Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 22.01.2021, 10:27

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Баштанський РВ УМВС:

-23:

-3:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі

ВАЖЛИВО!!! Випадки африканської чуми свиней в Миколаївській області

Випадки африканської чуми свиней

в Миколаївській області

 

12 лютого 2018 р. о сьомій годині ранку заступнику Кривоозерського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Бойку М.С. від Врадіївської райдержадміністрації надійшло повідомлення про виявлення трупів свиней на території сміттєзвалища смт. Врадіївки.

Під час обстеження сміттєзвалища виявлено 4 трупи свиней віком 4-6 місяців. Від свиней відібрано патологічний матеріал та направлено до Дніпропетровської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини міста Дніпро для проведення дослідження на африканську чуму свиней. Трупи тварин знищено шляхом спалювання на території сміттєзвалища. Місце виявлення та спалення трупів свиней піддано дезінфекції хлорним вапном.

Заступником Кривоозерського міжрайонного управління до Врадіївського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області надіслано лист про вчинене кримінальне правопорушення та прохання внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.

Крім цього 13.02.2018 року на цьому ж сміттєзвалищі знайдено ще 5 трупів свиней. Проводяться подвірні обходи смт. Врадіївки та околиць селища на предмет виявлення хворих свиней та їх трупів.

Також відповідно до звіту Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби м. Дніпропетровськ про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 14.02.2018р. № 000163 п.м./18 в патологічному матеріалі від 1 туші дикого кабана, добутого з метою моніторингу в МГ «Білоусівське» Дорошівської ОТГ Вознесенського району, Миколаївської області виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

Баштанським районим управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області направлено листи до виконкомів міської та сільських рад про необхідність проведення обстежень сміттєзвалищ на предмет виявлення трупів свиней. У разі виявлені трупів та/або рештки трупів свиней терміново повідомляти до установ ветеринарної медицини за телефонами 2-84-34, 2-84-35.

Категорія: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі | Опублікував: bashtuvm (15.02.2018) | Автор: Сакара Сергій
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz