Баштанка.НЕТ

Чт, 09.05.2024, 01:03

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Захисники з Баштанського району
Жителі Баштанського району, які захищають Україну та рідний край від загарбників та окупантів
Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району
Люди твої, Баштанщино!
Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Баштанський відділ ДРАЦС
Баштанський відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
БТІ - Бюро технічної інфентаризації
Баштанський відділ УДМС (паспортний стіл)
РТЦК і СП - Баштанський районний військовий комісаріат
Управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації
Державний навчальний заклад «Баштанський професійний ліцей»
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
Історії з життя, оповідання та поезія
Поетичні та прозові твори жителів Баштанки та Баштанського району
 
Форма входу
E-mail:
Пароль:

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Оновлені теми на форумі

  • Норковые шубы от клер
  • Медичний Центр Здоров'я
  • Квитки на автобус по Україні, Польщі та Європі
  • Професійний друк
  • Запрошуємо на онлайн навчання в школу ITStar
  •  

    ВИПАДКОВІ ФОТО:

    Конкурс "А я - україночка":

    Урочисті заходи до 97-річчя визволення району:

    -26:

    Конкурс "А я - україночка":

     

    Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

    Підсумки соціально-економічного розвитку району за 2006 рік та перспективи на 2007-й

    Підсумки соціально-економічного розвитку району за 2006 рік та перспективи розвитку на 2007 рік.

    Для проведення роботи з соціально-економічного та культурного розвитку району діяла 51 програма затверджена відповідними сесіями районної ради: 9 в галузі економіки, 7 соціального напрямку, 8 з питань охорони здоров’я, 18 з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики, 6 з питань правопорядку, 3 з питань екології, на виконання яких було виділено 1749,2 тис.грн.

    Головний пріоритет - виконання бюджетних показників району, що дасть змогу проводити відповідне фінансове забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку району у 2006 році.

    Як показують підсумки роботи за 2006 рік, надходження податків і зборів до місцевих та державного бюджетів на території Баштанського району склали 22320,9 тис.грн., або 109,7% до плану та 118,4% до відповідного періоду минулого року.
    - дохідна частина місцевого бюджету за звітний період виконана в сумі 49172,0 тис.грн., або 102,1% до плану;
    - надходження податків і зборів до загального та спеціального фонду зведеного бюджету склали 46495,2 тис.грн., або 115,7 до плану;
    в т.ч. районний бюджет виконано на 120,5% при загальному надходженні 5259,3 тис.грн.
    Податок з фізичних осіб мобілізовано в сумі 7286,4 тис.грн., або 114,8% до планових призначень.
    Виконані показники по надходженню до місцевих бюджетів з плати за землю, місцевих податків і зборів, фіксованого сільськогосподарського податку та інших.
    Разом з тим, в районі залишається ряд резервів по збільшенню надходжень до бюджету. Це більш ефективне використання сільськогосподарських земель, аукціонна продажа земель під забудову, виведення з тіньової сфери підприємств приватного сектору та інше.
    Для вирішення цих проблем в райдержадміністрації розроблено відповідні заходи над реалізацією яких необхідно буде працювати на протязі 2007 і послідуючих років.

    Всім відомо, що значну частину доходів до бюджету вносять промислові підприємства району. У 2006 році реалізовано промислової продукції на суму 125,3 млн.грн. Одним з лідерів є Баштанський сирзавод, підприємство активно розбудовується, у 2006 році відкрито новий молочний цех, велося будівництво нового сиро виробничого цеху, це прибуткове підприємство, з прибутком більше 16 млн.грн.
    Але, через проблеми з реалізацією м’ясо-молочної продукції в державі, та зменшенням попиту, виробництво сирів, масла вершкового у 2006 році зменшилося. Питання щодо розширення ринку збуту виробленої продукції, нового завантаження потужностей головне у роботі керівництва заводу і райдержадміністрації.
    У 2006 році дещо поліпшило обсяги виробництва ДП „Баштанський хлібокомбінат”, завдяки новій технології виробництва, отримано 6,7 тис. прибутку, перевищено випуск продукції проти минулого року на 52,2 %.
    Позитивні зрушення є і в ТОВ „Південна Зоря”, майже 7 місяців, воно не працювало, та з вересня 2006 року були нарощені обсяги виробництва і в, цілому, за рік отримано прибутку 1,4 тис.грн. На 2007 рік розроблено фінансово-виробничий план, що передбачає дохід від переробки сільськогосподарської продукції в 1,7 разів більше ніж у 2006 році.
    Серйозне занепокоєння викликають АТВТ „Привільненська РТП, та ТОВ „Привільненська Агропромтехніка”, що мають зниження випуску продукції в порівнянні з 2005 роком.

    Райдержадміністрацією, з метою виявлення резервів, для нарощування обсягів виробництва та ліквідації збитків, було рекомендовано керівництву розробити бізнес-план, провести економічні розрахунки в потребі інвестицій, неодноразово розглядались ці питання на відповідних комісіях де відпрацьовувались конкретні заходи, щодо поліпшення ситуації.

    Висновок тут один: щоб забезпечити зростання випуску промислової продукції в районі, нам необхідно більше працювати по залученню інвестиційного капіталу, бо без створення нових і модернізації старих підприємств ми не зможемо нарощувати темпи реалізації продукції на ринках держави.
    Зупиняючись на роботі в сільськогосподарській галузі у 2006 році, хочеться відмітити, що завершили ми його з кращими показниками ніж у 2005 році: валовий збір зернових склав 125,1 тис.тонн, це 107% до минулого року.
    Посіяно озимих зернових культур під урожай 2007 році на площі 41,5 тис.га,.: серед них ячмінь 10,5 тис.га., пшениця 28,7 тис.га., жито – 0,1 тис.га., 2,2 тис.га. озимого ріпаку.

    Стабілізувалась ситуація у галузі тваринництва (окрім молочного скотарства), нарощено поголів’я свиней на 76,8%, овець та кіз на 11,0%, птиці на 45,5%. Збільшено у 1,6 разів виробництво яєць, завдяки запровадженню нових технологій та поліпшення генетичного потенціалу порід птиці.
    На жаль, складною залишається ситуація в молочному скотарстві, не вдалося призупинити спад поголів’я РРХ у районі. Проти 2005 року відбулося зменшення поголів’я на 6,3%, в т.ч. корів 11,3%.
    Одним із чинників є збитковість молочного виробництва, що призводить до скорочення молочного стада, та диспаритет цін на матеріально-технічні ресурси і продукцію, також залишилась невиплаченою дотація держави за вирощену та продану на забій худобу в сумі 183 тис.грн.
    Як бачимо, проблеми, що склались у молочному скотарстві, потребують державної та регіональної підтримки.
    Така підтримка держави з питань розвитку сільського господарства, звичайно, надається. У 2006 році з Державного бюджету по різних програмах отримано 4 млн., 187,6 тис.грн. дотацій проти 949 тис.грн. у минулому році.
    Також залучено в сільськогосподарській галузі 53124,0 тис.грн. короткострокових кредитів, проти 44342,9 тис.грн. у 2005 році (+9581,1 тис.грн.) та 10915,9 тис.грн. довгострокових кредитів, що в 3 рази більше ніж у 2005 році (37037 тис.грн.).
    Звичайно, для стабільної роботи галузі цього не достатньо, але сподіваюсь, що спільна праця всіх гілок влади дасть змогу покращити ситуацію, а показники - поліпшити.
    Стан справ у будівельній галузі свідчить, що будівельними підприємствами у 2006 році виконано власними силами будівельних робіт на суму 7347 тис.грн., що становить 138% до 2005 року. Це капітальний ремонт (51,4% - 3775 тис.грн.); нове будівництво – 28,9% (2125 тис.грн.); решта – 19,7% (1447 тис.грн.) – поточний ремонт.

    Згідно з Програмою соціально-економічного розвитку району на 2006 рік передбачено 5,7 тис.грн, тобто фактичне виконання перевершило план на 28,9%.
    Найбільші обсяги робіт виконано підприємствами, що займалися ремонтом доріг: ПП «Експрес» та філія «Баштанський автодор».
    ПП «Експрес» у 2006 році виконало будівельних робіт на суму 2646 тис.грн, що в 3,6 раз більше від минулорічного. Із загального обсягу капітальний ремонт – 1711 тис.грн, поточний – 923 тис.грн.
    Філією «Баштанський автодор» виконано будівельних робіт на суму 2113 тис.грн. що на 12,2 % більше минулорічного.
    ТОВ «Будівельник». У 1 кварталі 2006 року мало збитки в сумі 23 тис.грн., керівника заслуховували на засіданні робочої групи по безприбутковій діяльності та на колегії райдержадміністрації. Надано рекомендації щодо виходу із кризового стану. За 2006 рік обсяг виконаних підприємством будівельних робіт становить 960 тис.грн, що на 27,3% більше, ніж у 2005 році.
    КП «Баштанський Міськкомунгосп». Керівника підприємства за допущені у 1 кварталі 2006 року збитки в сумі 24,5 тис.грн. заслуховували на засіданні робочої групи по безприбутковій діяльності та на колегії райдержадміністрації. В результаті проведеної роботи та нарощування обсягів будівельних робіт, підприємство отримало за рік 20,8 тис.грн прибутку. Було виконано будівельних робіт на суму 748 тис.грн., що на 17,6 % більше минулорічного.
    У районі в 2006 році діяла Програма розвитку автомобільного транспорту загального користування Баштанського району на період до 2007 року, яку затверджено рішенням районної ради від 25.06.04 №13.
    За 2006 рік автомобільним транспортом району перевезено (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) 284,6 тисяч пасажирів, що на 17,8 % більше, ніж за минулий рік.
    Пасажирообіг, в порівнянні з 2005 роком, збільшився на 1,2% і склав 9014,1 тис. пас. км. Середня відстань перевезення 1 пасажира становила 31,7 км, проти 36,9 км у 2005 році, що свідчить про збільшення кількості внутрішньорайонних рейсів.
    Всього за рік, всіма видами автотранспорту виконано 5278 приміських рейсів, 3006 – міжміських та 626 – міських рейсів.
    З метою безпеки дорожнього руху транспортних засобів, на території ВАТ «Баштанське АТП -14846» для перевізників, які не мають власної виробничо-технічної бази, було створено умови для організації технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів (укладено договір між ВАТ «Баштанське АТП -14846» та фірмою «Миколаїв - Авто»). Всі перевізники мають дозволи та ліцензії на перевезення пасажирів.
    На жаль, через недостатню кількість автобусів, не задовільний стан доріг ВАТ „Баштанське АТП-14846” лише частково задовольняє потребу населення в перевезеннях, тому для забезпечення автобусним сполученням всіх населених пунктів району необхідно задіяти маршрутні автобуси, що належать приватним підприємцям, з цією метою райдержадміністрацією підготовлено матеріали проведення додаткового конкурсу з перевезення пасажирів на приміських маршрутах, який запропоновано провести у квітні 2007 року, після затвердження відповідної постанови КМУ у березні 2007 року.

    Аналізуючи інвестиційну діяльність району, потрібно відмітити, що на соціально-економічний розвиток району у 2006 році залучено інвестицій: за рахунок субвенції з державного бюджету на суму - 6672,1 тис. грн., за рахунок районного та місцевих бюджетів на суму – 3409,7 тис.грн.
    За рахунок субвенції з державного бюджету: капітальний ремонт доріг комунальної власності 3100 тис. грн.; ремонт доріг загального користування районного значення 1370 тис.грн.; реконструкція каналізаційних очисних споруд у м. Баштанка 283,1тис.грн.; реконструкція Баштанського водопроводу 265 тис.грн; реконструкція водопроводу в с. Явкине -150 тис. грн.; газифікація с. Привільне -1504 тис.грн.
    З обласного фонду охорони навколишнього середовища:
    - реконструкція каналізаційних очисних споруд у м. Баштанка - 200 тис.грн.
    За рахунок районного та місцевих бюджетів :
    - реконструкція Пагорбу Слави в м. Баштанка - 155,7 тис. грн.;
    - ремонт комунальних доріг - 342,5 тис. грн.;
    - капітальний ремонт водопроводу і каналізаційної мережі по вул. Соборній м.Баштанка - 41,4 тис.грн;
    - виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію водопроводу в с. Явкине та проведення її експертизи по бюджету Явкинської сільської ради - 61 тис.грн.;
    - капітальні ремонти об’єктів відділу освіти райдержадміністрації та придбання обладнання - 1702 тис. грн.;
    - капітальні ремонти об’єктів центральної районної лікарні та придбання обладнання - 649 тис. грн.;
    - капітальний ремонт, придбання обладнання і матеріалів по відділу культури -51,4 тис. грн.;
    - будівництво та капітальні ремонти об’єктів міської ради -123,7 тис.грн;
    - роботи по реконструкції приміщення під центр реабілітації інвалідів та пенсіонерів - 263 тис. грн.;
    - розпочато газифікацію с. Добре – 20 тис.грн. (роботу по газифікації буде продовжено в 2007 році).
    Всього виконано робіт за рахунок всіх бюджетів на суму 10313 тис.грн., в тому числі освоєно субвенцій з державного бюджету на суму 6672,1 тис.грн.
    Очікувана по району сума інвестицій у 2006 році за рахунок усіх джерел фінансування – 41 млн.грн., в т.ч. інвестиції в основний капітал - 36,5 млн.грн., з них на капітальне будівництво у фактичних цінах - 9,0 млн.грн.
    На постійному контролі райдержадміністрації питання освіти, культури, медицини та спорту.

    На утримання установ відділу освіти у 2006 році було використано кошти в сумі 15319400 грн., це на 3213432 грн. більше, ніж у 2005 році.
    На виконання державної та районної програми розвитку позашкільних навчальних закладів збережено мережу позашкільних закладів, їх налічується 2: Будинок дитячої та юнацької творчості та дитяча юнацько-спортивна школа.

    Видатки на розвиток матеріально-технічної бази закладів освіти становили:
    2005 р. 2006 р. 2007 р.
    - на БДЮТ 299,8 тис.грн. 346,5 тис.грн. 440,9 тис.грн.
    - на ДЮСШ 127,5 тис.грн. 187,7 тис.грн. 205,0 тис.грн.

    У 2006 році придбано 7 навчальних комп’ютерних комплексів з державного бюджету було виділено 348.900 грн. Всього в районі налічується 21 комп’ютерний клас, з них 13 сучасних, 8 застарілих.
    Разом з тим, інформатизація навчальних закладів недостатня. Так, до мережі Інтернет підключені тільки навчальні заклади міста та Інгульська школа. Звичайно, така ситуація не забезпечує в повній мірі використання комп’ютерів, які знаходяться в сільських школах. Тому в 2007 році буде проведена робота щодо підключення сільських навчальних закладів до мережі Інтернет.

    На реалізацію програми “Шкільний автобус” витрачено 217862 грн., 2005 рік – 147794 грн. Придбано за кошти місцевого бюджету 6 автобусів. Підвозом охоплено 494 учня з 25 населених пунктів до 14 навчальних закладів району.

    В районному дитячому таборі відпочинку “Веселка” у 2006 році за дві зміни оздоровлено 252 дитини. На базі табору “Веселка” працював міжнародний “Аутріч-табір”, в якому відпочивало і навчалося 148 дітей з Америки, Молдови, України, Вірменії, Албанії та - 26 чоловік з Баштанського району.
    З районного бюджету виділено 15 тис.грн. тільки на матеріально-технічну базу районного табору «Веселка» (с. Привільне). Дещо поліпшено і харчування дітей: якщо в 2005 році щодня виділяли 17 грн., то в 2006 році – 19 грн., а це майже на 50 тис. більше, ніж в 2005 році.
    У літній період 2006 року в районному таборі відпочинку „Веселка” та в інших пришкільних таборах району та області оздоровлено і пільгові категорії дітей: сироти, напівсироти, які знаходяться під опікою – 86 дітей, інвалідів – 32 дитини, з багатодітних та малозабезпечених сімей – 415 дітей, постраждалих від Чорнобильської катастрофи – 24 дитини, талановитих та обдарованих – 405 дітей, дітей групи “ризику”, з асоціальних сімей – 49 чоловік.

    Важливе місце у 2006 році відводилося роботі з профілактики злочинності та правопорушень серед неповнолітніх Про це свідчать статистичні дані: у 2005 році було скоєно неповнолітніми 18 злочинів, у 2006 році - лише 8. Звичайно кількість злочинів можна зменшити лише у тісній співпраці усіх зацікавлених служб.
    З метою ефективного удосконалення матеріально-технічної бази навчальних закладів визначено першочергові об’єкти, які будуть відремонтовані у період до 2010 року, це – Баштанська №1, Плющівська, Кашперо-Миколаївська та Ленінська школи.
    Зусиллями органів державної влади та місцевого самоврядування в районі збережено мережу закладів культури.

    Дозвілля мешканців Баштанського району організовують: 33 клубних, 26 бібліотечних закладів, 3 громадських музеї, 1 дитяча музична школа, 1 кінотеатр.

    Проведено капітальний ремонт Баштанського районного Будинку культури на суму – 23,0 тис. грн. та районного краєзнавчого музею на суму – 2,2 тис. грн. за рахунок бюджетних коштів. Також, за рахунок місцевих бюджетів здійснені ремонти сільських закладів культури Кашперо-Миколаївського, Новопетрівського, Привільненського, Новоукраїнського, Єрмолівського, Інгульського, Добренського, Новоєгорівського, Христофорівського, Плющівського на суму 19,7 тис. грн.
    Придбано за рахунок бюджетних асигнувань костюми для колективів художньої самодіяльності, музичні інструменти, підсилювальну апаратуру, інше обладнання на суму – 57,3 тис. грн.
    За допомогою спонсорських та благодійних коштів - для Баштанського Палацу культури придбано костюмів, для художньої самодіяльності на суму 16,4 тис.грн., комп’ютер у районний краєзнавчий музей - 5,4 тис.грн., музичну апарату для Єрмолівького Будинку культури на суму - 2,7 тис.грн., та ін. Всього на суму 26,3 тис.грн.
    В районі працюють 122 аматорські колективи в яких беруть участь 1240 чоловік. П’ять колективів носять почесне звання «народний» і постійно його підтверджують.
    Разом з тим, обмежене бюджетне фінансування не дозволило повністю вирішити питання опалення, ремонтів, забезпечення спеціалістами та поповнення бібліотечних фондів сільських закладів культури. Над вирішенням цих проблем будемо продовжувати роботу у 2007 році.

    На утримання установ охорони здоров’я району з місцевого бюджету у 2006 році виділено 6777,9 тис.грн. В цілому бюджет виконано на 100%, Всього в 2006 році на рахунок лікарні надійшло благодійних внесків - 81,2 тис.грн. Від надання платних послуг - надійшло доходу на суму 108,0 тис.грн., одержано медичного обладнання за рахунок централізованої оплати МОЗ на суму 36 тис.грн.
    Продовжено роботу по розширенню лікарняної каси, в т.ч. серед мешканців села. На сьогоднішній день лікарняна каса налічує 5065 членів, прийнято в 2006 році – 315 осіб. Поступово збільшується кількість пролікованих за рахунок лікарняної каси. У 2006 році - 3519 осіб на загальну суму 294.1 тис.грн. з них: 64 чол. лікувались в лікувально-профілактичних закладах м. Миколаєва, 1986 – в дільничних лікарнях, 203 – у сімейній амбулаторії та 34 – в сільських лікарських амбулаторіях.
    Проблемним питанням залишається і те, що збільшується кількість хворих на ВІЛ інфекцію 91 чол., порівняно з 2005 роком – 78 чол. та онкологічної захворюваності в районі – 361 проти 327 у 2005році, збільшення відсотку занедбаності – 21,0 проти 19,5 у 2005 році.
    У 2006 році за кошти місцевого бюджету придбано імунобіологічних препаратів на загальну суму 17299,70 грн. Працюють кабінети щеплень в ЦРЛ та в кожній дільничній лікарні і лікарняній амбулаторії.

    Згідно з програмою розвитку фізичної культури і спорту в Баштанському районі на період до 2012 року з бюджету виділено 20 тис. грн., також протягом 2006 року спільними зусиллями Баштанської федерації футболу та райдержадміністрації проводилася робота по залученню коштів на утримання футбольної команди „Славія”. Генеральний спонсор „Баштанський сирзавод” виділив 100 тис.грн., інші - близько 10 тис.грн. З метою утримання футбольної команди „Славія” у 2007 році створено ініціативну групу із залучення спонсорських коштів, уже зараз є близько 20 тис.грн.
    З 2006 року в другій групі чемпіонату області грає також команда “Хлібодар” с. Піски. Дитяча футбольна команда с. Христофорівка в 2006 році стала переможцем обласного етапу змагань на приз “Шкіряний м’яч”. Збірна команда району посіла І місце в обласних змаганнях серед учнів шкіл “Нащадки козацької слави”, школярі району брали участь в ряді спортивних змагань: „Сокіл-Джура” – 1 місце в області, „Шкіряний м’яч” - 1 місце в області та 4 - в зональних республіканських змаганнях. Дитяча футбольна команда Баштанської ДЮСШ (за підсумками 2006 року ДЮСШ визнана кращою серед подібних шкіл Миколаївської області) лідер обласних змагань.
    При проведенні спортивних змагань, зборів, відповідно до наказу обласного управління облдержадміністрації №13 від 16.01.06, кожен учасник змагань був забезпечений харчуванням в сумі 18 грн. на добу. Підвіз учасників змагань здійснювався за кошти районного відділу освіти. Всього використано – 4623,1 грн.
    Але при певних позитивних здобутках в даному напрямку роботи залишається ще ряд не вирішених питань: викликає занепокоєння скорочення чисельного та якісного складу працівників по роботі з молоддю та спорту на селі. Слаба спортивна база, яка на протязі декількох років не поповнюється є предметом уваги, як районної влади так і сільських голів.

    Вирішення цих проблемних питань у 2007 році буде досягатися шляхом продовження залучення спонсорських коштів у розвиток спорту, участю у конкурсі Миколаївської компанії „Русал” „100 спортивних проектів”, з метою одержання додаткових коштів, підтримки діючих громадських об’єднань, діяльність яких направлена на реалізацію молодіжної політики в районі та ,безумовно, активізації сільської громади у вирішенні цих питань.

    Звичайно, проблем ще багато, їх за один рік не вирішити, тому вважаю що Баштанська райдержадміністрація докладе всіх зусиль для забезпечення виконання пріоритетних напрямків роботи, запланованих на 2007 рік, зокрема:
    В галузі промислового виробництва:
    - Планується нарощувати обсяги промислового виробництва за рахунок повного завантаження наявних виробничих потужностей підприємств району: ЗАТ „Баштанський сирзавод”; ТОВ „Південна Зоря”; ДП „Баштанський Хлібокомбінат”; АТВТ „Привільненсьтке РТП” та введення в дію нових потужностей: по переробці фруктів ЗАСТ „Зоря Інгулу”; сироробного цеху ЗАТ „Баштанський сирзавод”, цеху по виготовленню круп ф/г Головченка В.В.
    В галузі сільського господарства
    - забезпечити ефективне використання земель;
    - розширити птахокомплекс ЗАТ „Росток” до 250 тис. голів, та відгодівельний свинокомплекс ТОВ Маліцький – Агро”, збільшити маточне поголів’я корів ПП „Злагода”, залучати нових інвесторів для розвитку галузі;
    - збільшити показники обсягів реалізації продукції рослинництва завдяки застосуванню промислових технологій, поступового відновлення зрошення, впровадженню нових сортів і гібридів, що забезпечить врожайність зернових не менше 25,8 – 26,0 ц/га, та дасть можливість отримати валовий збір зернових культур в обсязі 149 тис.тонн;
    - створити на базі Баштанської МТС та ТОВ „Хлібодар” насіннєвих господарств по вирощуванню елітного насіння та на базі ТОВ „Дружба”, ТОВ „Інгульське”, ТОВ „Уніком-Грейн”, ТОВ „Еліта – В” по вирощуванню репродукційного насіння;
    - розвиток садівництва завдяки вирощуванню інтенсивних садів на площі 20 га ТОВ „Дружба” та нарощування капельного зрощування в ЗАТ „Зоря Інгула” та інших (БУВГ, фермерського господарства);
    - для забезпечення застосування прогресивних технологій в рослинництві, продовжити роботу по поповненню машинно-тракторного парку господарств району високоліквідною технікою.
    В бюджетній сфері виконання і перевиконання плану зведеного бюджету району; здійснення систематичного контролю за цільовим і ефективним використанням коштів; - проведення більш предметної роботи з досягненням максимального результату по легалізації „тіньового” сектору економіки, найманої робочої сили.
    В інвестиційній діяльності
    за рахунок бюджетних коштів:
    - побудувати підвідний газопровід до с. Добре; - провести реконструкцію Новоіванівської школи та капітальні ремонти Христофорівської та Кашперо-Миколаївської шкіл; - провести капітальний ремонт в закладах охорони здоров’я: поліклініки, службової квартири для лікарів; - продовжити капітальний ремонт доріг комунальної власності та доріг загального користування;
    В сфері соціального захисту
    - створити 940 нових робочих місць, тим самим зменшити рівень безробіття до 4,2%;
    - рівень середньої заробітної плати довести до 755 грн.;
    Як бачимо багато чого зроблено, але проблем вистачає тому треба ще більш наполегливо та ефективно працювати в цьому році.

    Щоб досягти результатів необхідно професіонально виконувати свою справу, а у професіоналізму не має кольору, за ним стоїть справжня робота, яку ми повинні разом, незважаючи на особисті амбіції, та партійну приналежність виконувати для нашого населення, щоб покращити життєвий рівень та розвиток економіки і культури нашого району, бо тільки цього чекають від нас наші люди.

    З виступу голови райдержадміністрації на сесії районної ради 6 березня 2007 року

    Ви переглянули доповідь голови райдержадміністрації.
    До Вашої уваги - соціологічне опитування (абсолютно анонімне) наступного змісту:

    Заздалегідь дякую за відповідь!



    Другие материалы по теме
    Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (15.03.2007) | Автор: Василь
    | Коментарів відвідувачі лишили: 1
    Всього коментарів користувачів сайту: 1
    avatar
    1
    1
    Шановний выдвідувач сайту!

    Як Ви особисто оцінюєте роботу виконавчої гілки влади Баштанського району?


    Ваш коментар до публікації:
    (можна через соцмережі та акаунти у "Фейсбук", "Гугл" та ін.)

    ComForm">
    avatar
     
     

    НОВІ КОМЕНТАРІ ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанка.НЕТ:

     

    Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

    Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

    На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           

    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz