Передвиборча програма кандидата на посаду міського голови Рибаченка Володимира Федоровича
Не слова, а справи
Моя Баштанка - моє життя. Моя Баштанка - це моя доля. Моя Баштанка - це майбуття, Це піт і праця, і хліб із поля.
Разом ми - сила
Нам є чим пишатись: у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського правопорядку» Баштанка посіла в 2008-му році трете, а в 2009-му році - друге місце.
Ми виконали свої зобов'язання:
• Проведено реконструкцію Пагорба Слави;
• Забезпечено безперебійне цілодобове водопостачання м. Баштанки;
• Відновлено вуличне освітлення в селах Шевченко, Зелений Яр, Андріївка та на 77 вулицях райцентру;
• Проведено капітальний і поточний ремонт вулиць, збудовано нові тротуари та відремонтовано діючі;
• Проведено капітальні та поточні ремонти дитячих дошкільних закладів;
• Проведено реконструкцію міського культурного Центру в мікрорайоні «Агропромтехніка» та придбано спортивний інвентар;
• На центральній площі міста встановлено фонтан.
Ми знаємо, що треба зробити, щоб Баштанка стала чистою, впорядкованою, інвестиційно привабливою, самодостатньою і щоб наші діти і онуки жили в ній з радістю. Ми вміємо: багатолітній досвід роботи у комунальній сфері та постійний моніторинг інновацій в галузі міського господарства— запорука майбутніх досягнень. Руки і труд все перетруть.
Ми зробимо: не слова, а справи – ось наш девіз. Ми ставимо завдання:
• Провести реконструкцію дошкільного навчального закладу «Теремок» в м.Баштанка по вул. Яновського.
• Завершити проведення капітального ремонту в дошкільних навчальних закладах міста «Ягідка», «Дюймовочка», «Чебурашка», «Віночок».
• Забезпечити жителів територіальної громади якісною питною водою.
• Провести капітальний ремонт каналізаційних колекторів міста.
• Провести водовідведення зовнішніх вод на території м.Баштанка.
• Завершити роботи по зовнішньому освітленні територіальної громади.
• Забезпечити проведення ремонтних робіт доріг та тротуарів комунальної власності.
• Вирішити питання асфальтування вулиць міста, які мають тверде покриття, а зокрема, вул. Комсомольська, вул.Степова.
• Дати "зелену вулицю" середньому підприємництву, розробити програму залучення інвестицій.
• Сприяти роботі та вирішенню проблемних питань Асоціації об'єднань співвласників багатоквартирних будинків «Єдина сім'я».
• Реалізувати проект Баштанської міської ради «Квітучий парк Баштанщини - неповторне і гармонійне місце для відпочинку».
• Забезпечити стовідсоткове вивезення твердих побутових відходів.
Автобіографія кандидата на посаду Баштанського міського голови: Я, Рибаченко Володимир Федорович, народився 21 березня 1953 року в м. Ананьєво Одеської області. 3 1960 по 1970р. навчався в Ананьєвській середній школі №1. В 1970 році вступив до Одеського інженерно-будівельного інституту, який закінчив у 1975 році. Отримав спеціальність інженера-гідротехніка з правом виконання загальнобудівельних робіт. За направленням приїхав в смт. Баштанку і влаштувався на роботу в ПМК-115 тресту «Миколаївводбуд», де працював майстром.
3 1976 р. по 1977р. працював завідуючим відділом комсомольських організацій РКЛКСМУ.
3 1978р. по 1984р. працював майстром, потім виконробом ПМК -194 тресту «Миколаївсільбуд».
З 1984 року працював начальником Баштанського комбінату комунальних підприємств.
З 1988-го до 2006-го року працював директором комунального підприємства «Міськводоканал».
У 2006-му році був обраний на посаду міського голови.
Депутат міської ради шести скликань. Одружений. Маю двох синів та двох онуків.
Категорія:
Політика |
Опублікував: bashtanka (26.10.2010)
| Автор: В.Ф.Рибаченко
Влад, я з тобою згодна, прихильники кандидата в мери Кота В.В. самі не знають, як відбивають охоту у нас виборців голосувати за їх кандидата. Просто буду просити їх, досить грати на публіку, вже пройшли ті часи. Це просто дитинство. Ви цим нічого не виграєте, а тілько зробите гірше своєму кандидату. А за іменем Олеся може стояти будь яка невихована людина. Прошу вибачення, Володимире Федоровичу, я ще вирішила за кого буду голосувати, а хотіла б задати Вам запитання, кандидат у мери Кот В.В. у своїй програмі написав - з усією відповідальністю заявив,що кошти місцевого бюджету використовуються неефективно..." Мене, це дуже вразило, адже у Вас працювала першим заступником по фінансам Гриневич Л.М,, це людина професіонал у своїй роботі, і такі звинувачення в першу чергу їй,як заступнику по фінансам, та і депутатам, які приймали бюджет того, чи іншого року. Будемо чекати від Вас відповіді. У нас до Вас багато запитань.
Здавалося б, найбільш зручно, невимушено, безпечно і перспективно українець має почуватися в кріслі народного депутата. Адже не секрет, що лічені одиниці ідуть в Верховну Раду задля реалізації своїх персональних амбіцій, а більшість прямує туди задля збагачення і убезпечення вже заробленого. Втім, робота мером невеличкого містечка є не менш привабливою і спокійною точкою, де збігаються всі бажані для людини блага: почесті, відсутність відповідальності, гроші, вплив і т.д. Тому в деяких регіонах місцеві вибори є ареною напруженої боротьби, методи якої можуть налякати навіть цинічних жителів столиці. На перший погляд, вирішувати реальні проблеми для реальних людей (багато хто з яких знає мера особисто) - це складна і невдячна праця. Чим же приваблює посада мера в невеликому місті, що навіть після викриття у відвертій корупції змушує чиновника (не лідера громади, а миршавого чиновника) так триматися за крісло?
Відсутність серйозної опозиції. Як правило, в невеликому місті фізично небагато лідерів, які прагнуть реалізуватися в політиці. І за невеликий час потенційного другого (а більше буває рідко) можна легко або купити, або усунути. Із варягами розбиратися простіше - сила інерції невеликого міста завжди дуже велика, і громадяни швидше оберуть поганого "свого", ніж погодяться на хорошого "чужого". Відсутність розгалужених ЗМІ. Зазвичай існує одне місцеву видання, яке скоріше вихваляє мера, ніж критикує, бо підконтрольне раді або виконкому. І, що приємно, з часом його можна приватизувати, продати, закрити і т.д. Відсутність відповідальності. Надзвичайно рідко мери особисто підписують документи або ухвалюють рішення. Для цього існують перші заступники, особисті зв'язки із місцевим суддею, прокурором тощо. А вже в другій каденції, як правило, працює підконтрольна міська рада, яка ухвалює необхідні рішення. Прості алгоритми роботи. В невеликих містах правило "свій до свого по своє", а також загальна зневіра у справедливості - це базові елементи владних процедур. Всі чиновники пов'язані мало не родинними зв'язками, простим громадянам добитися правди дуже складно. Дешевизна об'єктів. Навіть грандіозні оборудки рідко коли можуть зацікавити центральну владу - все ж таки в містечках порівняно невеликі наділи землі, невисокі ціни на об'єкти нерухомості, та й різноманітні фабрики-заводи пасуть задніх поряд із колегами обласного значення. Перспективність такої роботи. Ставши мером вдруге і втретє в рідному місті, можна бути впевненим, що щастя буде ще довго продовжуватися - адже коріння все більше закріплюється в землі. Але це тільки здається, що скарби невеликого міста є мізерними, і поживитися майже нічим. Кожний населений пункт володіє безцінними дарами: землею, об'єктами нерухомості, місцевими підприємцями, готовими платити. Тому попри загальну бідність, «управляти» такими містами надзвичайно приємно.
Коментар № 7 дуже чіткий і зрозумілий, У нинішнього мера є одна проблема Міськводоканал ! там знайшли притулок чи не вся родина -сини невістка сват і т , п, Мер виписує сину премії ( син - директор Міськводоканалу ) Депутати міськради пошепотіли з цього приводу тай розійшлись , Райдержадміністрація посварила пальчиком пожурила трішки тай благословили на новий термін ,З ким не буває !
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.