|
В розділі матеріалів: 1756 Показано матеріалів: 736-750 |
Сторінки: « 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 117 118 » |
Управління статистики у Баштанському районі інформує, що у січні–травні 2014р. на районному ринку послуг функціонувало 6 юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб. На цих підприємствах працювало 67 штатних та 8 позаштатних працівників.
|
За даними Головного управління статистики, за січень–травень 2014р. підприємствами Баштанського району виконано будівельних робіт на суму майже 2 млн.грн. Питома вага району в загальнообласному обсязі виконаних будівельних робіт становила 0,8%.
|
Баштанська ОДПІ повідомляє, що відповідно до пункту 5 розділу II Положення про реєстр страхувальників, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників» від 09.09.2013 № 458, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2013 року за №1646/24178, Міністерство доходів і зборів України оприлюднює на власному офіційному веб-порталі дані з реєстру страхувальників про взяття на облік платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.
Відповідний сервіс запрацював на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України за посиланням http://minrd.gov.ua/esv. Відтепер можливо оперативно отримати дані про взяття на облік платника єдиного внеску, його реєстраційний номер, клас професійного ризику виробництва (для роботодавців, які використовують найману працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших підставах, передбачених законодавством про працю), код основного виду економічної діяльності, за яким призначений клас професійного ризику виробництва, та розмір єдиного внеску.
|
Згідно із змінами від 11 червня 2014 року №177 у постанові Кабміну України «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв» - змінився розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв. Постанова набирає чинності через 10 днів з дня опублікування. Зміни можна знайти у додатку до цієї постанови на сайті http://zakon4.rada.gov.ua.
|
Розпочалися жнива – особливо пожежонебезпечний період для ранньої групи зернових культур. І відповідальність за майбутній хліб несемо ми всі, кожен громадянин нашої країни. Тож не допустити пожеж у період жнив і зберегти хліб – наш спільний обов’язок.Загрозу створюють: спекотна погода, сухі хлібні поля, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність. У цей час найменш?? необережність з вогнем у хлібних масивах, кинутий недопалок, незагашений сірник чи іскорка, що вилетіла із несправного іскрогасника трактора чи автомобіля, можуть призвести до пожежі, перетворюючи золоте зерно на чорний попіл.
Усім відомо, що пожежа сама по собі не виникає, а є наслідком чиєїсь недбалості, безпечності та безгосподарності. Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні.
Щоб виростити та зберегти врожай без втрат, які може заподіяти вогонь, потрібен суворий контроль за дотриманням протипожежних правил.
Слід провести перевірку технічного стану та протипожежного забезпечення зернових комбайнів, тракторів, автомобілів, які будуть задіяні на збиранні та перевезенні хліба. Техніку необхідно забезпечити іскрогасниками на вихлопних трубах, захистити пристроями та первинними засобами пожежогасіння, передбачити розділення великих хлібних масивів на ділянки площею по 50 га, відмежувати їх проораними смугами. Поблизу хлібних ланів необхідно встановити попереджувальні знаки про заборону паління і користування відкритим вогнем, поля зернових мають бути обкошені та оборані від доріг і лісових насаджень. Необхідно забезпечити належною кількістю первинних засобів пожежогасіння зернотоки і зерносклади, відповідальним особам слід ліквідувати недоліки, що можуть призвести до пожежі, які вказані в приписах та порадах держпожнагляду.
...
|
Управління статистики у Баштанському районі повідомляє, що у січні–травні 2014р. пасажирські перевезення здійснювались виключно фізичними особами-підприємцями. Ними перевезено 42,2 тис. пасажирів, що на 21,7% менше ніж за відповідний період 2013р. Пасажирооборот зменшився на 5,7% і становив 3640,1 тис.пас.км.
|
Управління статистики у Баштанському районі повідомляє, що за січень–березень 2014р. загальний обсяг роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), які здійснювали діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства району, склав 30696,6 тис.грн., що у порівняних цінах на 13,9% менше проти відповідного періоду попереднього року. Роздрібний товарооборот ресторанного господарства зменшився на 7,3 в.п. і склав 123,4 тис.грн. Питома вага товарообороту ресторанного господарства в загальному обсязі роздрібного товарообороту становила 0,4%.
|
За даними управління статистики у Баштанському районі у сільськогосподарських підприємствах (крім малих) за січень–травень 2014р. реалізовано на забій (у живій масі) худоби та птиці в кількості 234,4 тонни, надоєно 350,5 тонн молока, одержано 20848,5 тис.шт. яєць від птиці всіх видів.
Порівняно з відповідним періодом минулого року відмічалося збільшення обсягів виробництва м’яса на 8%, молока – на 24%, яєць від птиці всіх видів – на 43%.
|
Слід зазначити, що більшісь нещасних випадків виникають при експлуатації всілякої техніки та обладнання. З активізацією робіт в галузі сільського господарства збільшується ризик травмування працівників, задіяних у різного виду сільськогосподарських роботах. Це стосується і виконання робіт зі збирання урожаю. Тому, з метою запобігання нещасним випадкам виробничого характеру нагадуємо основні правила безпеки при виконанні робіт по збиранню урожаю а також публікуємо типові інструкції з охорони праці для працівників, задіяних в жнивах.
Інструкції з охорони праці для працівників, задіяних в збиранні врожаю:
Інструкція з охорони праці для тракториста-машиніста сільськогоподарського виробництва.
Інструкціяз охорони праці для машиніста трактора (тракториста)
Інструкція з охорони праці при післязбиральній доробці зерна.
Інструкція з охорони праці для водія вантажного автомобіля.
Інструкція з охорони праці під час заготівлі кормів.
Інструкція з охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт.
|
Серед екологічних проблем сьогодення особливе місце займає забруднення атмосферного повітря.
Управління статистики у Баштанському районі повідомляє, що за попередніми даними протягом 2013р. від стаціонарних джерел забруднення в повітряний басейн району надійшло 1,8 тис.т шкідливих речовин, що на 17,2% менше ніж у 2012 році.
|
Дії під час перебування під відкритим небом:
Не ховайтеся в невеликих спорудах, хатинах, будинках, наметах, тим більше серед острівців дерев
Краще в такому випадку затаїтись у якомусь заглибленні.
Якщо вас двоє, троє чи більше – не скупчуйтеся в укритті разом, а ховайтеся поодинці – можливе ураження блискавкою спричинить трагедію одному, а не всім, бо розряд, як відомо, перебігає через контакт людських тіл.
Бігти до сховища слід нешвидко і злегка пригнувшись, а не прямо у весь зріст – розряди контактують із вищими точками, якою і може бути людська голова.
Перебуваючи у сховищі, ноги тримайте вкупі, а не розкидано, тим самим звузивши площу можливого ураження розрядом.
Негайно слід позбавитись усіх металевих предметів, які є на вас чи при вас: лопати, сокири, ножі, браслети, навіть годинники – покладіть у захищеному місці далі від себе.
Не лягайте на землю, бо тим самим збільшуєте площу ураження розрядом, а краще сядьте, злегка нагнувши голову, аби вона не вивищувалася над предметами, які навколо вас.
Якщо відчули у схованці, що оточуючі вас предмети або частина споруд, скажімо, паркан, наче дзижчать чи якось відлунюють, негайно поміняйте схованку, бо тут небезпечно.
Якщо волосся на голові мовби ворушиться, а то й здиблюється, принаймні, так вам здається, теж перейдіть в інше місце, бо тут накопичується електрична присутність, яка може «притягнути» блискавку.
Коли вас застала гроза з довгими, особливо металевими предметами в руках (вудочками, граблями, вилами), не йдіть із ними, а покладіть подалі від себе і перечекайте нагоду, а підете згодом, бо не варто ризикувати життям.
Під час грози ніколи не торкайтеся металевих споруд і залізних електроопор, опор мостів, дротяних огорож і подібних об`єктів з металу.
Навіть під час невеликої або ж короткочасної грози негайно припиніть прогулянку на велосипеді - веломашину поставте подалі від себе.
Дії під час перебування в приміщенні:
Негайно зачиніть всі кватирки, вікна, двері, бо протяги можуть «спровокувати» сюди блискавку.
Перебувайте подалі від вікон, де можливі протяги, електроприладів, зруб, взагалі будь-якого металевого начиння.
Утримайтеся дзвонити по телефону, але якщо вже біда змушує викликати швидку чи пожежну бригаду, то зробіть це відразу ж після чергового розряду, швидко використавши невеличку паузу до наступного удару.
|
За даними Головного управління статистики за січень–квітень 2014р. підприємствами Баштанського району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 193,5 млн.грн., що становило 2,4% загальнообласного обсягу реалізації. Майже вся реалізована промислова продукція району представлена харчовими продуктами та напоями (99,1%).
|
«Управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Миколаївській області є підрозділом, який здійснює заходи щодо запобігання та протидії корупції, виявлення та припинення її проявів, поновлення законних прав та інтересів фізичних і юридичних осіб, усунення наслідків корупційних діянь, допущених з боку податківців та митників.
|
Управління статистики у Баштанському районі інформує, що у січні–квітні 2014р. на районному ринку послуг функціонувало 7 юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб. На цих підприємствах працювало 65 штатних та 8 позаштатних працівників.
|
|
|