Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 22.07.2019, 05:07

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Фотографія 7:

---11:

Конкурс "А я - україночка":

Змагання з волейболу:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Економіка

Заради збільшення надходжень до бюджету
    Відділ земельних ресурсів покликаний здійснювати практичні заходи з реформування земельних відносин, по наведенню порядку на землях нашого району.
    З-поміж багатьох питань, які доводиться вирішувати землевпорядникам, є виконання спе-ціальної програми розвитку земельних ресурсів у нашому районі, затвердженої рішенням ра-йонної ради.
    Про практику роботи міської та сільських рад із встановлення меж населених пунктів, проведення інвентаризації земель державної і комунальної власності з метою збільшення надходжень до бюджету розповідає начальник відділу земельних ресурсів у Баштанському районі Тетяна ЛИСЕНКО.
    – Тетяно Петрівно, що вже зроблено в нашому районі по вирішенню цього непростого питання?

    – Відділ земельних ресурсів направив на адресу районної ради та райдержадміністрації лист із пропозиціями щодо розгляду питання про фінансування та вжиття заходів стосовно завершення у 2008-2009 роках робіт з інвентаризації, нормативної грошової оцінки земель, розмежування земель державної та комунальної власності, встановлення меж населених пунктів. Разом з тим ми представили розрахунки обсягів витрат для виконання цих робіт буквально по кожному населеному пункту району із зазначенням площі та орієнтовної потреби в коштах.
    – Навіщо потрібна грошова   оцінка земель?
– Спрямована вона на регулювання відносин, пов’язаних з процесом оцінки земель, з метою захисту законних інтересів держави, суб’єктів господарювання. Необхідна грошова оцінка для інформаційного забезпечення оподаткування та ринку землі.
Нормативна грошова оцінка земельних ділянок визначає розмір  земельного податку, державного мита при оподаткуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, вирахування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва тощо.
– Все це стосується земельної реформи?
– Всі види вищевказаних робіт справді потрібні для завершення земельної реформи та врегулювання земельних відносин між суб’єктами земельного права.
– Поясніть, хто належить до таких суб’єктів?
– Фізичні, юридичні особи, органи місцевого самоврядування та органи державної виконавчої влади (міська та сільські ради, райдержадміністрація).
– Від усього цього буде якась користь?
– Виконання всіх цих робіт дозволить забезпечити створення повноцінного земельного кадастру, збільшать надходження доходів до бюджету всіх рівнів на 30-35 відсотків.
– В нашому районі вже проводиться робота по інвентаризації та грошової оцінки земель?
– Із 60 населених пунктів району на кошти державного бюджету така робота проведена в 15 сільських населених пунктах та в м. Баштанка.
Нормативна грошова оцінка земель зроблена в селах Добра Криниця, Мар’янівка, Родники, Новоіванівка, Київське, Старосолдатське, Новосергіївка, Горожене, Зелений Гай, Новогорожене, Тарасівка, Новоолександрівка, Новопавлівка, Зелений Клин, Інгулка і м. Баштанка.
Орендарями проведено уточнення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та проінвентаризовано 12500 га за власні кошти.
Крім того, на кошти землекористувачів проведено інвентаризацію та грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення на площі 1172 га. Але цього замало. Роботу слід активізувати.
– Розмежування земель державної і комунальної власності вже ведеться?
– Ні. Вирішення даного питання є актуальним і неодноразово розглядалось на колегіях головного управління земельних ресурсів та на нарадах.
Для забезпечення виконання робіт по встановленню меж населених пунктів, крім передбачення коштів для фінансування цих робіт, потрібно всім сільським та міській радам винести на сесії питання «Про дозвіл на розробку технічної документації по встановленню меж населених пунктів» та передбачити відповідні кошти на виконання цих робіт.
Категорія: Економіка | Опублікував: bashtanka (06.08.2008) | Автор: Г.Мельник, "Голос Баштанщини"
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 981 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz