Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 05.03.2021, 23:10

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-1:

---25:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

Відкриття футбольного турніру:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Суспільство

В чому суть свята Трійці?
  На п'ятдесятий день після воскресіння Ісуса Христа, святкується Трійця, - злиття Духа Святого на послідовників Ісуса Христа. Це свято ще називається П'ятидесятницею, а віруючих які люблять молитися на інших мовах і сповнятися Святого Духа – п’ятидесятниками. Це свято дуже важливе для християн віри євангельської, так як воно відкриває природу Бога і Його відношення до людей. Я хочу розповісти вам щось дуже цікаве і важливе про свято Трійці, я думаю що багато із вас по справжньому не знають як саме Дух Святий зійшов на віруючих людей.
  Деякі люди думають що Дух Святий зійшов тільки на дванадцятьох апостолів, але це не зовсім так! У мене складається враження що є категорія людей яких обманюють і їм подобається бути обманутими, а вони в свою чергу не хочуть і пальцем поворушити щоб дізнатися правду і пізнати істину. Їх обманюють а вони вірять, їх знову обманюють а вони знову вірять, а коли почують правду - насторожуються, тому що так привикли до брехні що правда стала для них чужою і далекою. В день коли Дух Святий зійшов з Неба, в Єрусалимі було два зібрання віруючих людей. Одне порівняно не велике, до ста двадцяти людей в світлиці, а інше в дуже красивому храмі, тисячі і тисячі набожних людей з’їхались з усього світу. Прочитайте уважно перший і другий розділ Дії Святих Апостолів і уявить собі, великий, прикрашений золотом, сріблом і дорогоцінним камінням, знаменитий на весь світ Єрусалимський храм переповнений людьми, які приїхали на поклоніння Богу з різних міст і країн світу, попереду важно стоять первосвященики, священики, фарисеї, садукеї, книжники, в своїх найкращих, довгих одежах прикрашених дорогоцінностями, зібралась вся релігійна знать і є інше зібрання людей: чоловіків і деяких жінок, близько сто двадцяти душ, вони зібрались в кімнаті і щиро моляться до Бога. У мене до вас запитання, яке б зібрання вибрали ви? А саме цікаве попереду, ось настала мить і Святий Дух з Неба іде на Землю до тих хто вірить в Бога, але Він не йде в храм до тисячного натовпу людей на чолі з первосвящениками і священиками а йде до кімнати, до послідовників і учнів Ісуса Христа, і всі вони біля сто двадцяти душ людей сповнилися Духом Святим і почали говорити іншими мовами. Так народилась Християнська Церква Євангельської віри, главою якої є Ісус Христос. В своєму письмі до филип'ян 1:27-29 святий апостол Павло пише: «Тільки живіть достойно благовістя Христового, щоб коли прийду й побачу вас, або й коли буду відсутній, чути про вас, - що стоїте однодушно, разом відстоюючи віру євангельську, і зовсім не боїтеся ваших противників, - бо для них це доказ загибелі, а для вас - спасіння. І це від Бога, бо вам даровано через Христа не тільки вірити в Нього, але й страждати за Нього.» А що відбувалось в храмі? Біблія розповідає: « І дивувалися всі і, не розуміючи, казали один одному: Що це значить? А інші, глузуючи, говорили: Вони напилися вина.» (Дiї 2:12,13) Чому так трапилося що Бог Духом Святим не прийшов в храм до первосвящеників? Постараюсь відповісти словами з Біблії:
-    Бог дивиться не так, як дивиться людина, бо людина дивиться на лице, а Господь дивиться на серце. (1-а Царств 16:7)
-     І він (Ісус Христос) сказав їм: ви показуєте себе за праведних перед людьми, але Бог знає серця ваші, бо те, що високе в людей, те мерзенне перед Богом. (Вiд Луки 16:15)
-    Погляньте, брати, хто ви, покликанні: небагато хто мудрий тілом, небагато сильних, небагато шляхетних. Але Бог вибрав немудре світу, щоб посоромити мудрих, і Бог вибрав немічне світу, щоб засоромити сильних, і Бог вибрав незнатне світу і принижене, і нічого не значуще, щоб скасувати значуще, щоб ніяка плоть не хвалилася перед Богом. (1 Коринтян 1:26-29)
   Як ви думаєте якій є самий великий гріх, якій Бог не простить людині? Правильну відповідь знайдемо разом в Біблії, її ще називають Святим Письмом. В Євангелії від Матвія в 12 главі, в 31 і 32 віршах знаходимо слова самого Господа і Спасителя Ісуса Христа: «Тому кажу вам: всякий гріх і хула будуть прощені людям, а хула проти Духа не проститься. І хто тільки скаже слово проти Сина Людського, проститься йому; а хто скаже проти Духа Святого, не проститься йому ні в цьому житті, ані в майбутньому.» Ісус Христос сказав цю істину про самий великий гріх якій не проститься людині, тому що первосвященик, священики, книжники і фарисеї всі вони змовилися проти Ісуса Христа, щоб погубити Його. Їх серця були переповнені заздрощів, дивлячись як Ісус Христос Духом Божим виганяв бісів і зціляв хворих людей. Фарисеї підбурювали людей проти Ісуса Христа, говорячи що Він робить чудеса силою Вельзевула, князя бісівського.
 Ісус Христос не раз докоряв первосвященика і священиків того часу, але вони не хотіли покаятися, і в кінці кінців і за заздрощів передали Ісуса Христа на розп’яття. Ісус говорив їм: «Горе вам, фарисеям, бо ви любите перші місця в синаґоґах і вітання на торговищах. Горе вам, книжники і фарисеї - лицеміри, бо ви наче непомітні гроби - люди по них ходять і не знають того». (Вiд Луки 11:43,44) « Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що зачиняєте Царство Небесне перед людьми, бо ви і самі не входите, і тим хто входить, не даєте увійти.» (Вiд Матвiя 23:13)
  «Стережіться книжників, що люблять ходити в довгому одязі і приймати вітання на народних зібраннях, сидіти спереду в синаґоґах, ці що напоказ довго моляться, - вони приймуть найтяжче осудження. (Вiд Марка 12:38-40)
  Коли ми розуміємо які відношення були у релігійних лідерів того часу до Ісуса Христа, то стає зрозуміло чому Дух Святий не прийшов в храм на пихатих священиків а прийшов на простих людей, серед яких були навіть малограмотні рибалки. На кого ж сьогодні сходить Дух Святий? Які зібрання вибирає Він? Якщо вам приходилось чути що Дух Святий сходив лише колись і лише на апостолів, то це не правда! Правда в Біблії, (Дiї 2:38-40) «Петро ж [сказав] до них: Покайтеся, і хай охреститься кожний з вас в ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів - і одержите дар Святого Духа. Бо для вас ця обітниця, і для ваших дітей, і для всіх тих, що далеко, кого лиш покличе Господь Бог наш. Багатьма іншими словами свідчив і умовляв їх, кажучи: Спасайтесь від роду цього лукавого!» « І буде в останніх днях, каже Бог, проллю свій Дух на всяке тіло, і пророкуватимуть ваші сини й ваші дочки, і ваша молодь видіння побачить, і ваші старці сни побачать. І в ті дні виллю мій Дух на моїх рабів і на моїх рабинь, і пророкуватимуть. І дам чуда на небі вгорі і знаки на землі внизу: кров, і вогонь, і куріння диму. Сонце перетвориться на темряву, а місяць на кров, - ще до того, як прийде Господній день, великий та славний! І станеться, що кожний, хто покличе Господнє ім'я, - спасеться.» (Дiї 2:17-21)
  Є застереження і побажання усім віруючим людям, які бажають щоб Дух Святий жив в їхніх серцях. «Чи не знаєте, що ви є Божим храмом і що Божий Дух живе в вас? » (1 коринтян 3:16)
 «І не засмучуйте Святого Божого Духа, яким ви запечатані на день викупу. Всяке роздратування, і гнів, і лють, і крик, і лихолслів'я хай віддаляться від вас разом з усякою злобою. Будьте ж добрими одне до одного, милосердими, прощаючи одне одному, як і Бог через Христа вам простив!» (До ефесян 4:30-32)
  Нехай Бог благословить Вас всяким благословенням Неба і наповнить ваші серця миром, радістю і любов’ю.
     Пастор Християнської Пресвітеріанської Церкви України
 «Ісуса Христа» м.Баштанка Олег Шишук.

 
Категорія: Суспільство | Опублікував: vagonta (13.06.2016) | Автор: Олег Шишук
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): свято Трійці, Трійця, пастор олег Шишук, Олег Шишук
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz