Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 17.07.2019, 10:18

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

_-42:

_-1:

ВЕЛИКЕ переселення народів:

-7:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Економіка

Фінансова підтримка розвитку тваринництва
    Більше двадцяти сільгосппідприємств нашого району займаються тваринництвом. Тут нараховується 852 гол. ВРХ, 2526 свиней, 189 овець. Поголів’я корів у порівнянні з минулим роком збільшилося на 23 гол. і становить 348 гол. Надій молока на кожну корову зріс на 57 кг, середньодобова прибавка у вазі, свиней збільшилася на 67 гр.
    Левову частку в обсягах реалізації молока займає приватний сектор – населення утримує 7143 корови. Протягом першого кварталу з індивідуального сектору реалізовано 2693 т молока – на 620 т більше минулорічного показника. Приємно зазначити, що окремі сільгосптоваровиробники прагнуть запровадити тваринницьку галузь. Цьому сприятиме державна підтримка виробництва продукції тваринництва. Відповідно Постанови Кабміну бюджетні кошти спрямовуються сільгосппідприємствам та фізичним особам за певними напрямками.
    Всіх, кого цікавить це питання запрошуємо в управ-ління агропромислового розвитку райдержадміністрації, де ми надамо вичерпну відповідь на ваші запитання. Слід пам’ятати, що документи для отримання дотації за вирощену і продану худобу та птицю подаються до 30 листопада поточного року.
    За приріст поголів’я корів надається дотація сільгосппідприємствам, які на 1 січня н. р. утримували не менше 30 гол., фермерським господарствам – 15 гол. у розмірі до 3 тис. грн. за кожну корову власного відтворення. Цій категорії господарств також надається дотація на часткову компенсацію вартості племінної худоби, закупленої на племінному заводі чи репродукторі – до 3 тис. грн. за голову (нетелі, корови), станом на 1 листопада 2008 року. Зокрема, спеціальна дотація надається сільгосптоваровиробникам за закуплену племінну худобу в племгосподарствах, які збудували або відновили тваринницькі ферми, не мали поголів’я на початок року і придбали не менше 50 гол., фермери – не менше 15 гол. Теж у розмірі до 3 тис. за голову.
    За поліпшених закуплених у населення телиць з початку нинішнього року і до кінця листопада для поповнення основного стада надається дотація у розмірі не більше 5 грн. за 1 кг живої ваги.
Спрямовуються державні кошти і на розвиток вівчарства – за начальне поголів’я і приріст вівцематок і ярок старше 1 року.
    Господарствам, які з 1 січня 2007 року по 1 січня 2008 року утримували не менше 30 голів, надається дотація не більше 100 грн. за кожну прирощену та наявну вівцематку старше 1 року.
Нагадуємо, що ВРХ і вівці повинні бути ідентифіковані і зареєстровані в установленому порядку.
Термін подання документів на оформлення дотацій на розвиток вівчарства – до 10 червня 2008 року.
    Також надається дотація за реалізацію вовни у фізичній вазі переробним підприємством – 8 грн. за 1 кг. Документи слід надати до 1 листопада поточного року.
    Крім цього, надаються дотації за екологічно чисте молоко власного виробництва, продане молокопереробним підприємствам для виготовлення продуктів дитячого харчування на молочній основі та за наявні племінні бджолосім’ї.
    Всім, кого зацікавила ця інформація і кому необхідно отримати додаткову консультацію, нагадуємо наші номери телефонів: 2-17-52, 2-17-38.

Петро ЧУМАЧЕНКО,
головний спеціаліст відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Категорія: Економіка | Опублікував: bashtanka (05.05.2008) | Автор: Чумаченко Петро
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 787 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz