Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 25.02.2020, 21:56

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День міліції:

_-13:

Покладання квітів:

З 8 березня!:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Управління державного казначейства у Баштанському районі

Історія розвитку казначейської служби у м. Баштанка

11 січня 1996 року було створене відділення Державного казначейства у Баштанському районі, начальником призначено Т.М.Костанян, яка очолює його і до сьогодні.
         На перших порах для розміщення казначейства була виділена одна кімната у районному фінансовому управлінні РДА. Згодом на правах аренди казначеї отримали ще чотири кімнати, ані кадрової, ані матеріально-технічної бази практично не було. Все доводилося розпочинати з нуля.
         Становлення органів Казначейства характеризувалося значною динамікою змін в системі виконання державного та місцевих бюджетів. Ще в квітні 1996 року через відділення проводилось фінансування лише окремих видатків державного бюджету, а вже через місяць разом з банками було розпочато здійснення обліку операцій доходної частини державного бюджету.
         1997 рік став роком початку впровадження казначейського обслуговування державного бюджету за видатками шляхом оплати рахунків розпорядників коштів за надані їм товари та послуги через органи Державного казначейства.
         З березня 2003 року було впроваджено повнофункціональне казначейське обслуговування місцевих бюджетів. При запровадженні казначейського обслуговування місцевих бюджетів за видатками, одним із основних питань стала взаємодія всіх учасників бюджетного процесу, особливо з фінансовими органами, щодо організаційних відносин, прав та обов’язків, обміну інформацією.
         У роботі Відділення спостерігалось значне збільшення функцій, а також конкретизація та деталізація, відбувались суттєві зміни в житті країни, зокрема в законодавстві, що регулює нашу діяльність.
         Збільшення обсягів робіт по обслуговуванню коштів державного та місцевих бюджетів обумовили необхідність тісних взаємовідносин між усіма гілками владних структур. Така практика застосування спільних зусиль, наприклад по усуненню бюджетних правопорушень, призвела до зменшення фактів нецільового використання коштів та підвищення фінансової дисципліни серед установ та організацій державного, місцевих бюджетів та органів місцевого самоврядування.
         На виконання розпорядження КМУ від 13.10.2003 № 599 «Про використання викупленого майна Акціонерного комерційного агропромислового комплексу банку «Україна» Відділенню було передано приміщення АКАПБ «Україна» по вулиці Ювілейна, 75.
         Приємно було працювати спеціалістам у відремонтованій будівлі, приємно обслуговуватись клієнтам, постійно чуємо відгуки – сучасна установа європейського типу з високою культурою обслуговування. В Управлінні постійно вживають заходи, щодо формування дієвого кадрового складу, спроможного на належному рівні забезпечити виконання покладених на Управління завдань.
         Ефективне казначейське обслуговування державного та місцевих бюджетів значною мірою забезпечується завдяки високому професіоналізму державних службовців. В Управлінні працює 14 чоловік. З числа перших прийнятих до казначейських лав дотепер продовжують працювати три працівники. За самовіддану багаторічну працю та професіоналізм всі працівники Управління неодноразово нагороджувались грамотами та подяками Державного казначейств України Миколаївської обласної ради, Баштанської райдержадміністрації та районної Ради.
         У 2005 році з метою забезпечення проведення єдиної державної фінансової політики Указом Президента України від 20.04.2005 № 676 «Питання Міністерства фінансів України» Державне казначейство України було реорганізовано в урядовий орган державного управління у складі Міністерства фінансів України.
         Протягом наступних кількох років проходила реорганізація системи держказначейства, вводились нові функції і завдання. Так у 2006 році стали Управлінням, а у 2011 році, в зв’язку з створенням Державної казначейської служби України, Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області і розпочався новий етап у нашій діяльності.
Станом на 01.01.2015 в Управлінні обслуговується 62 розпорядника та одержувачів бюджетних коштів в тому числі 20 місцевих бюджетів, 4 державних позабюджетних фонди.
         На сьогодні в Управлінні створена доступна база даних про виконання державного та місцевих бюджетів, яка функціонує в режимі реального часу і дає можливість оперативно приймати управлінські рішення. Управління Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області активно сприяє забезпеченню прозорості бюджетного процесу та стабільності у сфері фінансів.
Категорія: Управління державного казначейства у Баштанському районі | Опублікував: basht_udksu (02.10.2015)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz