Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 24.06.2019, 12:29

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День міліції:

День Захисника Вітчизни - 2011:

-11:

Працівники Укртелекому:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Правова освіта населення за 2006 рік
Правова освіта населення

Баштанською райдержадміністрацією відповідно до п.9.ст.39, ст. 44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 18.10.01 №992 «Про національну програму правової освіти населення», розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 28 березня 2001 року №192-р "Про затвердження заходів щодо реалізації Концепції підвищення правової культури учасників виборчого процесу та референдумів у Миколаївській області" протягом 2006 року проведено ряд заходів щодо правової освіти населення району.

Два рази на тиждень проводиться правове навчання з представниками трудових колективів, установ міста, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради. В ході навчання протягом року було ознайомлено з положеннями Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», «Про вибори народних депутатів України», «Про державний бюджет України на 2006 рік», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про місцеве самоврядування в Україні», „Про захист прав споживачів”, проекту Закону України «Про територіальний устрій України», «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», Закону України «Про інформацію», «Про державну службу і боротьбу з корупцією», «Про сумісництво та суміщення посад», «Про врегулювання відносин оплати праці, охорони праці в колективному договорі» та інші Законодавчі та нормативно-правові документи.

Постійно проводиться роз’яснення виборчого законодавства в місцевим засобах масової інформації: в районній газеті „Голос Баштанщини” та на районному радіомовленні. Постійними стали рубрики «Правовий всеобуч», „Закон”, „Соцзахист консультує”, „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, «Відповіді на запитання громадян». І взагалі, налагоджено співпрацю з районними ЗМІ щодо публікації законодавчих актів, роз’яснень до них, висвітлюється діяльність Президента України, Кабінету Міністрів України. Тим самим забезпечено виконання Указу Президента України від 01.08.02 №683/2002 “Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади”.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12.03.2001 №135-р “Про забезпечення виконання Указу Президента України “Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення” від 17 лютого 2001 року” протягом 2006 року членами інформаційно-роз’яснювальних груп райдержадміністрації проведено 107 зустрічей з трудовими колективами району, лекції з правової тематики (найбільша кількість – з роз’яснення виборчого законодавства). Розповсюджено 150 примірників бюлетеню райдержадміністрації.
Протягом січня – березня 2006 року у зв’язку з виборчою кампанією велика увага приділялась роз’ясненню виборчого законодавства: основних положень Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», Закону України «Про вибори народних депутатів України». Проведено цикли радіопередач, тематичних статей в місцевих ЗМІ. 6 січня, 27 лютого 2006 року проведено засідання «круглого столу» з керівниками районних осередків політичних партій району щодо дотримання чинного виборчого законодавства, особливо в питаннях ведення передвиборчої агітації (розміщення у відведених місцях агітаційних листівок, плакатів, тощо). 2 березня відбулось засідання молодіжної адміністрації району на якому було ознайомлено учасників з основними положеннями виборчого законодавства України, напрямками і завданнями роботи Баштанської районної адміністрації та ін. Протягом січня-березня в сільських бібліотеках діяли інформаційні стенди щодо роз’яснення основних положень Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», Закону України «Про вибори народних депутатів України».

На постійному контролі знаходиться питання підвищення рівня правової освіти серед педагогічних працівників, батьків учнів. 28 серпня 2006 року на засіданні методичних об’єднань вчителів суспільно-гуманітарного циклу було розглянуто питання врегулювання відносин оплати праці, охорони праці в колективному договорі, законодавства про профспілки, права неповнолітніх у трудових відносинах та ін. Протягом жовтня 2006 року в навчальних закладах району проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства. 23 грудня 2006 року проведено ІІ етап всеукраїнської олімпіади з правознавства, у якій взяли участь 62 учні з 25 навчальних закладів району. В навчальних закладах району діють гуртки з правового навчання. А результат успішної роботи – призові місця учнів зі шкіл району на обласних олімпіадах по правознавству.

На належному рівні проводяться заходи в районній, сільських та шкільних бібліотеках, де діють інформаційні стенди з матеріалами щодо роз’яснення законодавства України, відзначення державних свят, зокрема 15-ї річниці Всеукраїнського референдуму, що підтвердив Акт проголошення незалежності України, щодо роз’яснення основних положень проектів Концепції державної мовної політики в Україні, Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні» та ін.Другие материалы по теме


Джерело публікації: http://bashtanka.pp.net.ua/news/2007-04-02-36
Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (05.04.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 780 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz