Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 05.03.2021, 22:30

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День міліції:

День Захисника Вітчизни - 2011:

---4:

З 8 березня!:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Суспільство

Вперше у Баштанці змагались Ерудити професій
Конкурс "Ерудити професій"    Розпочатий в листопаді цикл профорієнтаційних турнірів серед сільських та районних шкіл підхопила Баштанка,- в Будинку культури відбувся конкурс серед учнівської молоді «Ерудити професій».

    Цей захід був проведений в рамках угоди про співпрацю Баштанським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти районної державної адміністрації та з нагоди 20-річчя утворення Державної служби зайнятості. Активну участь в організації турніру приймав і районний Будинок культури відділу культури і туризму Баштанської РДА.

Конкурс "Ерудити професій"    На початку заходу учасників привітали голова Баштанської райдержадміністрації І.Рубський, заступник голови районної ради Л.Луценко і побажали всім школярам успіхів та перемоги.

    У організаторів конкурсу було особливе хвилювання тому, що такі змагання проводились вперше. Завданням для школярів було презентувати професії, які вони самі обирали, враховуючи їх актуальність на ринку праці та готували на розгляд журі та глядачів.

    Змагались три команди, які представляли робітничі професії. Команда «Гламур» ЗОШ №1 презентувала професію швачки, команда "МНС” гімназії – професію медичної сестри, «Ми із села» Новоєгорівської ЗОШ - професію кухаря.

    Виступи оцінювалися компетентним журі, до складу якого входили представники районного центру зайнятості, методисти будинку культури та ін. Робота журі була непростою, адже критерії оцінки конкурсу були досить серйозними: відповідність вистави віковим особливостям виконавців, повнота розкриття змісту професії, володіння знаннями основ професії, використання технічних засобів та костюмів, сценічна культура, актуальність професій на ринку праці.

Конкурс "Ерудити професій"    Всі команди-учасниці цікаво, динамічно та артистично демонстрували театральне дійство, в яскравій формі доводили глядачам необхідність та важливість обраної ними професії. У підготовці до конкурсу та донесенні інформаційного матеріалу про світ професій школярі проявили неабиякі творчі здібності.

    Дійство відбувалося більше 2 годин, але завдяки захоплюючим виступам, глядачі та члени журі не відчували плинності часу. До фіналу команди дійшли майже з однаковими результатами, але в останньому конкурсі команда «Ми із села» Новоєгорівської ЗОШ зуміла випередити суперників і виборола перше місце.

    Ми вітаємо переможців і всіх учасників турніру «Ерудити професій» в м. Баштанці, і гадаємо, що спогади про веселі змагання залишаться у школярів надовго.


Джерело публікації: http://www.dcz.gov.ua/mik/control/uk/publish/article?art_id=23491&cat_id=1427270
Категорія: Суспільство | Опублікував: bashtanka (26.11.2010)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): профорієнтація, центр зайнятості населення, вибір професії, конкурс профорієнтації, зайнятість населення, Будинок культури, профорієнтаційні турніри
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz