Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 23.09.2020, 05:41

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Фотографія 7:

_-53:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

Урочисті заходи до 97-річчя визволення району:

 

Головна » Статті » Баштанський район » РС ГУ ДСНС

У сніжному полоні

                   У сніжному полоні

Другий місяць зими цьогоріч став справжнім іспитом для жителів південної та взагалі всієї України. Тест на міцність і боєздатність пройшли не лише екстрені служби області. Багато тих, хто тоді опинився у сніговому полоні, теж зіткнулися з цим непростим випробуванням. Незважаючи на перевтомлення та напружену роботу, бійці ДСНС намагалися заспокоювати та підбадьорювати людей, надаючи не тільки технічну допомогу, а й неоціненну моральну підтримку. Своєю енергією та вірою вони заряджали постраждалих. Адже для людей, які опинилися в зоні стихійного лиха, це велика та необхідна допомога, бо безліч людей залишилися без сухих речей та взуття. 
         Починаючи з 26 січня підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області перебувають на посиленому варіанті несення служби.  Ліквідовуючи наслідки несприятливих погодних умов рятувальники залучили спеціальну, інженерну та аварійно-рятувальну техніку всіх підрозділів Миколаївської області. Ці дня стали днями справжніх випробувань.

Так починаючи з 27 січня о 00.27 підрозділ 7 ДПРЧ приступив до роботи, за допомогою буксировочного тросу вилучено із снігового замету  та відбуксировано до м. Баштанки легковий автомобіль, який знаходився 4 км від с. Привільного – ВАЗ-2101 з чотирма пасажирами.

28  січня о 00.21 на чолі з начальником Баштанського РС  підполковником служби ц.з. Могилко А.Ю. та черговим караулом, начальником караулу Смолою О.О., командиром відділення Тищенком І.І., пожежним рятувальником Смикодубом Ю.М. за допомогою буксировочного тросу вилучили із снігового замету  легковий автомобіль – москвич з п`ятьма пасажирами, двоє з яких були діти 2002 та 2006 років народження.

         28 січня о 13.10 на чолі з начальником частини 7 ДПРЧ старшим лейтенантом служби ц.з. Соколовим Є.В., пожежним рятувальником Бабієм С.В. та водієм Маламаном І.С. за допомогою буксировочного тросу на трасі Н-11 Миколаїв-Дніпроперторовськ ( в сторону м.Миколаїв) вилучено із снігового замету  легковий автомобіль – Москвич  в якому знаходилася новонароджена дитина  , всього того дня було проведено вилучення із снігових наметів 5 легкових та 7 вантажних автомобілів які знаходились в заторах та надано допомогу 14 особам з них 1 дитині.

         28 січня о 04.37 на чолі з начальником караулу 7 ДПРЧ Смолою О.О. командиром відділення Тищенком І.І., пожежним рятувальником Бабієм С.В.  за допомогою буксировочного тросу вилучено із снігового замету   автомобіль швидкої допомоги – УАЗ 468, який рухався в с. Привільне для госпіталізації хворого та надання медичної допомоги громодянину 1953 р.н., в якого стався серцевий напад, недоїжджаючи 1 км до села Привільне.

         29 січня черговий караул на чолі з начальником частини Соколовим Є.В.  пожежними рятувальниками Смикодубом Ю.М., Чорноусовим М.А., водієм Пацулою Д.В. та диспетчером Тріфаном Д.Ф. поїхали на знову ж таки невідкладну допомогу людям, які застряги у переметах. Виїхавши на місце, з`ясувалося, що через різке погіршення умов черговому караулу з поставленою задачею невпоратися, тому було прийнято рішення про мобілізацію всього особового складу підрозділу, були відкликані усі співробітники, навіть ті, що знаходились у відпустках.

         Керівництво цією непростою ситуацією взяв на себе начальник Баштанського РС підполковник сл.ц.з Могилко А.Ю виїхавши на трасу Миколаїв-Дніпропетровськ з командирами відділень Глущенком В.О., руденком О.О. та диспетчером Прудким В.М.

Так того вечора з гаражого приміщення 7ДПРЧ виїжджала техніка одиниця за одиницею, на трасі Н-11 Миколаїв-Дніпроперторовськ ( в сторону м.Н.Буг  7 км.от Баштанки) працювали вже чотири одиниці АЦ-40 (131)137А на чолі з начальником частини 7 ДПРЧ Соколовим Є.В., пожежними рятувальниками Смикодубом Ю.М., Чорноусовим М.А., водієм Пацулою Д.В.  САРМ-КАВЗ на чолі з заступником начальника підрозділу 7 ДПРЧ ст. лейтенантом Ільчуком В.А. водієм Маламоном І.С., командироми відділеннь Шуваловим С.В. та Глущенком В.О., КШМ ГАЗ-66 на чолі з начальником караулу лейтенантом сл.ц.з. Смолою О.О.,водієм Мисківим В.С. та пожежним рятувальником Смикодубом С.М. проведено вилучення із снігових наметів 25 од. легкової техніки та 2 до.вантажної техніки , надана допомога 79 особам.

         Наступним випробуванням стало о 23.45 на чолі з начальником Баштанського РС підполковником сл.ц.з. вилучення із снігових наметів 36 од. легкової техніки та 8 од. вантажної техніки, надана допомога 118 особам, 14 осіб доставлено до пункту обігріву на базі Баштанської ЦРЛ (залишили свої автомобілі на трасі). 

     30 січня проведено вилучення із снігових наметів на рукавному автомобілі АР-2, автоцистерні на базі ЗІЛ-131 та спеціальному аварійно рятувальному автомобілі на чолі з підполковником Могилком А.Ю., водіями Миквівим В.С, Волонтирцем А.О., Пацулою Д.В., Маламаном І.С., командирами відділень Глущенком В.О, Шуваловим С.В, Руденком О.О. 4-х рейсових автобусів (87 пасажирів), 95 од. легкової техніки (280 чоловік) та 64 од. вантажної техніки (97 осіб), загалом надана допомога 462 особам, 56 осіб доставлено до пунктів обігріву Баштанського району (залишили свої автомобілі на трасі).  Організовано роботу 6-ти стаціонарних пунктів обігріву вздовж траси Н-11 Миколаїв-Дніпроперторовськ (Баштанська ЦРЛ, Районний палац культури, ЗОШ с. Марянівка, ЗОШ с. Добра Криниця, ЗОШ с. Виноградівка, ЗОШ с. Марївка), де людей відігрівали теплим чаєм – загалом звернулось 268 осіб; 30.01.14р. виставлено 1 стаціонарний пункт обігріву від підрозділу – палатка УСБ на дорозі Баштанка – Новий Буг, поворот на с. Шевченко - загалом звернулось за допомогою 250 осіб.

 

          Так, зусиллями чергових караулів рятувальників Баштанського району було проведено колосально великий об`єм робіт, вилучення із снігових наметів 6-х рейсових автобусів (123 пасажири), 113 од. легкової техніки (378 чоловік) та 89 од. вантажної техніки (105 осіб), загалом надана допомога 586 особам, 220 осіб доставлено до пунктів обігріву Баштанського району (залишили свої автомобілі на трасі).  Було організовано роботу 6-ти стаціонарних пунктів обігріву вздовж траси Н-11 Миколаїв-Дніпроперторовськ (Баштанська ЦРЛ, Районний палац культури, ЗОШ с. Марянівка, ЗОШ с. Добра Криниця, ЗОШ с. Виноградівка, ЗОШ с. Марївка) – загалом звернулось 511 осіб; 30.01.14р. виставлено 1 стаціонарний пункт обігріву від підрозділу – палатка УСБ на дорозі Баштанка – Новий Буг, поворот на с. Шевченко, яку розгортали під керівництвом Соколова Є.В. Смикодуб С.М. та працівник складів ГО Кваченко С.В. - загалом звернулось за допомогою 332 особи,

Безумовно, злагодженість роботи підрозділів – велика заслуга тих, хто ними керує. Тому глибока пошана командирам за грамотні та своєчасні дії! Відвага, впевненість, оперативність, професіоналізм, швидкість реакції, людяність, відповідальність, сила волі – це риси кожного бійця служби ДСНС – від рядових до генералів. Приємно наголосити на тому, що працюють рятувальники ДСНС на совість, не за славу та звання. Вони – одна команда, один колектив, одне ціле. Вони – сила, що рятує від стихій, руйнацій, травмувань та загибелі. Вони живуть заради інших. Готові віддати своє життя заради спасіння незнайомих їм людей.

Взагалом рятувальна операція пройшла вдало. Рятувальники показали себе якнайкраще в такий важкий для Баштанщини час. Служба ДСНС спрацювала на відмінно. Низький уклін усім рятувальникам, що в самий скрутний для всіх час були поруч і допомогли людям подолати ті труднощі, які випали на їх долю.

 Інші фотоматеріали можна переглянути на сайті http://vk.com/album-65970955_186773135

 

 

 

 

 Джерело публікації: http://vk.com/album-65970955_186773135
Категорія: РС ГУ ДСНС | Опублікував: SDPCH26 (04.02.2014)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz