. Дану інформацію слід узяти до уваги й окремим громадянам. А при отриманні інформації, яка представляє інтерес для правоохоронних органів, повідомляйте усно або письмово до Баштанського відділу поліції. Номери чергової частини відділу поліції: «102» або 05158 2 71 56.
Дорошенко Олександр,
Начальник сектору моніторингу
Баштанського ВП ГУНП
підполковник поліції
Категорія: Баштанський відділ поліції | Опублікував: Police (03.11.2017) | Автор: Олександр Дорошенко
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): виявлення мігрантів, мігранти
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz