Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 25.06.2019, 21:33

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

Вітання ветеранів з Днем визволення району:

Конкурс "А я - україночка":

Урочисті заходи до 97-річчя визволення району:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський відділ поліції

Обмеження на перевезення великовагових вантажів
1.Обмеження на перевезення вантажів: пункт 22.5 «Правил дорожнього руху України» щодо недопущення перевезення подільних вантажів, в тому числі й сільськогосподарської.За спеціальними правилами здійснюється дорожнє перевезення небезпечних вантажів, рух транспортних засобів та їх составів у разі, коли хоч один з їх габаритів перевищує за шириною 2,6 м, за висотою від поверхні дороги - 4 м, за довжиною - 22 м, фактичну масу понад 40 т, навантаження на одиночну вісь - 11 т, здвоєні осі - 16 т, строєні - 22 т.
Відповідальність за порушення п.22.5 передбачена статтею 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
“Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду, великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами - тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, громадян - суб'єктів господарської діяльності - у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”.
  1. Додаткові обмеження загальної ваги Т/З при підвищенні температури більше 28 С:
Вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року  № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації від 26.05.2016 № 205-р «Про обмеження проїзду великовагових транспортних засобів автодорогами загального користування при високих температурах повітря» передбачають введення додаткових обмежень  на рух автотранспорту загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т у період підвищеної температури повітря більш ніж 28 С.
  1. Допуск до участі в дорожньому русі на автодорогах загального користування транспортних засобів (передбачено вимогами ст. 29 та 34 Закону України «Про дорожній рух»). По можливості вживати заходів до заборони руху сільськогосподарської техніки автомобільними дорогами, їх перевезення здійснювати виключно спеціалізованими транспортними засобами.
 4.Процедура оформлення дозвільних документів на проїзд великовагових чи великогабаритних транспортних засобів автодорогами загального користування. Нормативні документи: закони України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», Постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року №30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами».
 
Порядок отримання дозволів на рух транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні:
  • рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні (далі - дозвіл), виданого перевізникові відповідним підрозділом Національної поліції (Превентивний відділ по територіальності);
  • видача (відмова у видачі, переоформлення, видача дубліката, анулювання) дозволу здійснюється відповідно до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”;
  • дозвіл видається на одноразовий проїзд великогабаритного та великовагового транспортного засобу, у разі здійснення постійних проїздів по одному маршруту тим самим транспортним засобом дозвіл може видаватися на кілька проїздів, але не більше ніж на три місяці.
Категорія: Баштанський відділ поліції | Опублікував: Police (07.07.2016) | Автор: Лощинін О.В.
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 382 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): поліція, обмеження великовагового вантажу
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz