Загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, є одним із п’яти видів державного со-ціального страхування, передбачених основами законодавства України. Страхування від нещасного випадку є однією з найважливіших складових державної політики у сфері со-ціального захисту населення. В основу створення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України покладено принцип справедливості при сплаті страхових внесків, розподілів підприємств за класами професійного ризику виробництва. З іншого боку, передбачається рівний ступінь захисту потерпілих, що є своєрідним проявом корпоративного договору між роботодавцями та найманими працівниками. Очевидно, всім зрозуміло, для того, аби фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профе-сійних захворювань успішно виконував покладені на нього чинним законодавством обов’язки, потрібно щодня дбати про фінансове наповнення його бюджету. Якби всі страхувальники, як це велить закон, сумлінно і вчасно сплачували страхові внески із заробітної плати працюючих, то потерпілі від виробничого травматизму завжди отримували б із фонду належне їм грошове і со-ціально-побутове забезпечення. На жаль, досить значна частина керівників підприємств, особливо малого і середнього бізнесу, не хоче зрозуміти ці прописні істини й не завжди чесно сплачують свої страхові внески. 12 січня 2007 року набув чинності Закон «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо питань загальнообов’язкового державного соціального страхування». Він змушує підприємців виваженіше ставитися до системи страхування. Внесено зміни до ст. 165/4 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Згідно з ними до посадових осіб підприємств, організацій, фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, посилено адміністративну відповідальність за невиконання законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві. Доповнено Кодекс і новою статтею 188/24. Нею встановлено відповідальність за перешкоджання уповноваженим особам органів фонду під час здійснення перевірок. Посадові особи при несвоєчасній сплаті страхових внесків та приховування сум заробітної плати працюючих караються адміністративними штрафами від 8 до 20 неоподатковуваних мінімумів.
Шановні керівники! Дотримання вами вимог чинного законодавства щодо повної та своєчасної виплати заробітної плати, податків і обов’язкових платежів активно сприяє поліпшенню благополуччя і со-ціального захисту наших працюючих.
Відділ реєстрації та збору страхових внесків, відділення ВД ФССНВ в Баштанському районі. Верховна Рада України прийняла Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 03.06.08 № 309 – VІ, який 04.06.08 було опубліковано в газетах “Голос України” та “Урядовий Кур’єр”. Цим законом передбачено зміни до Земельного кодексу України та до Закону України “Про оренду землі”, “Про плату за землю”. Ці зміни практично повністю повторюють ті зміни до земельного законодавства, які передбачались Законом України “Про державний бюджет України на 2008 рік”, прийнятий 28 грудня 2007 року і який вступив в силу з 1 січня 2008 року.
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.