Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 25.02.2020, 22:32

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Управління державного казначейства у Баштанському районі

В категорії матеріалів: 74
Показано матеріалів: 46-60
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в грудні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА

 
До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів!

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в листопаді 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.12.2016 року виплачено:

 
  Звертаємо увагу, Міністерством фінансів України, Державною службою статистики України затверджено наказ від 13.09.2016 № 819/180 “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Головного управління Державного казначейства України, Державного комітету статистики України від 02 грудня 1997 року № 125/70”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.10.2016 за № 1337/29467.

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в жовтні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.11.2016 року виплачено:

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в вересні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.10.2016 року виплачено:

 
  1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.
  На свято першого дзвоника на подвір’ї зібралась уся шкільна громада.
  На будь-який лінійці в школі 1 вересня з нагоди початку навчального року в обов’язковому порядку директор школи виголошує промову...

 
 Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в серпні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.09.2016 року виплачено:

 
Відповідно до частини третьої статті 24 Бюджетного кодексу України та Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», однією з основних умов відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність такому критерію, як співфінансування  з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків.

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в липні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.08.2016 року виплачено:

 
  Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в червні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.07.2016 року виплачено:

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в травні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА:

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в квітні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА:

 

  З метою обміну досвідом в організації роботи територіальних органів Державної казначейської служби України в період з 18.04.2016 по 22.04.2016 проводились відрядження начальників територіальних управлінь Державної казначейської служби України в іншу область.

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в березні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА:

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz