Баштанка.НЕТ

Чт, 23.01.2025, 03:13

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Захисники з Баштанського району
Жителі Баштанського району, які захищають Україну та рідний край від загарбників та окупантів
Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району
Люди твої, Баштанщино!
Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Баштанський відділ ДРАЦС
Баштанський відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
БТІ - Бюро технічної інфентаризації
Баштанський відділ УДМС (паспортний стіл)
РТЦК і СП - Баштанський районний військовий комісаріат
Управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації
Державний навчальний заклад «Баштанський професійний ліцей»
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
Історії з життя, оповідання та поезія
Поетичні та прозові твори жителів Баштанки та Баштанського району
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Оновлені теми на форумі

  • Прокат авто Одесса
  • пограти в казино
  • Ігровий клуб Prematch
  • Ігри
  • Дрібна побутова техніка
  •  

    ВИПАДКОВІ ФОТО:

    Конкурс "А я - україночка":

    День Захисника Вітчизни - 2011:

    З 8 березня!:

    З 8 березня!:

     

    Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

    Засідання колегії райдержадміністрації ч.ІІ

    Про виконання районного та місцевих бюджетів Баштанського району за підсумками І півріччя 2007 року

    За січень - червень 2007 року надходження податків і зборів до місцевих та державного бюджетів на території Баштанського району склали 9561,9 тис. грн. при плані 9054,4 тис. грн., або 105,6 % та 116,2 % до відповідного періоду минулого року ( факт 2006 року - 8227,3 тис.грн).

    Надходження податків і зборів до загального фонду зведеного місцевого бюджету Баштанського району склали 5755,1 тис.грн., за планом 5330,5 тис.грн., що складає 108,0 % до плану та 131,4 % до відповідного періоду минулого року.

    Основним бюджетоутворюючим джерелом місцевих бюджетів залишається податок з доходів фізичних осіб, який мобілізовано в сумі 4043,4 тис. грн., або 104,9 % планових призначень, з урахуванням уточнень, та 141,2% до відповідного періоду минулого року.

    Крім того, одним із основних бюджетоутворюючих доходних джерел наповнення місцевого бюджету є плата за землю. Станом на 01.07.07 мобілізовано 807,9 тис.грн, або 105,7 % до плану, з урахуванням внесених змін, та 112,0 % до відповідного періоду минулого року.

    Сума надходжень місцевих податків і зборів за січень - червень 2007 року складає 156,1 тис. грн., або 110,9 % до планових призначень звітного періоду та 115,9 % до відповідного періоду минулого року.

    Надходження фіксованого сільськогосподарського податку за звітний період 2007 року складає 151,6 тис. грн., або 153,7 % до плану та 94,5 % до відповідного періоду минулого року.

    Щодо виконання районного бюджету, то відсоток виконання на звітну дату складає 115,4 % до плану та 138,7 % до відповідного періоду минулого року, незважаючи на виконання уточнених планів за І півріччя 2007 року, річна норма виконана лише на 42,0 % при нормі 50 %.

    Про соціально - економічний розвиток району за підсумками І півріччя 2007 року

    За І півріччя 2007 року промисловими підприємствами району реалізовано продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах на суму 72,8 млн.грн. Обсяг реалізованої продукції на одну особу склав 1860,8 грн.

    В цілому, по району за І півріччя цього року, в порівнянні з відповідним періодом 2006 року, обсяг виробленої промислової продукції, за статистичними даними, з врахуванням, інфляції збільшився на 10,1%. Вироблено промислової продукції у порівняних цінах на суму 77,8 млн.грн., що на 7,1 млн.грн. більше минулорічного.

    У 2007 році загальна посівна площа сільськогосподарських культур становила 102,2 тис. га. Із загальної посівної площі у 2007 році зернові і зернобобові становили 61,7%, або 63 тис. га. Зважаючи на засуху (повна відсутність опадів за вегетаційний період), зернові і зернобобові культури на площі 28 тис. га не сформували продуктивного стебла, ці площі було списано і проведено підготовку ґрунту під посів пізніх культур. Валовий збір зерна ранніх зернових по всіх категоріях господарств склав 30,1 тис тонн, це всього 25 % від минулорічного збору, при цьому урожайність з 1 га зібраної площі 9,9 цнт, що на 10 цнт менше минулорічного.

    У І півріччі 2007 року у тваринництві по всіх категоріях господарств продовжується тенденція до зменшення поголів’я великої рогатої худоби, яке зменшилося на 9,9%, проти аналогічного періоду минулого року, і становить 13,2 тис.голів, у тому числі, поголів’я корів зменшилося на 11,7% і становить 7,3 тис.голів. Також зменшилось поголів’я птиці на 10,3% і становить 284,2 тис. голів. В той же час, поголів’я свиней, овець та кіз зросло на 5% і 29,8% відповідно. У зв’язку із засухою, склалася складна ситуація з кормами, практично, немає заготівлі сіна, складна перспектива з соковитими кормами, тому йде зменшення поголів’я ВРХ.

    Будівельними підприємствами усіх форм власності (за винятком малих) за січень-червень 2007року виконано будівельних робіт на суму 496 тис.грн., що становить 48,7% минулорічних показників, із загального обсягу будівельних робіт 94,6% (469 тис. грн.) становив капітальний ремонт, 5,2% (27 тис.грн.) - поточний ремонт. Основна причина зниження обсягів - затримка затвердження обласною радою рішення про виділення коштів на капітальний ремонт та будівництво об’єктів, які фінансуються з державного бюджету. Райдержадміністрація не може проводити тендери та надавати обсяги робіт будівельним організаціям.

    За січень-червень 2007 року автомобільним транспортом району перевезено (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) 168,5 тис.пасажирів, що на 30,2% більше ніж за відповідний період 2006 року, пасажирообіг – 5287,8 тис.пас.км, що на 23,3% більше минулорічного.

    На території району діє торгівельна мережа, яка складається із 752 торгівельних одиниць, що належать фізичним особам (у тому числі 216 магазинів, загальною площею 14,3 тис.кв.м.) та 18 об’єктів громадського харчування ( кафе, кафе-бари). Діє торгівельна мережа райспоживспілки в складі 30 магазинів та підприємств громадського харчування.

    Ринок району насичений товарами для населення, як продуктовими, так і не продуктовими в достатній кількості.

    Райдержадміністрація здійснює постійний контроль за ситуацією на ринку хліба та основних продовольчих товарів: проводиться моніторинг цін; двома групами, створеними із членів узгоджувальної комісії з питань координації міжгалузевих відносин щодо регулювання цінової політики на ринку продовольчих товарів, виробництва та реалізації хліба, здійснюється перевірка дотримання граничних торгівельних надбавок на хліб, хлібопродукти та інші продовольчі товари у суб’єктів підприємницької діяльності, що займаються торгівлею продовольчими товарами на території району.

    Відповідно до Закону України про Державний бюджет України на 2007 рік та розпорядження голови облдержадміністрації від 5 лютого 2007 року № 3, протягом І півріччя 2007 року здійснювався контроль за споживанням енергоносіїв бюджетними установами з урахуванням зменшення обсягів споживання, не менш як на 10 %. Проаналізувавши фактичне споживання енергоносіїв, доцільно відмітити, що порівнянно з відповідним періодом минулого року, значно зменшено обсяги споживання енергоносіїв.

    Регулювання ринку праці в районі здійснюється шляхом виконання заходів, визначених Програмою діяльності Уряду «Назустріч людям», Указу Президента України «Про удосконалення державного регулювання у сфері зайнятості та ринку праці», реалізації районної Програми зайнятості населення на 2007 рік, Програми соціально-економічного розвитку Баштанського району на 2006 – 2010 роки.

    В районі постійно створюються умови для активізації підприємницької діяльності, як складової частини заходів щодо створення нових робочих місць та забезпечення самостійності населення через реалізацію районної Програми зайнятості населення. Підприємництво стає головним резервом створення нових робочих місць. У сфері малого та середнього бізнесу створено 263 робочих місць, що становить 48,3 % від загальної кількості створених робочих місць.

    Одним із важливих заходів у створенні робочих місць є легалізація зайнятості населення, недопущення використання роботодавцями найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин, розширення сфери прикладання праці та зниження рівня безробіття в районі.

    Про хід виконання програми розвитку малого підприємництва

    у Баштанському районі.

    Рішенням VІІІ сесії районної ради 5 скликання від 06.03.07. №15 затверджено Програму розвитку малого підприємництва у Баштанському районі на 2007-2008 роки.

    З метою підтримки розвитку підприємницької діяльності, реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) проводить комісія “єдиного офісу”, склад якої затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.07.05 №389-р.

    Станом на 01.07.07 зареєстровано 1341, а фактично діють 1286 суб’єктів підприємницької діяльності - фізичні особи, та 121 суб’єкт – юридичні особи, що відносяться до малих підприємств. Фактично 85% всіх підприємств району – це малі підприємства. Найбільша їх питома вага - це сільськогосподарські – 52 одиниці, у промисловості – 22, у торгівлі – 21, у будівництві – 8 та в інших сферах діяльності – 18 суб’єктів.

    З початку 2007 року зареєстровано 142 суб’єкти підприємницької діяльності, з них: 140 – фізичні особи, та 2 - юридичні. Скасували державну реєстрацію 46 суб’єктів підприємницької діяльності: 40 фізичних та 6 юридичних осіб, з них: 2 фермерських господарства.

    З метою покращення умов для започаткування власної справи, отримання дозвільних документів на здійснення господарської діяльності в районі розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.07.05 №388-р затверджено склад комісії “єдиного вікна”.

    На сьогоднішній день обов’язки адміністратора тимчасово виконує начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, оскільки, немає можливості ввести в структуру райдержадміністрації посаду адміністратора. Вирішення цього питання дозволило б повністю забезпечити виконання Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». Крім цього, дозвільний центр з видачі документів дозвільного характеру не забезпечений належним матеріально-технічним обладнанням, технічним адмініструванням та автоматизованою інформаційною системою «Реєстру документів дозвільного характеру».

    У І півріччі 2007 року зареєстровано 126 заяв суб'єктів господарювання, яким було видано документи дозвільного характеру. З метою здійснення державної регуляторної політики спеціалістами райдержадміністрації було підготовлено проекти регуляторних актів «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для суб’єктів підприємництва – фізичних осіб», «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна територіальної власності територіальних громад міста, сіл Баштанського району»» та здійснено аналіз їх регуляторного впливу. У процесі підготовки проектів регуляторних актів, опрацьовано 1 одержану пропозицію від фізичної особи. Ці проекти погоджено з постійною комісією районної ради та затверджено рішеннями сесії районної ради №5 від 06.03.07 та №21 від 25.05.07 відповідно.

    Затверджені проекти регуляторних актів, а також аналізи регуляторного впливу оприлюднено в районній газеті «Голос Баштанщини».

    У районі діють 9 банківських установ, які надають кредити та інші банківські послуги СПД. 11 підприємців надають послуги з підтримки бізнесу у сфері нотаріальної, юридичної та адвокатської діяльності, бухгалтерського обліку та аудиту.

    Суб’єктам підприємницької діяльності передано у користування комунальне майно територіальної громади міста та сіл району - нежилі приміщення площею 474 кв.м на умовах оренди, які використовуються під кафе, комп’ютерні клуби, магазини, аптеки, тощо. Проводиться моніторинг ефективності використання приміщень, наданих в оренду підприємцям.

    Станом на 20.07.07 8 СПД перемогли в тендерах, проведених відділами та управліннями райдержадміністрації, і отримали замовлення на виконання робіт, послуг та реалізацію товарів комунальним підприємствам району на суму 3689 тис.грн..

    У селі Мар’ївка відкрито молодіжний центр «Молодь – для молоді», де проводиться навчання молоді новим знанням і навичкам щодо розвитку сільської громади. Тут встановлено та підключено до мережі Інтернет 2 комп’ютери. Тут також відкрито школу перукарів, яку веде приватний підприємець Киця А.М. Проведено 4 заняття, на яких проходили підготовку 16 чоловік. Ведеться робота з підготовки до районного конкурсу молодіжних бізнес-планів. Проведено зустріч із Миколаївським міським фондом «Ласка» та Баштанською міською екологічною громадською організацією «Наше місто» щодо розробки стратегічного плану розвитку території Мар’ївської сільської ради.

    Для надання допомоги суб’єктам підприємницької діяльності у відкритті власної справи, у І півріччі 2007 року надано:

    - одноразову допомогу для відкриття підприємницької діяльності 23 безробітним на суму 88,2 тис.грн.;

    - 23 дотації на суму 100,8 тис.грн. суб’єктам господарювання для створення нових робочих місць;

    - направлено на навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації 213 безробітних громадян, на що було виділено із фонду зайнятості 35,6 тис.грн.

    З метою підтримки місцевих виробників продукції діє Ярмаркова площа у м.Баштанка, де два рази на тиждень (в четвер та суботу) проводяться ярмарки, на яких реалізують свою продукцію близько 100 виробників.

    В районі постійно створюються умови для активізації підприємницької діяльності, як складової частини заходів щодо створення нових робочих місць та забезпечення самостійності населення через реалізацію районної Програми зайнятості населення. Підприємництво стає головним резервом створення нових робочих місць. У сфері малого та середнього бізнесу створено 263 таких місця, що становить 48,3 % від загальної їх кількості.

    У І півріччі 2007 року на території Баштанської міської ради суб’єктами підприємницької діяльності проведено реконструкцію та відрито «Піцерію», супермаркет «АТБ», магазин побутової техніки «Конфі», введено в дію АЗС на 182,5 тис.обслуговуваних машин на рік.

    Створюються належні умови для праці підприємців, які торгують на ринках міста Баштанка :

    - на ринку «Зустріч » проведено реконструкцію будівель під 6 торговельних приміщень на суму 35 тис.грн. та реконструкцію адмінбудівлі на суму 25 тис.грн.;

    - на ринку «Центральний» проведено капітальний ремонт приміщення ветлабораторії, підключено водопостачання та каналізацію до ветлабораторії та м’ясного павільйону, обладнано приміщення для реалізації молока та молочної продукції, встановлено холодильне обладнання у м’ясному павільйоні, відремонтовано приміщення для реалізації риби та рибопродуктів, змонтовано систему радіомовлення. На проведення цих робіт витрачено 43,7 тис.грн.

    - на ринку «Експрес» розпочато будівництво торгового центру.

    Завдяки проведеним заходам, зменшилася кількість незайнятих трудовою діяльністю громадян. Станом на 01.07.07 на обліку перебувало 954 таких громадян, що на 12,4% менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Статус безробітних мали 894 особи, це на 16,6% менше. Загальний рівень зареєстрованого безробіття - 3,8 %, що на 26 % менше, ніж на цю дату минулого року.

    Економіка малих підприємств. За 2006 рік 119 малими підприємствами, за статистичними даними, було реалізовано продукції, робіт та послуг на суму 31,2 млн.грн, або 12,6% від загального обсягу реалізації. При цьому, питома вага продукції (робіт, послуг) при здійсненні операцій з нерухомим майном та наданням послуг підприємцям становить 100%. Тобто, в цій сфері працюють тільки малі підприємства, зокрема: у будівництві - 52,2%, сільському господарстві - 30,6%, торгівлі – 7,3%. Найнища питома вага обсягу реалізації малими підприємствами у промисловості - 1,7%.

    У І півріччі 2007 року прогнозна сума реалізації цими підприємствами 15,4 млн.грн.

    На жаль, встановити точну суму реалізованої продукції, робіт та послуг підприємцями - фізичними особами неможливо. Також залишаються поза увагою фермерські господарства та банки, оскільки статистичне спостереження по цих категоріях не передбачене.

    Середньомісячна заробітна плата найманих працівників малих підприємств, за статистичних даними, у 2006 році була 445,24 грн. Найвищу зарплату (769,57 грн.) отримували працівники підприємств, що надають послуги підприємцям, найнища (244,48 грн.) - у торгівлі, ремонті побутових виробів та авто. Причина у тому, що розрахунок середньомісячної зарплати проводиться на 1 штатного працівника, а у торгівлі 1 штатний працівник працював не повний робочий день. У І півріччі 2007 року очікувана середньомісячна зарплата –500 грн.

    Для малих підприємств у районі застосовуються спеціальні режими оподаткування малого підприємництва, а саме:

    - 697 суб’єктів підприємницької діяльності працюють за єдиним податком,

    - 682 – за фіксованим сільськогосподарським податком і фіксованим патентом.

    У І півріччя 2007 року до бюджету району надійшло 267,5 тис.грн. єдиного податку від СПД, що на 7,1% більше, ніж за цей період 2006 року. Сума сплаченого фіксованого сільськогосподарського податку і фіксованого патенту - 217,8 тис.грн , що на 4 тис.грн менше, ніж у минулому році. Зменшення сплати податку відбулося за рахунок того, що частина платників фіксованого сільськогосподарського податку перейшла на загальне оподаткування. Також, суб’єктами підприємницької діяльності сплачено 102,6 тис.грн. ринкового збору , проти 97,2 тис.грн. у минулому році.

    Розпорядженням голови райдержадміністрації від 23.05.07 №309-р, зареєстрованому в Баштанському районному управлінні юстиції від 06.06.07 за № 7/128 «Про зміни в складі координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Баштанській райдержадміністрації» затверджено оновлений склад вказаної комісії, до складу якої входять представники органів виконавчої влади та громадськості (підприємці). З початку 2007 року проведено 2 засідання координаційної ради, на яких розглянуто проблемні питання щодо розвитку підприємництва району.

    Райдержадміністрація тримає на постійному контролі виконання Програми розвитку малого підприємництва у районі.

    Начальник управління
    економіки райдержадміністрації
    О.М.Блудова

    Про розвиток та збереження мережі дошкільних навчальних закладів району

    Дошкільна освіта – обовязкова первинна складова системи неперервної освіти в Україні, а дошкільний вік – базовий етап фізичного, психологічного та соціального становлення особистості дитини.

    Діяльність дошкільних навчальних закладів Баштанського району регламентовано Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", "Про місцеве самоврядування", "Положенням про дошкільні навчальні заклади" та іншими нормативними документами.

    Оскільки дошкільна освіта є обовязковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні, відділ освіти Баштанської райдержадміністрації одним з основних своїх завдань вважає збереження мережі дошкільних навчальних закладів.

    Станом на 10.07.07 в районі налічується 31 дошкільний навчальний заклад, із них: 4 міських та 27 сільських. Всі дошкільні заклади передані до комунальної власності сільських рад. У чотирьох міських дошкільних закладах налічується 19 груп з девятигодинним перебуванням дітей у ньому, із них: 15 груп дітей дошкільного віку та 4 групи ясельного віку. Кількість дітей, які відвідують дані установи, складає 576 осіб або 63% від загальної кількості дітей у районі та 55% від загальної кількості дітей охоплених дошкільним навчанням.

    У 23 діючих сільських дошкільних навчальних закладах характерною ознакою є функціонування малокомплектних одногрупових закладів. У них налічується 29 груп: це 3 групи дітей дошкільного віку, 3 групи дітей ясельного віку та 23 групи змішаного типу. Кількість дітей у них - 467 осіб, це 28% від загальної кількості дітей у районі та 45% від загальної кількості дітей, охоплених дошкільним навчанням.

    Особлива увага приділяється дошкільному навчанню дітей 5-6 річного віку. У м. Баштанці охоплено навчанням дітей 5-річного віку 96%, у сільській місцевості - 60%, 6-річного віку у місті Баштанка - 97%, у сільській місцевості -66%. У звязку з відсутністю повного обліку дітей дошкільного віку у міській та сільських радах ці показники дещо завищені.

    На сьогоднішній день проблемою залишається перехід Новоєгорівського, Новоолександрівського, Старогороженського дошкільних навчальних закладів з короткотривалого перебування дітей у закладі на девятигодинний робочий день. Короткотривале перебування дітей породжує певні труднощі у їх подальшому навчанні у школі, збільшує період шкільної адаптації, суттєво впливає на стан здоровя, успішність.

    Згідно зі ст.14 Закону України "Про дошкільну освіту" наповнюваність груп у дошкільних навчальних закладах становить:

    - для дітей віком від одного до трьох років – до 15 осіб;

    - для дітей віком від трьох до шести (семи) років – до 20 осіб;

    - різновікові – до 15 осіб;

    - в оздоровчий період – до 15 осіб.

    Закриття та перепрофілювання дошкільних навчальних закладів створило проблему – перевантаження дошкільних закладів. Ця проблема існує в м.Баштанці, де дошкільний заклад № 1 "Теремок" використовується для дітей початкових класів Баштанської ЗОШ № 1. Інші міські ДНЗ, "Чебурашка" та "Дюймовочка", на теперішній час, не можуть охопити всіх бажаючих дітей дошкільною освітою. Це приводить до перевантаження груп (по 30-35 дітей) та створення черги на зарахування дітей до дошкільних закладів. Тому питання відкриття дошкільного навчального закладу "Теремок" повинно вирішуватися позитивно і якнайшвидше.

    Сільські дитячі дошкільні заклади перевантажені майже всі, за виключенням Єрмолівського, Новопетрівського, Новоукраїнського, Доброкриничанського дошкільних закладів. Тому ремонт та відкриття додаткових груп типових приміщень Привільненського, Новоєгорівського, Пісківського, Марївського, Старогороженського, Доброкриничанського, Ленінського дитячих дошкільних закладів повинно стати першочерговим для цих сільських рад.

    Для відкриття Новоолександрівського, Новосергіївського дошкільних навчальних закладів з обласного бюджету, відповідно до виділених субвенцій, на капітальний ремонт виділено 83590 та 21 000 гривен. Ці об’єкти планується відкрити до 01.09.07.

    Перемозький дошкільний навчальний заклад, що належить до комунальної власності Лоцкинської сільської ради, буде відкрито при Перемозькій ЗОШ І-ІІ ступенів. Станом на 10.07.07 заклад забезпечено необхідними меблями (ліжка, столи, стільчики, шафи для роздягання та посуду, посуд, предмети туалету, мякий інвентар), облаштовано ігровий майданчик, спальня та ігрова кімнати.

    Значну допомогу надала Баштанська міська рада (20 ліжок, 20 подушок, 4 столики, 2 шафи, 4 стільчики). Відділ освіти райдержадміністрації висловлює подяку міському голові Рибаченку В.Ф., який переймається проблемами розвитку дошкілля не тільки міста, а й сільської місцевості.

    Звичайно, залишається ще багато невирішених проблемних питань діяльності дошкільних навчальних закладів району, зокрема: виділення коштів для проведення поточних ремонтів, покращення харчування дітей в оздоровчий період, виплата коштів тимчасово відсутнім працівникам.

    Аналізуючи викладене, хочеться зауважити, якщо сільський голова розуміє важливість державної уваги до дитинства, то й розвиток дошкілля знаходиться на належному рівні: вдало вирішуються проблеми відновлення і збереження матеріальної бази, кадрового потенціалу, створення відповідного іміджу серед батьків та громадськості.

    Діти – це наше майбутнє, а значить – майбутнє України. Тому сьогодні наше першочергове завдання – забезпечити належні умови для того, щоб кожна дитина росла здоровою і щасливою.

    Начальник відділу освіти
    райдержадміністрації
    Л.І.Голодівська



    Другие материалы по теме
    Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (31.07.2007) | Автор: Василь
    Всього коментарів користувачів сайту: 0

    Ваш коментар до публікації:
    ComForm">
    avatar
     
     

    НОВІ КОМЕНТАРІ ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанка.НЕТ:

     

    Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

    Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

    На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           

    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz