Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 24.06.2019, 12:33

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Відкриття офісу Партії регіонів:

-23:

-14:

Прибираємо територію до Дня Перемоги:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Інформування населення

Порядок надання соціальної допомоги звільненим особам
   При потребі особа, звільнена з місць позбавлення волі може звернутися до управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкомів міської ради та отримати такі послуги:
-    консультування ( без паспорту) з питань додержання законодавства про працю, зайнятість, трудову міграцію, загальнообов’язкового державного соціального страхування, оплати на нормування праці, щодо укладення колективних договорів на підприємствах, з питань охорони праці, щодо соціального захисту працюючих, зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці.
-    отримати ( безкоштовно) соціальну допомогу, яка надається гостро потребуючим малозабезпеченим громадянам:
 - гаряче харчування;
 - речі, які були у вжитку;
 - продовольчий набір.
-    при наявності паспорту та при умові, що особа, звільнена з місць позбавлення волі одинока особа ( немає родичів, які відповідно до законодавства зобов’язані її доглядати) похилого віку чи інвалід 1- 2 групи та потребує за медичними показниками стороннього догляду можливе влаштування до будинків – інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів та стаціонарних відділень для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій за місцем проживання.
-    якщо особа, звільнена з місць позбавлення волі ( при наявності паспорту) має психічне захворювання та за медичними показниками може проживати в психоневрологічному інтернаті то можливе влаштування до будинку – інтернату психоневрологічного профілю, навіть при наявності родичів.
-    органами праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкомів міських ( міст обласного значення) рад може бути призначена державна допомога відповідно до Законів України « Про державну допомогу сім’ям з дітьми», « Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», « Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»:
 - допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;
 - допомога при народженні дитини;
 - допомога по догляду за дитиною до досягненна нею трирічного віку;
 - допомога на дітей одиноким матерям;
 - державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям;
 - державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам;
 - державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію та інвалідам ( особі яка досягла пенсійного віку ( чоловіки – 63 років, жінки - 58 років)і є малозабезпеченою особою та при встановленні інвалідності відповідно до чинного законодавства може бути призначена державна соціальна допомога відповідно до Закону України « Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»);
 - житлова субсидія.
    При потребі нарахування чи поновлення виплати пенсії звернутися до Пенсійного фонду України:
-    якщо особа, яка звільняється з місць позбавлення волі отримала пенсію з Пенсійного фонду України, адміністрація установи виконання покарань зобов’язана у триденний термін з дня звільнення подати відповідну інформацію, до територіальних органів Пенсійного фонду України за місцем прибуття особи, звільненої з місць позбавлення волі для забезпечення своєчасної виплати належних сум призначеної пенсії;
-    якщо особа, звільнена з місць позбавлення волі, досягла пенсійного віку і має трудовий стаж, після звільнення для призначення пенсії необхідно звернутися до районного ( міського) управління Пенсійного фонду України.
    Для вирішення питань працевлаштування звернутися до районного центру зайнятості ( за тел. 2-71-64)
    При зверненні до центру зайнятості при собі слід мати паспорт і трудову книжку, документ про освіту, довідку про відбуття покарання ( оригінали та копії документів). У разі відсутності паспорта, або, якщо він поданий до органів внутрішніх справ для оформлення чи переоформлення, може бути пред’явлена довідка про реєстрацію місця проживання.
    Якщо немає реєстрації за місцем проживання, то відповідно до чинного законодавства, будуть надані лише консультаційні послуги.
Якщо неможливо підібрати підходящу роботу через відсутність необхідної кваліфікації, втрати здатності виконувати роботу за попередньою професією, служба зайнятості запропонує професійну підготовку, перепідготовку, та підвищення кваліфікації для підвищення конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.
    З метою вирішення тимчасової зайнятості буде запропоновано взяти участь в оплачуваних громадських роботах.
    У центрі зайнятості можна отримати інформаційні та консультативні послуги, психологічні поради. Вищезазначені послуги служби зайнятості надаються безкоштовно.
    Для забезпечення потреб неповнолітніх дітей та молоді необхідно звертатися до районних, міських центрів соціальних служб для молоді ( молодь від 14 – 35 років) та до обласного центру соціально – психологічної допомоги,( м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції,239). Ви отримаєте інформаційні, психологічні та юридичні послуги.
    В м. Миколаєві ( вул. Кругова 47, Ленінський р-н) функціонує чоловічий Центр реінтеграції для бездомних громадян. Тут надаються санітарно - гігієнічні, житлові, психологічні, юридичні послуги та допомога продуктами і речами. Тел. для довідок 56-11-08.
    Також в м. Миколаєві ( вул. Іванова 21, Центральний район, мкрн. Тернівка) функціонує обласний центр обліку бездомних громадян (тел.71-65-17, 71-63-98). Центр відповідно до покладених на нього завдань:
-    видає посвідчення про взяття на облік за формою, затвердженою Мінпраці;
-    надає допомогу у відновленні документів та реєструє за своєю адресою осіб, без права проживання, сприяє працевлаштуванню;
-    надає інформаційні, правові та інші консультативні послуги.

Категорія: Інформування населення | Опублікував: bashtanka (27.09.2011) | Автор: Управління праці
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1797 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz