Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 16.09.2019, 20:09

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

Покладання квітів:

Центральна районна лікарня:

---27:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський відділ поліції

Без співпраці результатів не буде

Нещодавно в Баштанській міській раді відбулася робоча нарада керівництва Баштанського РВ УМВС України та дільничних інспекторів з представниками районної влади і міським та сільськими головами, під час якої відбувся відвертий діалог.

Нараду відкрив начальник управління громадської безпеки УМВС України Миколаївської області полковник міліції Л. Г. Слєсаренко, який піддав гострій критиці ставлення дільничних інспекторів до своїх професійних обов’язків. Про це свідчить велика кількість скарг до органів влади та місцевого самоврядування.

На жаль, проблем у роботі дільничних інспекторів дуже багато, – підкреслив начальник Баштанського РВ УМВС України в Миколаївській області, підполковник міліції Валерій Щербак. Але там, де дільничний інспектор тісно співпрацює з сільським головою при наданні різних послуг населенню, проблем набагато менше. Про це свідчить аналіз скоєних правопорушень і злочинів. Як приклад, він відзначив багаторічну співпрацю дільничних інспекторів з Баштанським міським і Мар’ївським сільським головами. В. Г. Щербак попросив присутніх внести свої пропозиції для покращення роботи дільничних інспекторів.

Начальник відділення дільничних інспекторів міліції Валерій Фомич, характеризуючи роботу своїх підлеглих, зупинився на наявності дільничних пунктів міліції та створенні належних умов для роботи в них на закріплених територіях. Відповідно до законодавства це повинен бути окремий кабінет з необхідними меблями, сейфом і телефоном. Найкращі умови створені в Привільненській, Явкинській, Добренській, Єрмолівській, Старогороженській сільських радах і Баштанській міській раді. Не створені дільничні пункти в Христофорівській, Кашперо-Миколаївській, Костичівській, Доброкриничанській сільських радах. У решти або необхідно робити ремонт кабінетів, або немає індивідуального телефона.

У ході обговорення питання виникли суперечки. Зі слів дільничного інспектора, в Плющівській сільській раді відсутній пункт дільничного, на що сільський голова Микола Луценко заперечив, так як такий пункт створений у конторі СТОВ «Дружба», що знаходиться в одному приміщенні з сільською радою. Щоб у майбутньому не було таких проблем, В. Г. Щербак запропонував створити робочу групу з представників міліції і районної влади, яка протягом кількох тижнів зробить об’їзд сільських рад і перевірить наявність дільничних пунктів і створення в них умов. Однією з прогалин у роботі дільничних інспекторів В. В. Фомич назвав від-сутність помічників дільничних у Лоцкинській, Інгульській, Ленінській, Новосергіївській, Кашперо-Миколаївській, Єрмолівській сільських радах, що ускладнює роботу дільничних інспекторів.

У свою чергу Єрмолівський сільський голова Світлана Козлова звернула увагу присутніх на доцільність посади помічника дільничного інспектора на території невеликих сільських рад. Тоді як Мар’ївський сільський голова Надія Орлова, яка має велику сільську раду, внесла пропозицію клопотати перед Кабміном про включення в штат сільської ради посади начальника громадського формування.

Крім цього, сільські голови рекомендували керівництву РВ УМВС в Миколаївській області порушити перед вищим керівництвом питання збільшення кількості посад дільничних інспекторів для роботи в сільській місцевості, із розрахунку – один дільничний на одну сільську раду. Також їх цікавило, хто заміняє дільничного, коли він йде у відпустку, чи забезпечені дільничні транспортом і пальним до нього? В які терміни дільничний повинен реагувати на звернення громадян? А також було запропоновано, щоб дільничні інспектори брали участь у сесіях, допомагали сільським головам не тільки слідкувати за правопорядком, а й узаконювати місця торгівлі громадянами понад трасами, щоб вони не створювали умови для ДТП, виявляти незаконних заготівельників металобрухту, продавців ПММ та спиртних напоїв і т. д.

– Як відомо, владу оцінюють по роботі її складових структур. Тож як працює міліція, так, вважають, працює і влада, – наголосила перший заступник голови райдержадміністрації Лідія Грицюк. – Хороший той дільничний, який не лише демонструє себе на селі, а все знає про село, що і де робиться. Більше ініціативи повинні проявляти дільничні інспектори по виявленню правопорушень, а не чекати вказівок від сільських голів.

– Робота дільничного на селі залежить від його авторитету, – продовжила попередню думку керуюча справами виконавчого апарату районної ради Лариса Кононенко. – Дільничний інспектор повинен бути, в першу чергу, психологом і дипломатом, мати особливий підхід до кожної людини. Районна рада тримає на контролі створення дільничних пунктів і умов для роботи в них. Це питання вже розглядалось на координаційній раді, яка проводилась на базі Костичівської сільської ради, були прийняті відповідні рекомендації. Але з боку міліції не були вжиті відповідні заходи. По закінченню зустрічі були прийняті рекомендації, спрямовані на налагодження співпраці між місцевою владою й правоохоронними органами.


Другие материалы по теме
Категорія: Баштанський відділ поліції | Опублікував: bashtanka (05.09.2007) | Автор: Виноградова Олена
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1123 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz