Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 22.11.2019, 18:20

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День Захисника Вітчизни - 2011:

День міліції:

Баштанський РВ УМВС:

Конкурс "А я - україночка":

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський відділ поліції

Профілактичні заходи під назвою “МІГРАНТ”
  З початку серпня місяця 2017 року підрозділами Національної поліції по всій території України проводяться профілактичні заходи під назвою “МІГРАНТ”, які триватимуть до кінця серпня. Перед поліцією поставлено наступні завдання:
- встановлення фактів порушення іноземними громадянами та особами без громадянства законодавства України про їх правовий статус, їх дій, що суперечать інтересам забезпечення національної безпеки України чи охорони громадського порядку (відповідно до ст.ст.24, 26 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»).
У разі встановлення таких фактів підрозділи поліції вправі надсилати до територіальних підрозділів Державної міграційної служби України обґрунтовані звернення про скорочення строку тимчасового перебування на території України або прийняття рішення про примусове повернення за межі України із застосуванням заборони щодо подальшого в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства строком на три роки.
 
- отримання інформації про іноземних громадян, осіб без громадянства, які розшукуються правоохоронними органами України та іноземних держав за вчинення кримінальних правопорушень та можуть перебувати на території України.
Дані особи, незаконно перебуваючи на території України можуть здійснювати активні дії, спрямовані на дестабілізацію правопорядку, скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів, підрив авторитету органів державної влади та управління в країні, вести антиукраїнську агітацію та пропаганду, нав’язувати проросійські гасла та лозунги. В ЗМІ останнім часом вже було кілька публікацій про те, що окремі так звані «короновані кримінальні авторитети» успішно затримані працівниками Державної прикордонної служби України при спробі перетнути державний кордон, навіть такі, що мали при собі подроблений паспорт громадянина України. У подальшому така особа в примусовому порядку повертається до тієї країни, звідки вона прибула, або ж затримується в порядку, передбаченому діючим законодавством України та несе юридичну відповідальність за скоєні нею протиправні діяння.

- виявлення та перевірка місць компактного проживання, роботи та збору іноземців, які прибули з «критичних» регіонів України та інших країн світу, а також переселенців зі сходу України. У цьому випадку основною метою є отримання попереджувальної інформації стосовно процесів, що відбуваються в цих середовищах, і зменшення негативного впливу на криміногенну ситуацію як в Миколаївській області так і в країні в цілому.

- виявлення автомобілів з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують, з метою їх перевірки на причетність до скоєння правопорушень;

- виявлення осіб, які здійснюють незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України автотранспортом, у тому числі й транзитом через автошляхи що сполучають Миколаївську область з іншими регіонами.

- документування осіб, які причетні до вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним переправленням осіб через державний кордон України та незаконною легалізацією іноземців в Україні.

 
З метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення, незаконно перебувають на території України, у співпраці з підрозділами ДМС підлягають перевіркам наступні об’єкти: речові та продовольчі ринки, торговельні майданчики, вокзали та прилегла до них територія; місця тимчасово проживання та перебування іноземців - гуртожитки, готелі, у тому числі місця навчання та проживання студентів-іноземців; навчальні заклади; грально-розважальні заклади (ресторани, кафе, бари); інші можливі місця перебування іноземців та осіб без громадянства.
Тому, ми звертаємось до керівників органів державної влади та самоуправління з вимогою провести зустрічі в трудових колективах, провести роз’яснювальну роботу серед населення на території обслуговування, з метою виявлення вищенаведених фактів вчинення протиправних дій нелегальними мігрантами. При отриманні інформації, яка представляє інтерес, радимо повідомити усно чи письмово до Баштанського відділу поліції. Номери чергової частини відділу поліції: «102» або 05158 2 71 56.
Дорошенко Олександр,
Начальник сектору моніторингу
Баштанського ВП ГУНП
підполковник поліції
Категорія: Баштанський відділ поліції | Опублікував: Police (03.08.2017)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): Мігрант, операція Мігрант, профілактичні заходи
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz