Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 19.09.2019, 20:45

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

З 8 березня!:

Вітання ветеранів з Днем визволення району:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Працівники Укртелекому:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський відділ поліції

УВАГА! В Баштанському районі протягом березня триває місячник добровільної здачі зброї
  Оперативна обстановка в Україні залишається надто складною. Продовжують мати непоодинокі випадки вчинення злочинів з використанням зброї та вибухівки. Особливо загострена ситуація з подіями на Сході країни, де знаходиться велика кількість зброї та боєприпасів, яка на обліку не перебуває і вона вільно розповсюджується по всій країні і знаходиться на руках громадян без відповідних дозволів на право зберігання та без належних умов зберігання, що призводить до травмування та загибелі людей.
  У зв'язку з цим Національною поліцією України та ГУНП в Миколаївській області прийняло рішення щодо проведення місячника добровільної здачі зброї з 01 по 31 березня 2016р. Громадянам, які мають незареєстровану вогнепальну, газову або холодну зброю, пропонується здати її до Баштанського відділу поліції. При цьому громадяни звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності. При здачі зброя може бути зареєстрована на Ваше ім'я. Для прикладу, у минулому році під час проведення цього заходу, громадянами було оформлено 14 одиниць зброї, яку вони добровільно здали під час такого Місячника.
  Вже протягом 2016р. на території Миколаївської області в ході обшуків та неправомірного зберігання і носіння зброї було вилучено 7 одиниць різноманітної вогнепальної зброї, 317 набоїв до них, 4 одиниці холодної зброї та спецпристроїв. Деякі такі «власники» були притягнуті до адміністративної відповідальності та винесено їм постанови про сплату штрафу з конфіскацією зброї, яка їм не повертається, а здається на знищення або реалізацію. Інші притягнуті до кримінальної відповідальності і засудженні на різні строки покарання відповідно до Кримінального кодексу України аж до ув'язнення.
  Запам'ятайте, що незареєстрована зброя часто стає легкою здобиччю злочинців, так як зберігається з порушенням встановлених правил, а коли потрапляє до рук дітей, то, як правило, призводить до їх травмування, а іноді до загибелі.
  Наголошуємо, що в залежності від виду зброї за незаконне зберігання зброї передбачена адміністративна за ст. 190 КУпАП та кримінальна відповідальність за ст. 263 КК України, яка тягне за собою від 3 до 7 років позбавлення волі, при цьому згідно ч. 3 статті 263 КК зазначено, що особа звільняється від кримінальної відповідальності якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
  Тому звертаємось з проханням до мешканців Баштанського району, які мають незареєстровану зброю, боєприпаси чи вибухівку, з розумінням поставитись до цього заходу, здати її та зареєструвати зброю безперешкодно в Баштанському ВП ГУНП.
   Для того, щоб здати зброю, Вам необхідно звернутись до Баштанського ВП ГУНП (м.Баштанка вул.Бойченка,5) або за телефонами 102, 2-71-56 чи безпосередньо до старшого інспектора дозвільної системи Баштанського ВП Смульського Владислава Миколайовича (0933638251, 0964972812).
 
Заступник начальника Баштанського ВП ГУНП
Лощинін О.В.

 
Категорія: Баштанський відділ поліції | Опублікував: Police (03.03.2016) | Автор: Баштанський відділ поліції
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 401 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): добровільна здача зброї, зброя, Баштанський відділ поліції
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz