Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 17.06.2019, 22:28

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Працівники Укртелекому:

Конкурс "А я - україночка":

З 8 березня!:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Спорт

Треба діяти спільно
    Хочу висловити свою думку з приводу статті «Пристрасті навколо спорту», надрукованої в газеті від 22 березня. Згоден, що в 2003-2004 роках футбольна команда «Славія» радувала болільників своєю грою. На той час ЗАТ «Баштанський сирзавод» мав змогу у повній мірі задовольняти потреби футбольної команди. Тож проблем з коштами не було. Тому й залучали до гри в команді легіонерів з Миколаєва, сплачуючи  їм чималі гроші. А для того, щоб не створювати собі зайвих проблем, влада припинила роботу фізкультурно-спортивного товариства «Колос», яке, відповідно до статуту, опікувалося і сільським спортом. Натомість був створений фізкультурно-спортивний клуб «Колос», який займався командою «Славія».
    У 2003-2004 роках на розвиток футбольної команди з бюджету нічого не виділялося. Зате сирзавод покривав усі витрати на утримання «Славії». А від інших підприємців, яких влада намагалася залучити до меценатства, не надійшло й копійки.
    В 2005 році для сирзаводу настали скрутні часи і в повній мірі фінансувати команду «Славія» він не міг. В 2006 році райдержадмі-ністрація звернулася до підприємців з проханням надати фінансову допомогу на утримання команди «Славія», та надійшло лише 20 тис. грн. В 2007 році – вже 36 тис. грн. Тому миколаївські ле-гіонери покинули команду, нікого не попередивши. Команда розпалася.
    Але незважаючи на це, вдалося не тільки закінчити футбольний сезон, а й створити нову команду виключно із молоді району. Бажання грати у футбол виявило 50 молодих людей. Було створено дві команди: основна -  «Славія», друга – команда ФСТ «Колос», яке було відроджене в 2007 році.
    Перед новоствореною молодою командою на 2008 рік поставлені завдання виграти кубок Маврокордато, бути не нижче 5-го місця в чемпіонаті області, вийти у фінал кубка газети «Рідне Прибужжя». І завдяки таким людям як А. П. Поручник, В. П. Матвієнко,       С. А. Божко, О. А. Гусєв, В. М.  Сухар, М. А. Костанян, А. А. Григорян, М. М. Гончаренко та бага-  тьом іншим підприємцям, які ділом допомагають футбольним командам, ці завдання будуть виконані.
    В усіх навчальних закладах ра-йону у 1-4 класах введено 28 годин на футбол, в 5-10 класах – факультативний курс з футболу. У Добренській і Христофорівській ЗОШ в 2007 році почали працювати філії ДЮСШ з футболу. Ветеран спорту Б. І. Білик створив чудовий музей спорту, який працює на спорткомплексі «Колос». Він також започаткував турнір з плавання на честь нашого земляка чемпіона світу, СРСР з плавання Семена Бойченка.
    У 2007 році відремонтовано футбольне поле в мікрорайоні «Агропромтехніки», проведена рекультивація футбольного поля на стадіоні «Колос», яке засіяне спе-ціальною травою. З 1990 року ніхто такої роботи там не проводив. Проводяться змагання з вуличного футболу, в 2007 році у них взяли участь 15 команд (200 дітей). Ця робота проводиться великим ентузіастом спорту Олександром Крамаренком, перед яким дійсно треба знімати капелюха за його патріотизм та  любов  до футболу.
    Правильно зазначила автор статті «Пристрасті навколо спорту» В. Свирса, що потрібно не ламати списи, а спільно працювати. Чому б, дійсно, тим депутатам, які так переймаються футболом, не порушити питання про фінансування Програми розвитку футболу? І тоді б усі проблеми були зняті.
Категорія: Спорт | Опублікував: bashtanka (05.05.2008) | Автор: Гриценко Валентин
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 823 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz