Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 31.05.2020, 20:48

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

_-53:

Баштанський РВ УМВС:

_-52:

Покладання квітів:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка

Університет «Україна» – універсальність, відкритість, доступність

  Університет «Україна» – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який у 1998 році стрімко увірвався в освітній простір держави і сьогодні набув лідируючих позицій серед десятків тисяч зарубіжних та вітчизняних вузів. Нині це один із найбільших ВНЗ Європи, в якому навчається понад 47 тисяч студентів. Університет по праву вважається закладом всеукраїнським, бо відкриває широкі можливості для отримання вищої освіти широким верствам населення в різних куточках України. Спектр спеціальностей охоплює найбільш конкурентоспроможні на ринку праці професії в різних галузях: економіка, освіта, медицина, право, комп’ютерні технології, менеджмент, соціальна сфера.
  Університет «Україна» в Баштанці напрацював солідний досвід навчання й виховання, дав путівку в самостійне, професійне життя сотням випускників, які сьогодні реалізовують себе на теренах рідного краю і далеко за його межами.
  Відомо, що значимість, престиж будь-якого вузу визначається його студентами та випускниками, рівнем їхньої підготовки, ерудицією, фаховими знаннями, вмінням презентувати себе на ринку праці самодостатніми і грамотними фахівцями.
  Наближається до завершення навчальний рік. У студентів-випускників «гаряча» пора. Вони складають державні іспити і захищають дипломні роботи. Відрадно, що баштанські студенти серед сотень випускників з інших регіонів і стаціонарного відділення, демонструють високі результати і солідний рівень підготовленості. Насамперед, це студенти економічного факультету: Марія Петракова, Євген Антонов, Лілія Томич, Альона Зайченко, Іван Березовський (молодші спеціалісти), Альона Ващенко, Інна Глущенко, Людмила Шатня (бакалаври), Тетяна Гончар, Інна Шляхова (магістри). Відмінні та добрі результати показали студенти соціально-гуманітарного факультету: Єлизавета Войденко, Микола Чумак (право), Лілія Дінаковська, Алла Довгомут (логопедія), Микола Коцюбка (фізреабілітація), Оксана Новосілецька (психологія), Анастасія Чабаненко (соціальна робота) та інші.
  Окремо хочеться відзначити успіхи студентки спеціальності «журналістика» Любові Курочкіної, яка всі роки навчається лише на відмінно, бере активну участь у наукових та культурно-масових, просвітницьких заходах, що проводяться в університеті. І, як результат, закінчила бакалаврат з відзнакою.
  У нас створено ефективне студентське самоврядування. На чолі парламенту стоїть його незмінний президент Оксана Саутікова (соціальна робота, ІІІ курс), людина неспокійної вдачі, відповідальна, енергійна, цілеспрямована і, водночас, добра і щира, готова прийти на допомогу кожному. Вона є справжнім лідером студентської громади.
  Високих результатів у спортивних змаганнях з волейболу, армреслінгу досягають Євген Антонов (бухоблік, ІІІ курс) та учасник АТО Євген Ратушний (фізреабілітація, ІІ курс).
  Студенти є активними учасниками науково-практичних семінарів, конференцій, форумів, круглих столів. Так, гідно представляли наш район Л. Курочкіна, О. Новосілецька, О. Саутікова на освітньому форумі з міжнародною участю «Молодь, як ресурс модернізаційної стратегії держави», що проходив у м. Миколаїв 17-19 травня на базі ММІ ВНЗ «Україна» за сприяння департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, за участю обласного центру зайнятості та регіонального представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні. Також у травні студенти брали участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Успішна інтеграція молоді в суспільство: досвід, проблеми, перспективи». Всі учасники були нагороджені дипломами та сертифікатами.
  Вік студентів, що навчаються сьогодні, коливається від 16 до 54 років. Але незважаючи на вікову різницю, це велика, дружна і згуртована родина. Однією з переваг університету «Україна» є доступність навчання, помірні ціни (найнижчі в області), можливість помісячної оплати. Надаються пільги на безкоштовне або частково оплачуване навчання особам з інвалідністю, багатодітним родинам, студентам, що мають тяжке матеріальне становище, власникам дипломів з «відзнакою», медалістам, переможцям олімпіад та конкурсів МАН, учасникам АТО.
Умовами вступу цього року передбачено, що на перший курс абітурієнти подають сертифікати ЗНО, 2017 років. Вступники з дипломами кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста зараховуються на старші курси без ЗНО (останній рік). Сертифікати ЗНО не подають також учасники бойових дій, інваліди, військовослужбовці, у т. ч. демобілізовані та ті, котрі перебувають на контрактній службі, чорнобильці, діти-сироти та діти, що мають хронічні захворювання. У вступників, які свого часу не проходили ЗНО, чи не набрали необхідну кількість балів або взагалі «провалили» тестування, є реальна можливість розпочати навчання вже цього року.
  В «Україні» відкриваються робітничі спеціальності: касир, адміністратор, бухгалтер, секретар, діловод. Зарахування відбувається без вступних іспитів(наявність атестата обов’язкова). Термін підготовки 1 рік. Випускники отримують диплом кваліфікованого робітника на підставі якого продовжують навчання на другому курсі вузу за обраним фахом.
Додаткова інформація за телефоном:06873389669.
  Щиро бажаю студентству Баштанщини, випускникам, абітурієнтам успіхів у досягненні поставленої мети. Пам’ятати, що найцікавіше в житті – це нові знання. Найцінніший скарб сьогодення – це гарна освіта.
Людмила ВІННИЦЬКА,
керівник Баштанського навчального центру
відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Микола Коцюбка
Я корінний житель Хмельниччини. 4 роки тому, перебуваючи в гостях у тітки в Баштанці, дізнався, що в місті здійснюється прийом до ВНЗ «Україна». Прийшов до приймальні з цікавості. І з перших хвилин знайомства мене приємно вразила гостинність, доброзичливість та компетентність керівника інформаційного пункту Л. В. Вінницької, яка надала детальну консультацію. Умови навчання виявилися прийнятними і зручними, але найбільше мене влаштувало те, що ціни за навчання були досить помірними і доступними. Повірте, у нашому регіоні навчання коштує набагато дорожче. І тому я вирішив заочно здобувати вищу освіту в «Україні» і саме в Баштанці, і жодного разу не пошкодував про це. Цього року я закінчую бакалаврат університету за фахом «Фізична реабілітація(терапія), ерготерапія». У рідному селищі буду працювати фахівцем у реабілітаційному центрі. Планую найближчим часом відкрити масажний салон. Дякую викладачам за отримані знання, за моє професійне становлення, дякую друзям за яскраві і незабутні студентські роки.

Гвалія Анна
Навчаюсь в магістратурі університету «Україна» за фахом «Облік і оподаткування», так як ця спеціальність є затребуваною і актуальною сьогодні. Мрію також здобути і європейську освіту, адже студенти на рівні магістра згідно спільній міжнародній програмі «Подвійного диплому», що розроблена в рамках грантового проекту, можуть паралельно навчатись і в ВМУРОЛ «Україна», і в університетах Польщі та Литви на будь-якій спеціальності та отримати два дипломи.
Вдячна професорсько-викладацькому складу. Я дуже щаслива, що пізнаю вершини науки саме в університеті «Україна».

Марія Петракова
Вважаю, що мені дуже поталанило, коли мене, студентку другого курсу спеціальності «Фінанси і кредит» запросили взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції: «Стратегії, проблеми та розвиток економічних систем в умовах макроекономічної нестабільності», що проходила в березні цього року на базі університету «Україна» в м. Миколаїв. Враження від заходу неймовірні. Із захопленням слухали доповіді відомих науковців вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспірантів та студентів вузів. Я презентувала роботу на тему: «Заходи щодо поліпшення фінансового забезпечення розвитку туристичної галузі в Україні». За участь у конференції отримала сертифікат, який дає можливість продовжувати займатися науковою діяльністю, а також навчатися на пільгових умовах.

Євген Антонов
Три роки тому, прочитавши в районній газеті оголошення про прийом до університету «Україна», без вагань вирішив вступати до цього вишу. А нещодавно здав державні іспити за рівнем молодшого спеціаліста, пере заключив контракт і буду продовжувати здобувати вищу освіту на бакалавраті в м. Баштанка. З великою теплотою і вдячністю звертаю свої погляди до моїх вчителів Явкинської ЗОШ. У першу чергу хочу подякувати директору школи О. І. Гненному, людині щедрої душі, мудрому керівнику, який завжди був моїм взірцем і беззаперечним авторитетом; вчителю фізкультури Г. А. Кучеру, фанату своєї справи, який прищепив мені любов до спорту, навчив досягати поставленої мети, боротися і перемагати.
Сьогодні беру активну участь в обласних і районних спортивних змаганнях з армреслінгу, гирьового спорту, волейболу. Слова шани і глибокої поваги хочу висловити на адресу голови Баштанської організації ВФСТ «Колос» І. В. Стародубу.
Вважаю, що примножувати спортивні здобутки свого краю, рідного вузу, є велика честь і, водночас, величезна відповідальність.

 


Категорія: Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка | Опублікував: mmirleduua (30.06.2017)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
| Коментарів відвідувачі лишили: 1
ПОШУК за ключовими словами (тегами): Людмила Вінницька, університет Україна
Всього коментарів користувачів сайту: 1
avatar
0
1
Стаття також була опублікована у районній газеті "Голос Баштанщини"

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz