Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 16.06.2019, 18:15

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

День Захисника Вітчизни - 2011:

_-18:

-34:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Інформування населення

«Недопустимо виникнення пожеж в екосистемах»
         28 червня 2012 року зафіксовано дві пожежі на території Мигіївського відділення Національного природного парку «Бузький Гард», який розташовано вздовж узбережжя р. Південний Буг від с. Мигія до с. Куріпчине Первомайського району. В результаті пожежі вогнем знищено 1,8 Га рослинності природного світу. Прийнято доручення першого заступника голови облдержадміністрації № 2297/0/05-6/3-12 від 05.07.12р. згідно якого необхідно було організувати роботу сільських рад, комунальних служб,  підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності щодо скошування сухої рослинності, прибирання сміття і сухостою на закріплених земельних ділянках, проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення, особливо із пастухами, мисливцями і фермерами, з питання обережного поводження з вогнем в місцях збирання врожаю, на об’єктах природно-заповідного фонду, пасовищах, тощо.
               Станом на 30 серпня 2012 року на території Баштанського району в екосистемі зафіксовано 25 пожеж, з яких 13 виникло на території Баштанської міської ради. Найбільш значні пожежі відбулись на території
-    Доброкриничанської сільської ради 28.06.12р. та 02.06.12р. на території садівничого товариства «Інгул» площею 1500 та 1000 м.кв. відповідно.
-    Мар’ївської сільської ради 27.07.2012р. на території занедбаного саду ВАТ «Виноградівське» на площі 5 га, що призвело до вигорання лісопосадки.       
Дачні та садівничі кооперативи, що знаходяться на території Мар’ївської, Лоцкинської та Доброкриничанської сільських рад не проводять роботу щодо очищення території від сухої трави, багато ділянок стоять пусті та заростають бур’яном. З настанням спекотної погоди травостій сохне та створює загрозу виникнення пожежі на великій території де ускладнено гасіння пожежною та пристосованою технікою через наявність огорож  та закритих проїздів.  
             Створенні рішеннями міської та сільських рад протипожежні формування на місцях є фіктивними. Залучення техніки та людей з базових сільських господарств  та фермерів на гасіння пожеж на відкритих територіях не вирішено. 
               Враховуючи вищевикладене можна допустити, що виконання урядових та обласних розпорядчих документів організовано на низькому рівні.
Зростання середньої температури повітря обумовлює підвищену загрозу виникнення великих пожеж в екологічних системах на території району.
          З метою попередження виникнення пожеж в екосистемах, своєчасного  виявлення загорань та подальшої їх ліквідації, прошу розглянути та провести наступні заходи:
1. Посилити контроль за місцями масового відпочинку населення в рекреаційних зонах лісових масивів, на сільгоспугіддях під час проведення польових робіт, у місцях зберігання та перероблення зернових культур.
2. Забезпечити протипожежний захист населених пунктів, розташованих поблизу лісових масивів, шляхом проведення розчищення від сухої трави та чагарників ділянок місцевості, що прилягають до лісів, сільгоспугідь та поновлення на них захисних мінералізованих смуг.
3. Проінформувати  керівників підприємств, установ та організацій, сільгоспвиробників незалежно від форм власності, а також населення про заборону несанкціонованого випалювання стерні, післяжнивних залишків, сухої трави, побутових відходів та нагадати про адміністративну (ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та кримінальну відповідальність (ст.270 Кримінального Кодексу України) за порушення вимог чинного законодавства.
4. Посилити роботу щодо здійснення протипожежних заходів у лісах на землях запасу та полезахисних лісових смуг.
5. У період підвищення пожежної небезпеки вживати заходів щодо обмеження несанкціонованого доступу населення в ліси.
6. Вживати заходи впливу, згідно чинного законодавства, до порушників, які допустили на закріплених територіях несанкціоноване випалювання сухої трави, стерні та післяжнивних решток.
7. Провести додаткове розчищення від сухої трави та чагарників смуг відведення автомобільних доріг державного, регіонального та місцевого значення.
          


Начальник Баштанського РС УДІТБ 
в Миколаївській області                         О.С. Кравцов


Категорія: Інформування населення | Опублікував: RSUDITB (06.08.2012) | Автор: Баштанський РС УДІТБ
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 914 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz